Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 600 Euro. Tirane

Shtepi me qera 23/04/2024 16:05 Post ID: 18421


Pagesa

600 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 80.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 1 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 174,785 Euro
Distanca 1.46 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Artan Lenja Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 405536

Jepet me Qera Apt i Ri** - 2+1 ne 21 Dhjetor (Inxhinjeria) Pallat i Ri me Ashensor || I Mobiluar dhe i Rinovuar me Cdo Gje te Re || PARKET || Kondicioner || Tualet me Hidrosanitare Cilesore

*** Lirohet me 21 Prill, 2024 ** 

Q4619

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 1 tualete
- 1 korridor 
- 1 ballkon

- SIP TOTALE: 80 m2
- SIP Neto: 75 m2
- KATI: 1
- KATET E PALLATIT: 6
- Viti I ndertimit: 2007
- ASHENSOR: Po

Karakteristika: 

Jepet me qera apartament 2+ 1  ne zonen e 21 Dhjetorit fiks perballe konvikteve te inxhinierise 

- Apartamenti eshte totalisht  i mobiluar mire dhe pershtatet per cifte ose familjare.
- Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes e cila ofron facilitete
- Jepet totalisht i mobiluar dhe i Rinovuar  me cdo pajisje te re dhe cilesore

- Mobilje te reja me dru cilesor

- Kondicioner ne cdo dhome dhe parket
- Në nje zone shume te qete dhe me banor familjare
- Ne katin e 1 te nje pallati  10 katesh me ashensor dhe orientim perfekt 
- Ndricim I mire 
- Dhomat te medha dhe me shume drite
- Dy dhoma gjumi te medha te mobiluara mire
- Njera dhome ka dy krevata tek  ndersa tjetra krevat dopjo 
- Gjithashtu dhe divanet ne sallon mund te behen lehtesisht krevata
- Larese, tharese dhe lavastovilje te gjitha te reja 
- Carcafe, peshqire, dhe pajisjet e kuzhines te gjitha te reja 

- Pamje Panoramike e paster 
- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Orientimi: 
- Tualetet i madh me dritare
- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera ) 


Extra: 
• Ne cmim perfshihet Wifi i paguar per 9 muaj me shpejtesi 100 mg 
• Facilietet afer
• Akses me Transport publik 
Cmimi: 600 Euro / Muaj 

Parapagim 2.5 muaj

Tel ose WhatsApp: