Klinike estetike ofron trajtime per Rinimin dhe Rigjenerimin e lekures, Tonifikimin, Celulitin, Eleminim i Tatuazheve etj. Tirana

Health and Beauty Services 30/08/2023 21:21 Post ID: 1410


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Address Rruga Sabaudin Gabrani, Tirana, Albania - Maps
Reads 727

👉Klinika Vivia ka sjelle per here te pare ne Shqiperi fjalen e fundit te teknologjise ne funksion te dermo-estetikes. 

Vivia ofron nje game te gjere trajtimesh me laser dhe aparatura te tjera, te gjitha te aprovuara nga FDA (Agjensia e kontrollit te ushqimeve dhe ilaceve).

Keto trajtime aplikohen nga mjeket dermatolog, kirurg plastik dhe fizioterapist me teknikat me te fundit ne fushen e estetikes jokirurgjikale.

👉Trajtime:

🔹PROGRAME TË RINIMIT DHE RIGJENERIMIT TË LEKURËS: FYTYRË, TRUP, SY

🔹HOLLIM, TONIFIKIM I TRUPIT DHE TRAJTIM I CELULITIT

🔹ELEMINIMI I TATUAZHEVE

🔹DEPILIM PERMANENT

🔹TRAJTIM I NJOLLAVE DHE PROBLEMEVE TË LËKURËS

🔹TRAJTIME TË SPECIALIZUARA

🔹TRAJTIME TË FYTYRËS DHE TRUPIT ME PRODUKTE PROFESIONALE

📍Adresa: Rruga Sabaudin Gabrani, Prane Spitalit Amerikan 3, Godina B, Kati 2

📲 Kontaktoni tani per te rezervuar takimin tuaj!