🏡 apartament shengjin

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje     Print

66,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 70m larg nga deti ne shengjin. informacin mbi ampartamentin : • kati 1 banim • siperfaqe apartamenti: 63m2 neto • orientimi jug-perendime organizim i brendshëm: • ambient ndenjie • ambient ngrenie • dhomë gju...

21/03/2023 18:06

71,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Okazion!! shitet apartamenti 1+1 shengjin lezhe kune apartamenti ka siperfaqe 84.1m2 organizohet ne: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet ballkon apartamenti ka pamje te lire nga deti. ndodhet ne faze pllakash dhe behet i banu...

21/03/2023 11:51

69,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Okazion!! shitet apartamenti 1+1 shengjin lezhe kune apartamenti ka siperfaqe 82m2 organizohet ne: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet ballkon apartamenti ka pamje te lire nga deti. ndodhet ne faze pllakash dhe behet i banues...

21/03/2023 11:44

69,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Okazion!! shitet apartamenti 1+1 shengjin lezhe kune apartamenti ka siperfaqe 82m2 organizohet ne: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet ballkon apartamenti ka pamje te lire nga deti. ndodhet ne faze pllakash dhe behet i banues...

21/03/2023 11:32

71,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Okazion!! shitet apartamenti 1+1 shengjin lezhe kune apartamenti ka siperfaqe 84.1m2 organizohet ne: sallon ndenje ambjent gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet ballkon apartamenti ka pamje te lire nga deti. ndodhet ne faze pllakash dhe behet i banu...

21/03/2023 11:30

83,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet apartament 1+1 i mobiluar ne shengjin. apartamenti ndodhet ne vijen e dyte te pallateve pergjate bregdetit me pamje anesore nga deti. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri 9 katesh me ashensore. apartamenti organizohet nga ...

08/03/2023 16:25

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

☄️shiten apartamente, shengjin ☄️ 📍vendndodhja shengjin 🔹️organizimi⬇️ 📐siperfaqe te ndryshme , 100 meter larg detit 🏢 kate te ndryshme -opsione te ndryshme apartamentesh 1+1 dhe 2+1 dhe garsoniere - -ndertim sh...

02/03/2023 10:37

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

🔥okazion 🏢 shitet apartament 2+1 sip: 📐104 m² 💶 çmimi 105.000€ 📍vendndodhja ne shëngjin, 100 m nga deti 🛏 2 dhoma gjumi 🍽 1 kuzhine 🛋 1 sallon 🛁 1 wc 🌅 2 ballkon *apartamenti ka hapësira t...

02/03/2023 10:17

70,200 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

𝗢𝗸𝗮𝘇𝗶𝗼𝗻 , 𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝘁 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝟭+𝟭 𝗻𝗲 𝗦𝗵𝗲̈𝗻𝗴𝗷𝗶𝗻 💶 𝗰̧𝗺𝗶𝗺𝗶 𝟳𝟬.𝟮𝟬𝟬€ 📐sipërfaqja e shtepise 70.2 m² 🔘 ...

01/03/2023 18:29

108,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe Shengjin |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

🔥𝗢𝗸𝗮𝘇𝗶𝗼𝗻 𝗦𝗵𝗶𝘁𝗲𝘁 𝗮𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁 𝟭+𝟭 𝗻𝗲 𝗦𝗵𝗲̈𝗻𝗴𝗷𝗶𝗻 💶 𝗰̧𝗺𝗶𝗺𝗶 𝟭𝟬𝟴.𝟳𝟬𝟬€ 📐 sipërfaqja e shtepise: 68 m...

01/03/2023 14:59

146,000 Euro - Shitje Okazion: 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt I V. 2015 - Apt I Investuar & Mobiluar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet ultra apartament 2+1+2wc+ 1 ballkon të madh - kopshti zologjik/ liqeni artificial - tiranë. | apartament perfekt me planimetri perfekte dheme dritë natyrale ( me diell gjatë gjithë kohës ...
📅 Date: 21/03/2023 17:20

53,000 Euro - 🏬 Rruga E Dibres , Perballe Komisariatit Nr 4 , Shitet Apartament 1+1, Bosh, 53,000 Euro 🏬

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏬 rruga e dibres , perballe komisariatit nr 4 , shitet apartament 1+1, bosh, 53,000 euro 🏬 apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gju...
📅 Date: 21/03/2023 13:42

104,000 Euro - Shitet: 1+1 (1min Komp. Dinamo - Kom. E Parisit) Pllt I Ri (kati 1) I Mobiluar | Cdo Elektro. - Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me vendndodhje të shkëlqyeshme, 1 minutë larg kompleksit dinamo, bar stockholm (k. e parisit) pallat me menaxhim të përkryer, hyrje të pastër dhe dritë natyrale | apartament me ...
📅 Date: 21/03/2023 23:26

107,000 Euro - Rast Unik Investimi: 💥2 Garzonjere (qender- Rr. Fortuzi) (+30,000€ Investim) Me Arkitekt -- Elektro A++ Kondicione

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 21/03/2023 18:34

478,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Me Pishine (sauk - Rez. Olive Park) Sip. Trualli: 374m2 & Sip. Ndertimi: 295m2 **kompleks Inovativ

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.25 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
374.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2 kateshe te rezidenca olive park, sauk - siperfaqe trualli : 374 m2 dhesiperfaqe ndertimi total : 295 m2 *** perfundojn per 12 - 18 muaj*** | cilesi e larte ndertimi | ambiente te perbash...
📅 Date: 21/03/2023 14:54

83,000 Euro - Shitet: 3+1+verande +2wc (me Dritare) 300m Nga Sp. Amerikan 2 - 110.4m2 Neto (kat. 4, Jo I Fundit) Or. Jug - L | Pllt Me

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apt 3+1+verande & 2 wc (me dritare) 300 m nga sp. amerikan 2 (kati 4, jo i fundit) planimetri perfekte | hapesire gjigande | mundesi investimi perfekte | tavane te larta | or.. jug - lindje...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

195,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2, 21 Dhjetori, 195.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
🔔shitet apartament 3+1 organizohet ne : •sallon •ambjent gatimi dhe ngrenie •2 dhoma matrimoniale •1 dhome femijesh •2 tualete •1 ballkon 📐siperfaqe bruto 122 m2 📐sip...
📅 Date: 21/03/2023 17:48

288,000 Euro - Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+kzh, Vec) Pas Piazzes (150m Qendra) Pllt I Ri (k.4) Investim Total: Arredim Cilesore, Parket,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shiten 2 apartament bashke: 4+1 (2+1+kuzh. me vete dhe1+1+ballon) pas piazzes, 150m nga qendra (vendndodhje ideale) pllt i ri me ashensor apt 1+1 eshte totalisht i rinovuar, stil modern: parket ac5, ...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

1,150,000 Euro - Shiten 2 Apartamente 1+1 Dhe Gazoniere, Tek Xhamia E Tabakve , Rruga Elbasanit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
👉 shiten 2 apartamente 1+1 dhe gazoniere 📍tek xhamia e tabakve , rruga elbasanit🧗‍♂️kati i 5 dhe i fundit 📐sip 55,57 m2 💶 cmimi i dy apartamenteve eshte 115000 euro pa d...
📅 Date: 22/03/2023 12:44

125,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 astir siperfaqe e perbashket: 114m2 siperfaqe neto 97m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + guzhine - 2 dhoma gjumi - 2 tualete - 2 ballkone - parke...
📅 Date: 23/03/2023 12:13

88,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Bathore 88.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 5.95 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne bathore, tirane. siperfaqja totale: 159.64 siperfaqja netto: 141.9 siperfaqja e perbashket: 17.74 apartamenti organizohet ne: * sallon + kuzhine * 2 dhoma gjumi *...
📅 Date: 23/03/2023 12:10

126,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament kodra e diellit 2 siperfaqe 98.98 m2 2+1 kati i 3 organizohet 2 dhoma gjumi sallon ndenje + guzhine tualet 126.000€...
📅 Date: 23/03/2023 12:10

100,000 Euro - 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.87 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne astir kati 5 buze rruges kryesore me hipotek apartamenti ka nje siperfaqjr prej 104m2 apartamenti organizohet nga nje koridor shperndares 1 sallon te madh me dalje ne bal...
📅 Date: 23/03/2023 12:09

124,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Shkolla E Kuqe, Tiranë 124,000 € Id: Pro30762

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje, i pozicionuar pranë shkollës së kuqe, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe bruto 77.5m2. • sipërfaqe neto 68m2. • kati 3 banim •...
📅 Date: 23/03/2023 12:09

54,080 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Kamez 520 Euro/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 6.71 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje ne kamez siperfaqe netto: 92 m2 siperfaqe te perbashketa:12 m2 siperfaqe totale: 104 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: *2 dhoma gjumi *ambjent gatimi *sallon ...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

109,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleksin Aura, Rr.dritan Hoxha

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 per shitje ne rrugen dritan hoxha " kompleksi aura " apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 8 me nje siperfaqe prej 103.7m2 . organizimi i apartamentit :2 dhoma gjumi , ambjent...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

156,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Rezidencen Mine Peza 1500€\m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.89 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 per shitje ne rrugen mine peza " rezidenca mine peza " apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 me nje siperfaqe prej 104m2 . organizimi i apartamentit :2 dhoma gjumi , ambjent...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

245,000 Euro - Penthouse : 4+1+2wc +1garderobe (astir – Ysberisht) (+4 Garazhe & 1depo) (s:203m2) Smart Home, Me 85,000€ Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
203.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet penthouse 4+1+2wc+1garderobe  (s:203m2) +4 garazhe dhe1 depo,- smart home, me teknologjine me te avancuar te impianteve ne treg ( marka gjermane dhe italiane) ndodhet ne astir, ysberisht,  ka...
📅 Date: 21/03/2023 15:30

139,500 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete+ 2wc & Verande (50m Ura E Tabakeve - Bulevard, Qender) Kati 2 - I Kompletuar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc & verande (50m nga ura e tabakeve - bulevard) 1min ne kembe nga pedonalja - kati 2 (ideal) pllt ekzisutes | i kompletuar, mobilim cilesore | kondicioner & kuzhine me cdo elektr...
📅 Date: 21/03/2023 13:21

100,000 Euro - I Sapo Dale Ne Shitje: 2+1 ( Fusha E Ali Demit) Pllt I 2023 (kati 7, Pamje E Lire) Standart I Larte Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.07 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
I sapo dale ne shitje: apt 2+1 (te fusha e ali demit) pllt i 2023 **perfundon ne qershor (kati 7, me pamje te lire) ndertim i standartit premium | planimetri perfekte, investim i sigurte | mundesi ble...
📅 Date: 23/03/2023 02:17

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc dhe2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-perendim dhelindje -...
📅 Date: 21/03/2023 21:19

210,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

169,000 Euro - Apartament Dublex 2+1 Per Shitje Tek Rsd. Kodra E Diellit 2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament dubleks 2+1 ofrohet per shitje tek rezidenca “kodra e diellit 2”. rezidence banimi bashkekohore. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht i investuar me materia...
📅 Date: 23/03/2023 10:02

82,080 Euro - Shitet Apartament 1+1 Prane Klanit, Porcelan

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje shume prane rrethrotullimit te klanit ne zonen e porcelanit me nje siperfaqe prej 86.4m2 e pozicionuar ne katin e 5 te objektit . objekti eshte ne ndertim e siper faza ...
📅 Date: 23/03/2023 12:08

105,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 ne astir tek bar artisti. apartamenti organizohet ne nje korridor i cili bene shperndarjen neper dhoma , nje sallon me kuzhine te perbashket , dy dhoma gjumi , dy tualete si d...
📅 Date: 23/03/2023 12:07

175,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+3 Te Bulevardi Zogu Pare 175.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
3 Tualete
Shitet apartament ~ 122 m2 ~ 2+1+3 tualete ~ pallat i ri ~ me ashensor ~ kati 3 ~ dy dhoma gjumi ~ tre tualete ~ te fakulteti i shkencave ~ bulevardi zogu pare ~ me hipoteke ~ cmimi 175.000...
📅 Date: 23/03/2023 12:07

140,126 Euro - Shesim 2+1+2 Te Ish Tregu Elektrik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.18 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Nje nga zonat me te preferuara per banim shesim 2+1+2 prane tregut elektrik. objekti perfundon punimet ne maj te 2023 . per me shume informacion na kontaktoni! royal71000 ...
📅 Date: 23/03/2023 12:03

150,000 Euro - Vile Ne Shitje Me Cmim Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.47 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
360.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Okazion vile ne shitje ne kombinat me oborr dhe post parkimi prane bashkise, kombinat. 3 kate ndertim siperfaqe trualli: 350 m2 njolle ndertimi: 120 m2 me hipoteke 150.000€ ☎️0672121211 ...
📅 Date: 23/03/2023 12:03

140,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Prane Spitalit Nene Tereza

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
📌 shitet apartament pran spitalit nene tereza 2+1+2 tek shkolla bashkuar 🚪 kati i 2 📐 sip: 97m2 bruto 📐 sip: 82m2 neto 🏢 pallat i 2020 organizohet ne: 📍 sallon ndenje ...
📅 Date: 23/03/2023 11:56

113,160 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Te Fresku 113.160 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament ~3+1+2 mundesi ndarje ne dy apartamente ~138 m2 ~kati 3 ~me ashensor ~me hipoteke ~ndertim i vitit 2014 ~rruga xhon belushi fresk ~cmimi 113.160 euro kontaktoni g400 ...
📅 Date: 23/03/2023 11:54

125,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc +1garazh I Madh (bulevardi I Ri - Treni)🌳 - 102m2 (cmim Kleringu: 125.000€) Fasadë E Ventiluar - (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc +1garazh i madh (bulevardi i ri - treni)🌳 - 102m2 (cmim kleringu: 125.000€) fasadë e ventiluar - (fazë: karabina) |  kompleks i cilesise premium | planimetri perfekte | kati 5 ...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

156,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Delijorgji, 156.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
✨shitet, super apartament 1+1 📍kompleksi delijorgji apartamenti organizohet: ▪️1dhome gjumi ▪️sallon dhe ambjent gatimi ▪️ballkon ▪️1tualet 📐siperfaqe: 78m2 🏢n...
📅 Date: 22/03/2023 21:33

90,720 Euro - Shitet Apartament 1+1 - Kinostudio

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.78 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te rtv klan, në kinostudio. apartamenti mund të konvertohet edhe në 2+1. - pallat i ri i sapo përfunduar - sipërfaqja: 86.4m² - kati 3 1050 euro m² për ta viz...
📅 Date: 23/03/2023 11:49

250,000 Euro - Apartament 2+1+ Post Parkimi Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.58 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1 tek liqenit te thate! organizohet ne: - 1 sallon me kuzhine - 2 dhoma gjumi - 1 dhome/studio - 2 tualete - 1 ballkon apartamenti do shitet i i investuar dhe eshte i pa...
📅 Date: 23/03/2023 11:47

140,000 Euro - Shesim Apartament 1+1, Kompleksi Arlis Farmacia 10

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet në rrugën e dibrës, kompleksi arlis farmacia 10. momentalisht shërben si biznes qendër estetike. informacion mbi pronën: • sipërfaqe e brendshme: 59.7 m² • si...
📅 Date: 23/03/2023 11:44

165,000 Euro - Apartament 3+1+2 Ne Don Bosko Me 890€ / M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
186.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2 ne don bosko, tek xhamia. apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje ndertese pa ashensor. organizohet ne : sallon i madh ndenje, kend gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo ...
📅 Date: 23/03/2023 11:42

98,000 Euro - 2+1 Uji I Ftohte, Vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreUji i ftohte 2.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 2+1 ne vlore. apartamenti pozicionohet ne katin 4 te nje ndertimi te ri , me ashensor dhe organizohet ne : -sallon ndenje, kuzhine e vecuar , 2 dhoma gjumi , tualet dhe 1 depo-la...
📅 Date: 23/03/2023 11:40

140,000 Euro - Shitet, Vilë 2-katëshe + Ambient Biznesi, Lagjia 7, Korçë

❱ Shtepi ne shitje ❱ KorceZone Periferike 0.20 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet, vilë 2-katëshe + ambient biznesi, lagjia 7, korçë informacion mbi pronën: vila ka strukturë 3-katëshe ( së bashku me ambientin e biznesit në kat 1) sipërfaqe totale e vilës: ...
📅 Date: 23/03/2023 11:39

120,000 Euro - Shesim Apartament Te Mire Arreduar 2+1, Ne Fresk + Depo!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e freskut shesim apartament 2+1. apartamenti pozicionohet ne katin e gjashte te nje ndertimi, me ashensor. apartamenti ka investim shume te mire dhe shitet i arreduar totalisht. orientim v...
📅 Date: 23/03/2023 11:37

118,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Vasil Shanto Prane Kesh -it (id 4129307)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4129307 tek vasil shanto prane kesh -it shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 128 m2 neto, (103 neto ne hipoteke).apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet ne...
📅 Date: 23/03/2023 11:04

152,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Shkolles Petro Nini (id 4121977).

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4121977 ne zonen e bllokut prane shkolles petro nini, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 84 m² ne total, pallat i ri, kat i 2, ashensor, strukture e rregullt.organizohet ne sallon te ...
📅 Date: 23/03/2023 11:03

82,000 Euro - Okazzion!!!apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake Prane Kmy-se Ne Tirane (id 4129355)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129355 ne laprake, prane kmy-se, shitet apartament 2+1, siperfaqe 87,3 m², kati 3, i rikonstruktuar, tualet me dritare, i mobiluar, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell. ...
📅 Date: 23/03/2023 11:31

93,000 Euro - Okazion!!! Apartament 2+1 Ne Shitje Te Komuna Parisit Prane Kika 2 Ne Tirane (id 41211153)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 41211153 komuna e parisit, afer kika 2, shitet apartament (papafingo) 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m² (103 m2) me hipoteke, kati 5 banim pa ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy d...
📅 Date: 23/03/2023 11:07

223,000 Euro - Apartament 3+1+2 Ne Shitje, Kopshti Botanik.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
178.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2, tek kopshti botanik, kompleksi fratari. apartamenti ndodhet ne katin e 3. ka siperfaqe totale 120 m2 dhe verande 57.1 m2. organizohet ne korridor shperndares, dhome n...
📅 Date: 21/03/2023 15:06

99,500 Euro - Okazion! Apartament 3+1 Per Shitje Tek Kompleksi Dilo Ne Yzberisht Ne Tirane ( Id 4131266 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131266 ne yzberisht, kompleksi dilo, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123.50 m2 ( 112.20 m2 ) me hipotek, ne ndertim te ri, kati i 6 me ashensor. apartamenti organizohet ne sallon bashke me kuz...
📅 Date: 22/03/2023 14:20

139,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Ish Hipotekes Ne Tirane (id 41211127)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211127 ne don bosko, prane ish hipotekes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 133 m² (125 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 3 ballkone, i mobiluar, orientimi me diell...
📅 Date: 23/03/2023 11:17

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender Te Tiranes Tek Rruga E Barrikadave Prane Gjimnazit “sami Frasheri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211179 ne qender te tiranes, tek rruga e barrikadave, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor, cdo dhome me kondicioner...
📅 Date: 22/03/2023 09:17

240,000 Euro - Vile Me Oborr Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Prane Shkolles Sabahudin Gabrani Ne Tirane (id 4151091)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Id 4151091 tek 21 dhjetori prane shkolles sabahudin gabrani, shitet vile 1 kateshe e ndare ne 3 apartamente, me oborr, siperfaqe totale trualli 200.8 m², siperfaqe ndertimi 129 m². apartamentet org...
📅 Date: 23/03/2023 09:52

140,000 Euro - 📣shitet, Apartament 3+1📍 Kryqëzimi "21-dhjetori", Tiranë.✨

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.31 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet, apartament 3+1 kryqëzimi "21-dhjetori", tiranë.pranë inxhinierisndërtim i ri orientimi: jug kati 4 sipërfaqe 112 m²i mobiluar• i investuar • me parket • sistem kondicionimi • 1 ...
📅 Date: 23/03/2023 11:36

23,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Lagjia 4, Korçë

❱ Shtepi ne shitje ❱ KorceZone Periferike 0.20 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet, apartament 1+1, lagjia 4, korçë sipërfaqja: 60m2 kati: 4 organizimi i brendshëm: ambienti i ndenjies + ambienti i gatimit 1 dhomë gjumi tualet ballkon cilësime të tjera: ...
📅 Date: 23/03/2023 11:36

108,000 Euro - 3+1 Me 2 Tualete Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.36 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1 +2 ne fresk, mbi supermarket spar2 . organizohet ne : sallon ndenje , kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon i madh me pamje te lire. apartamenti disponon ...
📅 Date: 23/03/2023 11:34

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim