Qendra Performance ofron kusre Kenge, Pikture, Kitare, Piano, Balet klasik, Aktrim, Zumba dhe pilates, Bateri dhe Violine Tirana

Artistic Services 26/09/2023 17:21 Post ID: 1831

Payment

2,000 Leke

City - Zone Tirana - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Address Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania - Maps
Reads 573
File list: 3.png,

💃 Qendra Performance

Ofrojme kurse ne dege te Artit si:

💠 Piano

💠  Kitare

💠 Violine

💠 Bateri

💠 Kenge

💠 Balet Klasik

 💠Hip-Hop

💠 Pikture

💠 Aktrim

💠 Zumba & Pilates per zonjat dhe zonjusha

 📍Adresa 1. Na gjeni prane Liceut Artistik, 50 m mbi Drejtorine e Higjenes, perballe Perfect Fitness

📍 Adresa 2.Na gjeni tek pallati perballe Kristal Center, Tirana, AlbaniaJu mirepresim!

📲 Per me shume informacion ose per regjistrime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!