SERVIS TV IDRIZI - TIRANE Tirane

Sherbime Profesionale 15/05/2024 15:45 Post ID: 75959


Pagesa

30 Euro

Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike/Aeroport
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirane, Albania - Harta
Lexime 1106

🖥TV Servis Idrizi, me eksperience shume vjeçare ne treg, ofron Servis dhe Shitje Televizoresh te te gjithe llojeve.

📌Ofrojme:
🔺-servis per te gjithe modelet e televizoreve : Lcd,Led,Plazma e te thjeshte
🔺-TV te perdorur ne shitje ne gjendje mjaft te mire dhe cmime te arsyeshme
🔺- Riparim T
🔺- Shitje & Blerje Tv
🔺- Shitje Pjesesh
🔺- Telekomanda per te gjithe llojet e Tv
🔺- Dekodera TvB-T2
🔺- Android Box
🔺- Aksesore te Ndryshem
Ofrojme Korrektesi, Sherbim te Shpejte dhe Çmime te Arsyeshme!
📍 Adresa: Rruga Jordan Misja, Tirane
📞Per me shume informacione na kontaktoni!