Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 26/02/2024 21:53 Post ID: 103076


Pagesa

1,350 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 140.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 337,974 Euro
Distanca 1.04 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga Drago Siliqi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 27867

Jepet Me Qera: Apt 2+1+2wc+ Garderobe & 1 Depo ** Tarraca E Shfrytezueshme ( Pas Amb Amerikane - Rr. E Elbasanit ) K6, I Fundit (Pa Ashensor) Apt I Arreduar Dhe Investuar Ne Detaje ** Cilesia Me E Mire Ne Treg: Mobilim I Gjithi Dru (Stil Bashkekohore) Sistem Qendror Kondicionimi | Dysheme Me Parket Inxhinjerik | Cdo Elektroshtepiake Nga Marka Premium | Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso & te dy me Dritare | Vetrata Me Xham Tripleks Dhe Secila Dritare Me Tende | Instalime Shume Cilesore

Q4458

Te Dhenat E Ndarjes:

- 3 Dhoma Gjumi

- 1 Sallon + 1 Kuzhine

- 2 Tualet 

- 1 Garderobe

- 1 Depo

- 1 Ballkon 

- 1 Koridor

- Sip Totale: 140m2

- Sip Neto: 140m2 

- Kati:6 (I Fundit)

- Pallat I V 2000

- Ashensor: Jo

Karakteristika: 

Super Apartament 2+1+2wc + Garderobe Gjigande & Depo ( mbrapa Ambasadës Amerikane - Përballë Shkollës Osman Myderizi )

- I Arreduar Dhe Investuar Nga Pronari, i Cili Ka Jetuar Vete Ne Banese

- Cilësia Më E Larte Në Treg

Ambjentet Janë Me Hapsira Të Mëdha, Sallon Gjigant Me Kuzhinë Më Vete, Dhomat E Gjumit Super Komode, Ajo E Çiftit Sa Një Apartament 1+1 , 2 Tualete Super Moderne Me Cdo Hidrosanitare Inkaso


Detaje Te Investimit: 

- Mobilimi I Gjithë Druri Origjinal

- Sistem Chiller Per Ngrohje Ftohje

- Të Gjitha Elektroshtëpiaket Nga Markat "Samsung" & "LG"

- Lavastovilje Frigorifer Me Dy Hapje "LG"

- 2 Tualetet Me Hidrosanitare Inkaso 

- Vetrata Me Triple Xham Dhe Secila Dritare Me Tende

- Parket Dru Inxhinjerik

- Qetësi Dhe Privatësi  Absolute + Taracë E Shfrytëzushme


Extra Per Zonen: 

- Është Një Zonë Që Ka Ka Kërkesë Të Lart Fal Qetësisë Dhe Faciliteteve Që Ofron ( Shkollave , Çerdheve Bankave, Ambasada Amerikane + Dalje Direkt Te Liceu, RTSH- Ja, Etj )


Cmimi: 1,350 Euro * ( i Diskutushëm )

Tel Ose Whatsapp: