Ofrojme lyerje me boje , Lyerje Shtepie , Lyerje Fasade , Ambiente tregetare , Stukime , Patinime . Tirana

Environment maintenance 27/10/2023 12:08 Post ID: 75814


Payment

100 Euro

City - Zone Tirana - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Address Tirana, Albania - Maps
Reads 346

✅  Ofrojme:

💠 Lyerje me boje

💠 Lyerje Shtepie

💠 Lyerje Fasade

💠 Ambiente tregetare

💠 Stukime

💠 Patinime 

➡️ Zgjedhje te ngjyrave nga ju sipas deshires .
➡️ Llojet e bojrave qe perdorim jane sipas deshires se klientit .
➡️ Eksperience mbi 15 vjecare ne kete fushe Ne Greqi
✔️ Ju ofrojme cmimet me te mira dhe cilesi ne punime , garanci dhe korrektesi.

📍 Adresa: Tirane
Per cdo informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!
Ju faleminderit!