🏡 shtepi private ne shitje

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje     Print

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtepi private 1 kateshe 1+1 ne zonen e xhamllikut shtepia ka nje siperfaqe prej 59m2 eshte totalisht e rinovuar kohet e fundit dhe e mobiluar ne menyre moderne organizohet ne: *ambjent ndenje + gatimi * dhome gjumi * tualet dispono...

23/03/2023 11:02

260,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete

Shesim shtepi private prane 21 dhjetorit. informacione mbi pronen: • siperfaqe totale 310m2 • siperfaqe trualli 200m2 • siperfage ndertimi 110m2 organizohet ne nje korridor shperndares, i cili ben ndarien ne tre ambiente te projektuara ne ...

22/03/2023 22:47

155,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtepi private - "sherrisht",vlore shitet shtepi private ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te vlores ne "sherrisht", vlore 8 km larg qytetit te vlores ka 2 rruge kryesore nga "kanina" dhe "bypass". shtepia private ka siperfaqe trua...

22/03/2023 15:02

100,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

𝐒𝐇𝐈𝐓𝐄𝐓 𝐒𝐇𝐓𝐄𝐏𝐈 𝐏𝐑𝐈𝐕𝐀𝐓𝐄 𝐍𝐄 𝐒𝐇𝐊𝐎𝐙𝐄 🏡 në shkozë, në një zonë super të qetë e familjare sapo doli në shitje shtëpi private me një kat banim dhe një kat garazhd...

22/03/2023 10:52

350,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
270.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
0 Tualete

E pozicionuar ne nje nder zonat elitare te tiranes jepet ne shitje, shtepi e vjeter private e cila mund te shfrytezohet lehtshem pasi favorizohet duke qen buze rruge....

21/03/2023 16:25

75,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtepi private - rruga "perlat rexhepi",vlore shitet shtepi private ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te vlores, ne rrugen "perlat rexhepi", prane qendres historike te qytetit te vlores. shtepi private, siperfaqe ndertimi 200 m2. s...

21/03/2023 15:47

90,000,000 Leke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore Zone Periferike |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
260.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtepi private - lagjja "11-janari",vlore shitet shtepi private ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te vlores, lagja "11-janari", vlore. shtepia private ka siperfaqe truall prej 260 m2 dhe siperfaqe ndertimi 117 m2. shtepia eshte nje...

21/03/2023 15:20

165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
4+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
1000.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

🏡 shitet shtepi private te“treshi”. 🧱ndertuar me 2 kate. 📐truall 1,000 m2, ndertimi 200m2. 📝me certifikate pronesie. 👉organizohet: 🟢kati 1: korridor, sallon + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, lavanderi. 🟢k...

21/03/2023 14:57

135,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi private 2+1 ne shitje ne kombinat tek komisariati nr 6...

21/03/2023 12:08

165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

🏡 shitet shtepi private te“treshi”. 🧱ndertuar me 2 kate. 📐truall 1,000 m2, ndertimi 200m2. 📝me certifikate pronesie. 👉organizohet: 🟢kati 1: korridor, sallon + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, lavanderi. 🟢k...

20/03/2023 20:29

146,000 Euro - Shitje Okazion: 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt I V. 2015 - Apt I Investuar & Mobiluar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet ultra apartament 2+1+2wc+ 1 ballkon të madh - kopshti zologjik/ liqeni artificial - tiranë. | apartament perfekt me planimetri perfekte dheme dritë natyrale ( me diell gjatë gjithë kohës ...
📅 Date: 21/03/2023 17:20

53,000 Euro - 🏬 Rruga E Dibres , Perballe Komisariatit Nr 4 , Shitet Apartament 1+1, Bosh, 53,000 Euro 🏬

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏬 rruga e dibres , perballe komisariatit nr 4 , shitet apartament 1+1, bosh, 53,000 euro 🏬 apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gju...
📅 Date: 21/03/2023 13:42

104,000 Euro - Shitet: 1+1 (1min Komp. Dinamo - Kom. E Parisit) Pllt I Ri (kati 1) I Mobiluar | Cdo Elektro. - Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me vendndodhje të shkëlqyeshme, 1 minutë larg kompleksit dinamo, bar stockholm (k. e parisit) pallat me menaxhim të përkryer, hyrje të pastër dhe dritë natyrale | apartament me ...
📅 Date: 21/03/2023 23:26

107,000 Euro - Rast Unik Investimi: 💥2 Garzonjere (qender- Rr. Fortuzi) (+30,000€ Investim) Me Arkitekt -- Elektro A++ Kondicione

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 21/03/2023 18:34

478,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Me Pishine (sauk - Rez. Olive Park) Sip. Trualli: 374m2 & Sip. Ndertimi: 295m2 **kompleks Inovativ

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.25 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
374.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2 kateshe te rezidenca olive park, sauk - siperfaqe trualli : 374 m2 dhesiperfaqe ndertimi total : 295 m2 *** perfundojn per 12 - 18 muaj*** | cilesi e larte ndertimi | ambiente te perbash...
📅 Date: 21/03/2023 14:54

83,000 Euro - Shitet: 3+1+verande +2wc (me Dritare) 300m Nga Sp. Amerikan 2 - 110.4m2 Neto (kat. 4, Jo I Fundit) Or. Jug - L | Pllt Me

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apt 3+1+verande & 2 wc (me dritare) 300 m nga sp. amerikan 2 (kati 4, jo i fundit) planimetri perfekte | hapesire gjigande | mundesi investimi perfekte | tavane te larta | or.. jug - lindje...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

195,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2, 21 Dhjetori, 195.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
🔔shitet apartament 3+1 organizohet ne : •sallon •ambjent gatimi dhe ngrenie •2 dhoma matrimoniale •1 dhome femijesh •2 tualete •1 ballkon 📐siperfaqe bruto 122 m2 📐sip...
📅 Date: 21/03/2023 17:48

288,000 Euro - Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+kzh, Vec) Pas Piazzes (150m Qendra) Pllt I Ri (k.4) Investim Total: Arredim Cilesore, Parket,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shiten 2 apartament bashke: 4+1 (2+1+kuzh. me vete dhe1+1+ballon) pas piazzes, 150m nga qendra (vendndodhje ideale) pllt i ri me ashensor apt 1+1 eshte totalisht i rinovuar, stil modern: parket ac5, ...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

1,150,000 Euro - Shiten 2 Apartamente 1+1 Dhe Gazoniere, Tek Xhamia E Tabakve , Rruga Elbasanit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
👉 shiten 2 apartamente 1+1 dhe gazoniere 📍tek xhamia e tabakve , rruga elbasanit🧗‍♂️kati i 5 dhe i fundit 📐sip 55,57 m2 💶 cmimi i dy apartamenteve eshte 115000 euro pa d...
📅 Date: 22/03/2023 12:44

75,000 Euro - 🏙 Shitet Apartament 1+1 Mbi Pazarin E Ri, Tiranë ❗️

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏙 shitet apartament 1+1 mbi pazarin e ri, tiranë ❗️ 🏷 75.000 euro 📐 60 m2 ⬆️ kati: 3 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë....
📅 Date: 23/03/2023 12:46

79,000 Euro - Shitet Apartament Tek Pazari I Ri Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament ne shitje tek pazari i ri me hipoteke. organizim:1+1 siperfaqe: 80m2 kati 5/ pa ashensor cmimi:79.000€...
📅 Date: 23/03/2023 12:42

50,000 Euro - Super Okazion!! Apartament Ne Shitje - Transballkanike,vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreZone Periferike 1.65 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament ne shitje transballkanike vlore dhe ka nje siperfaqe prej 76 m2. organizohet ne 2 dhoma gjumi, sallon + kuzhine, tualete dhe ballkone. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues te mirem...
📅 Date: 23/03/2023 12:31

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Te Fresku 75.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament ~ 86 m2 ~ 2+1 ~ pallat i ri ~ me ashensor ~ kati 4 ~ te fresku ~ me hipoteke ~ cmimi 75.000€ kontaktoni j700...
📅 Date: 23/03/2023 12:31

85,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Zdrale, Shkoder

❱ Shtepi ne shitje ❱ ShkoderQender 0.70 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Sun real estate ofron për shitje apartament 2+1 me: 📍adresë: rr. elvija celebiu, zdrale, shkoder 📏sipërfaqe: 99.7 m², kati viii përbëhet nga: –🛋 sallon dhe kuzhine –🛌 dy dho...
📅 Date: 23/03/2023 12:30

250,000 Euro - Shitet Dupleks 2+1+2 +post Parkim Kopshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet duplex 2+1+verande+ 🅿️post parkimi 📍kopshti botanik 💶250’000 euro 📐100 m2 neto, 📐100 m2 veranda, me hipoteke, i mobiluar. 📞0695760253...
📅 Date: 23/03/2023 12:27

125,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Ne Laprake 125.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament ~3+1+2 ~120m2 ~kati 2 ~pallati i ri ~me ashensor ~laprake ~cmimi 125.000 euro kontaktoni e400 ...
📅 Date: 23/03/2023 12:22

125,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 astir siperfaqe e perbashket: 114m2 siperfaqe neto 97m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + guzhine - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 ballkone - parke...
📅 Date: 23/03/2023 12:13

245,000 Euro - Penthouse : 4+1+2wc +1garderobe (astir – Ysberisht) (+4 Garazhe & 1depo) (s:203m2) Smart Home, Me 85,000€ Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
203.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet penthouse 4+1+2wc+1garderobe  (s:203m2) +4 garazhe dhe1 depo,- smart home, me teknologjine me te avancuar te impianteve ne treg ( marka gjermane dhe italiane) ndodhet ne astir, ysberisht,  ka...
📅 Date: 21/03/2023 15:30

139,500 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete+ 2wc & Verande (50m Ura E Tabakeve - Bulevard, Qender) Kati 2 - I Kompletuar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc & verande (50m nga ura e tabakeve - bulevard) 1min ne kembe nga pedonalja - kati 2 (ideal) pllt ekzisutes | i kompletuar, mobilim cilesore | kondicioner & kuzhine me cdo elektr...
📅 Date: 21/03/2023 13:21

100,000 Euro - I Sapo Dale Ne Shitje: 2+1 ( Fusha E Ali Demit) Pllt I 2023 (kati 7, Pamje E Lire) Standart I Larte Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.07 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
I sapo dale ne shitje: apt 2+1 (te fusha e ali demit) pllt i 2023 **perfundon ne qershor (kati 7, me pamje te lire) ndertim i standartit premium | planimetri perfekte, investim i sigurte | mundesi ble...
📅 Date: 23/03/2023 02:17

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc dhe2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-perendim dhelindje -...
📅 Date: 21/03/2023 21:19

210,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

169,000 Euro - Apartament Dublex 2+1 Per Shitje Tek Rsd. Kodra E Diellit 2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament dubleks 2+1 ofrohet per shitje tek rezidenca “kodra e diellit 2”. rezidence banimi bashkekohore. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht i investuar me materia...
📅 Date: 23/03/2023 10:02

88,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Bathore 88.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 5.95 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne bathore, tirane. siperfaqja totale: 159.64 siperfaqja netto: 141.9 siperfaqja e perbashket: 17.74 apartamenti organizohet ne: * sallon + kuzhine * 2 dhoma gjumi *...
📅 Date: 23/03/2023 12:10

126,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament kodra e diellit 2 siperfaqe 98.98 m2 2+1 kati i 3 organizohet 2 dhoma gjumi sallon ndenje + guzhine tualet 126.000€...
📅 Date: 23/03/2023 12:10

100,000 Euro - 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne astir kati 5 buze rruges kryesore me hipotek apartamenti ka nje siperfaqjr prej 104m2 apartamenti organizohet nga nje koridor shperndares 1 sallon te madh me dalje ne bal...
📅 Date: 23/03/2023 12:09

124,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë 124,000 € Id: Pro30762

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje, i pozicionuar pranë shkollës së kuqe, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe bruto 77.5m2. • sipërfaqe neto 68m2. • kati 3 banim •...
📅 Date: 23/03/2023 12:09

54,080 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Kamez 520 Euro/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 6.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje ne kamez siperfaqe netto: 92 m2 siperfaqe te perbashketa:12 m2 siperfaqe totale: 104 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: *2 dhoma gjumi *ambjent gatimi *sallon ...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

109,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Aura, Rr.dritan Hoxha

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 per shitje ne rrugen dritan hoxha " kompleksi aura " apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 8 me nje siperfaqe prej 103.7m2 . organizimi i apartamentit :2 dhoma gjumi , ambjent...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

156,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Rezidencen Mine Peza 1500€\m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 per shitje ne rrugen mine peza " rezidenca mine peza " apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 me nje siperfaqe prej 104m2 . organizimi i apartamentit :2 dhoma gjumi , ambjent...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

125,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc +1garazh I Madh (bulevardi I Ri - Treni)🌳 - 102m2 (cmim Kleringu: 125.000€) Fasadë E Ventiluar - (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc +1garazh i madh (bulevardi i ri - treni)🌳 - 102m2 (cmim kleringu: 125.000€) fasadë e ventiluar - (fazë: karabina) |  kompleks i cilesise premium | planimetri perfekte | kati 5 ...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

156,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Delijorgji, 156.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
✨shitet, super apartament 1+1 📍kompleksi delijorgji apartamenti organizohet: ▪️1dhome gjumi ▪️sallon dhe ambjent gatimi ▪️ballkon ▪️1tualet 📐siperfaqe: 78m2 🏢n...
📅 Date: 22/03/2023 21:33

82,080 Euro - Shitet Apartament 1+1 Prane Klanit, Porcelan

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje shume prane rrethrotullimit te klanit ne zonen e porcelanit me nje siperfaqe prej 86.4m2 e pozicionuar ne katin e 5 te objektit . objekti eshte ne ndertim e siper faza ...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

105,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 ne astir tek bar artisti. apartamenti organizohet ne nje korridor i cili bene shperndarjen neper dhoma , nje sallon me kuzhine te perbashket , dy dhoma gjumi , dy tualete si d...
📅 Date: 23/03/2023 12:07

175,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+3 Te Bulevardi Zogu Pare 175.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
3 Tualete
Shitet apartament ~ 122 m2 ~ 2+1+3 tualete ~ pallat i ri ~ me ashensor ~ kati 3 ~ dy dhoma gjumi ~ tre tualete ~ te fakulteti i shkencave ~ bulevardi zogu pare ~ me hipoteke ~ cmimi 175.000...
📅 Date: 23/03/2023 12:07

140,126 Euro - Shesim 2+1+2 Te Ish Tregu Elektrik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Nje nga zonat me te preferuara per banim shesim 2+1+2 prane tregut elektrik. objekti perfundon punimet ne maj te 2023 . per me shume informacion na kontaktoni! royal71000 ...
📅 Date: 23/03/2023 12:03

150,000 Euro - Vile Ne Shitje Me Cmim Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.47 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
360.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Okazion vile ne shitje ne kombinat me oborr dhe post parkimi prane bashkise, kombinat. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 350 m2 njolle ndertimi: 120 m2 me hipoteke 150.000€ ☎️0672121211 ...
📅 Date: 23/03/2023 12:03

140,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Prane Spitalit Nene Tereza

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
📌 shitet apartament pran spitalit nene tereza 2+1+2 tek shkolla bashkuar 🚪 kati i 2 📐 sip: 97m2 bruto 📐 sip: 82m2 neto 🏢 pallat i 2020 organizohet ne: 📍 sallon ndenje ...
📅 Date: 23/03/2023 11:56

113,160 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Te Fresku 113.160 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament ~3+1+2 mundesi ndarje ne dy apartamente ~138 m2 ~kati 3 ~me ashensor ~me hipoteke ~ndertim i vitit 2014 ~rruga xhon belushi fresk ~cmimi 113.160 euro kontaktoni g400 ...
📅 Date: 23/03/2023 11:54

118,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Vasil Shanto Prane Kesh -it (id 4129307)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4129307 tek vasil shanto prane kesh -it shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 128 m2 neto, (103 neto ne hipoteke).apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet ne...
📅 Date: 23/03/2023 11:04

152,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Shkolles Petro Nini (id 4121977).

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4121977 ne zonen e bllokut prane shkolles petro nini, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 84 m² ne total, pallat i ri, kat i 2, ashensor, strukture e rregullt.organizohet ne sallon te ...
📅 Date: 23/03/2023 11:03

82,000 Euro - Okazzion!!!apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake Prane Kmy-se Ne Tirane (id 4129355)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129355 ne laprake, prane kmy-se, shitet apartament 2+1, siperfaqe 87,3 m², kati 3, i rikonstruktuar, tualet me dritare, i mobiluar, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell. ...
📅 Date: 23/03/2023 11:31

93,000 Euro - Okazion!!! Apartament 2+1 Ne Shitje Te Komuna Parisit Prane Kika 2 Ne Tirane (id 41211153)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 41211153 komuna e parisit, afer kika 2, shitet apartament (papafingo) 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m² (103 m2) me hipoteke, kati 5 banim pa ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy d...
📅 Date: 23/03/2023 11:07

223,000 Euro - Apartament 3+1+2 Ne Shitje, Kopshti Botanik.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
178.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2, tek kopshti botanik, kompleksi fratari. apartamenti ndodhet ne katin e 3. ka siperfaqe totale 120 m2 dhe verande 57.1 m2. organizohet ne korridor shperndares, dhome n...
📅 Date: 21/03/2023 15:06

99,500 Euro - Okazion! Apartament 3+1 Per Shitje Tek Kompleksi Dilo Ne Yzberisht Ne Tirane ( Id 4131266 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131266 ne yzberisht, kompleksi dilo, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123.50 m2 ( 112.20 m2 ) me hipotek, ne ndertim te ri, kati i 6 me ashensor. apartamenti organizohet ne sallon bashke me kuz...
📅 Date: 22/03/2023 14:20

139,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Ish Hipotekes Ne Tirane (id 41211127)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211127 ne don bosko, prane ish hipotekes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 133 m² (125 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 3 ballkone, i mobiluar, orientimi me diell...
📅 Date: 23/03/2023 11:17

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender Te Tiranes Tek Rruga E Barrikadave Prane Gjimnazit “sami Frasheri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211179 ne qender te tiranes, tek rruga e barrikadave, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor, cdo dhome me kondicioner...
📅 Date: 22/03/2023 09:17

240,000 Euro - Vile Me Oborr Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Prane Shkolles Sabahudin Gabrani Ne Tirane (id 4151091)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Id 4151091 tek 21 dhjetori prane shkolles sabahudin gabrani, shitet vile 1 kateshe e ndare ne 3 apartamente, me oborr, siperfaqe totale trualli 200.8 m², siperfaqe ndertimi 129 m². apartamentet org...
📅 Date: 23/03/2023 09:52

90,720 Euro - Shitet Apartament 1+1 - Kinostudio

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.78 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te rtv klan, në kinostudio. apartamenti mund të konvertohet edhe në 2+1. - pallat i ri i sapo përfunduar - sipërfaqja: 86.4m² - kati 3 1050 euro m² për ta viz...
📅 Date: 23/03/2023 11:49

250,000 Euro - Apartament 2+1+ Post Parkimi Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.58 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1 tek liqenit te thate! organizohet ne: - 1 sallon me kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 dhome/studio - 2 tualete - 1 ballkon apartamenti do shitet i i investuar dhe eshte i pa...
📅 Date: 23/03/2023 11:47

140,000 Euro - Shesim Apartament 1+1, Kompleksi Arlis Farmacia 10

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet në rrugën e dibrës, kompleksi arlis farmacia 10. momentalisht shërben si biznes qendër estetike. informacion mbi pronën: • sipërfaqe e brendshme: 59.7 m² • si...
📅 Date: 23/03/2023 11:44

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim