🏡 yzberisht okazion

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje     Print

170,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
169.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet vile 2-kateshe 📍shkolla myslym shima , yzberisht 🏠ndertim i ri 📝me hipoteke 📐siperfaqe 170 m2 ndertim + 270m2 truall 💶cmimi 170.000 euro 📲068 399 57 64 📲068 300 23 23 🛠️kati i pare eshte e investuar ne ...

21/03/2023 21:17

51,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Shesim apartamente te ndryshme ne yzberisht, tek llanaj ndertim. apartamentet jane te tipologjise 1+1, kate te ndryshme dhe siperfaqe te ndryshme. aktualisht kompleksi eshte nje pjese ne karabina dhe nje pjese ne faze tulle. cmimi eshte okaz...

21/03/2023 12:26

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament 2+1+2 tek kompleksi grand gallery, bulevardi ri astir-yzberisht. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja qe eshte ndertuar ne yzberisht, fare pranë bulevardit të ri, me sistem kapot, cilesi e larte ndertimi, ne nje zone te mire...

09/03/2023 13:31

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament 2+1+2 tek kompleksi grand gallery, bulevardi ri astir-yzberisht. apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja qe eshte ndertuar ne yzberisht, fare pranë bulevardit të ri, me sistem kapot, cilesi e larte ndertimi, ne nje zone te mire...

06/03/2023 18:16

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Apartament per shitje prane bulevardit migjeni ne yzberisht. kompleks eshte i perfunduar. tipologjia 2+1 siperfaqe 107.7m2 kati 3 apartamenti shitet me cmim okazion. ...

05/03/2023 14:44

98,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Okazion ne yzberisht, apartament 2+1+2 per shitje! id: billion2452 ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne yzberisht.vendndodhja e apartamentit eshte teper e preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shte...

11/01/2023 16:50

127,530 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
142.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete

Shitet, apartament 3+1+2, lte construction, bulevardi migjeni, yzberisht ekskluzive me cmim okazion • siperfaqe bruto apartamenti : 141.7m2 • siperfaqe neto apartamenti: 121.6m2 • kati : 6 banim • orientim: jug-lindje •organizuar ne ...

22/11/2022 20:21

48,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Super okazion ne yzberisht ... apartament 1+1..!! shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe 70 m2 ne katin e 8... ne ndertim..!! apartamenti ndodhet ne yzberisht ne nje kompleks te ri ne ndertim me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim te m...

15/10/2022 17:20

84,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Okazion,ne yzberisht apartament 2+1+2 per shitje! id: billion2163 ofrojme apartament 2+1+2 per shitje ne yzberisht.vendndodhja e apartamentit eshte teper i preferuar per banim, per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shtet...

07/08/2022 13:10

81,390 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete

Super okazion ne yzberisht... apartament 2+1..!! shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 103 m2 ne katin e 6.. ne ndertim (drejt perfundimit) apartamenti ndodhet ne yzberisht ne fund te bulevardidt migjeni ne nje kompleks te ri me punime super cil...

04/08/2022 13:13

146,000 Euro - Shitje Okazion: 2+1+2wc (kop. Zoologjik - Liqeni) Pllt I V. 2015 - Apt I Investuar & Mobiluar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet ultra apartament 2+1+2wc+ 1 ballkon të madh - kopshti zologjik/ liqeni artificial - tiranë. | apartament perfekt me planimetri perfekte dheme dritë natyrale ( me diell gjatë gjithë kohës ...
📅 Date: 21/03/2023 17:20

53,000 Euro - 🏬 Rruga E Dibres , Perballe Komisariatit Nr 4 , Shitet Apartament 1+1, Bosh, 53,000 Euro 🏬

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏬 rruga e dibres , perballe komisariatit nr 4 , shitet apartament 1+1, bosh, 53,000 euro 🏬 apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gju...
📅 Date: 21/03/2023 13:42

104,000 Euro - Shitet: 1+1 (1min Komp. Dinamo - Kom. E Parisit) Pllt I Ri (kati 1) I Mobiluar | Cdo Elektro. - Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me vendndodhje të shkëlqyeshme, 1 minutë larg kompleksit dinamo, bar stockholm (k. e parisit) pallat me menaxhim të përkryer, hyrje të pastër dhe dritë natyrale | apartament me ...
📅 Date: 21/03/2023 23:26

107,000 Euro - Rast Unik Investimi: 💥2 Garzonjere (qender- Rr. Fortuzi) (+30,000€ Investim) Me Arkitekt -- Elektro A++ Kondicione

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 21/03/2023 18:34

478,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Me Pishine (sauk - Rez. Olive Park) Sip. Trualli: 374m2 & Sip. Ndertimi: 295m2 **kompleks Inovativ

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.25 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
374.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet vile 2 kateshe te rezidenca olive park, sauk - siperfaqe trualli : 374 m2 dhesiperfaqe ndertimi total : 295 m2 *** perfundojn per 12 - 18 muaj*** | cilesi e larte ndertimi | ambiente te perbash...
📅 Date: 21/03/2023 14:54

83,000 Euro - Shitet: 3+1+verande +2wc (me Dritare) 300m Nga Sp. Amerikan 2 - 110.4m2 Neto (kat. 4, Jo I Fundit) Or. Jug - L | Pllt Me

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apt 3+1+verande & 2 wc (me dritare) 300 m nga sp. amerikan 2 (kati 4, jo i fundit) planimetri perfekte | hapesire gjigande | mundesi investimi perfekte | tavane te larta | or.. jug - lindje...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

195,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2, 21 Dhjetori, 195.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
122.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
🔔shitet apartament 3+1 organizohet ne : •sallon •ambjent gatimi dhe ngrenie •2 dhoma matrimoniale •1 dhome femijesh •2 tualete •1 ballkon 📐siperfaqe bruto 122 m2 📐sip...
📅 Date: 21/03/2023 17:48

288,000 Euro - Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+kzh, Vec) Pas Piazzes (150m Qendra) Pllt I Ri (k.4) Investim Total: Arredim Cilesore, Parket,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shiten 2 apartament bashke: 4+1 (2+1+kuzh. me vete dhe1+1+ballon) pas piazzes, 150m nga qendra (vendndodhje ideale) pllt i ri me ashensor apt 1+1 eshte totalisht i rinovuar, stil modern: parket ac5, ...
📅 Date: 23/03/2023 10:43

1,150,000 Euro - Shiten 2 Apartamente 1+1 Dhe Gazoniere, Tek Xhamia E Tabakve , Rruga Elbasanit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
2 Tualete
👉 shiten 2 apartamente 1+1 dhe gazoniere 📍tek xhamia e tabakve , rruga elbasanit🧗‍♂️kati i 5 dhe i fundit 📐sip 55,57 m2 💶 cmimi i dy apartamenteve eshte 115000 euro pa d...
📅 Date: 22/03/2023 12:44

82,000 Euro - Okazzion!!!apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake Prane Kmy-se Ne Tirane (id 4129355)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129355 ne laprake, prane kmy-se, shitet apartament 2+1, siperfaqe 87,3 m², kati 3, i rikonstruktuar, tualet me dritare, i mobiluar, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell. ...
📅 Date: 23/03/2023 11:31

139,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Ish Hipotekes Ne Tirane (id 41211127)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211127 ne don bosko, prane ish hipotekes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 133 m² (125 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 3 ballkone, i mobiluar, orientimi me diell...
📅 Date: 23/03/2023 11:17

70,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje ne kamez 📐sip. 105 m2🧭 orientim me drite nartyrale 💶 70,000 euro ✅ ndodhet ne katin 6 te nje kompleksi thuajse te perfunduar.✅ apartamenti ka nje organiz...
📅 Date: 23/03/2023 11:14

53,000 Euro - 🏬rruga E Dibres, Perballe Komisariatit Nr 4, Shitet Apartament 1+1, Bosh, 53,000 Euro 🏬

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏬rruga e dibres, perballe komisariatit nr 4, shitet apartament 1+1, bosh, 53,000 euro 🏬 apartamenti ka siperfaqe totale 57.2 m² . organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ...
📅 Date: 23/03/2023 11:08

220,000 Euro - 🏬rruga Dibres, Tek Kompleksi Halili Shitet Apartament 3+1+2+garazhd , 220,000 €uro 🏬

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.67 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
166.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
🏬rruga dibres, tek kompleksi halili shitet apartament 3+1+2+garazhd , 220,000 €uro 🏬 apartamenti ndodhet tek kompleksi halili ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes me nje siperfaqe...
📅 Date: 23/03/2023 11:08

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Sarandes 80.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ SarandeQender 0.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne qender te sarandes 2 min nga bulevardi siperfaqja neto : 68m2 ambienti organizohet ne: sallon 1 dhome gatimi 1 dhome gjumi 1 tualet ballkon kati 3 pallat e...
📅 Date: 23/03/2023 11:08

43,000 Euro - 🏠 Shitet Apartament 1+1 Mbi Fushën E Ali Demit, Tiranë ❗️

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏠 shitet apartament 1+1 mbi fushën e ali demit, tiranë ❗️ 📐 sipërfaqe: 43 m2 ⏏️ kati: 2 ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ...
📅 Date: 23/03/2023 11:07

93,000 Euro - Okazion!!! Apartament 2+1 Ne Shitje Te Komuna Parisit Prane Kika 2 Ne Tirane (id 41211153)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.58 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 41211153 komuna e parisit, afer kika 2, shitet apartament (papafingo) 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m² (103 m2) me hipoteke, kati 5 banim pa ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy d...
📅 Date: 23/03/2023 11:07

245,000 Euro - Penthouse : 4+1+2wc +1garderobe (astir – Ysberisht) (+4 Garazhe & 1depo) (s:203m2) Smart Home, Me 85,000€ Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
203.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet penthouse 4+1+2wc+1garderobe  (s:203m2) +4 garazhe dhe1 depo,- smart home, me teknologjine me te avancuar te impianteve ne treg ( marka gjermane dhe italiane) ndodhet ne astir, ysberisht,  ka...
📅 Date: 21/03/2023 15:30

139,500 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete+ 2wc & Verande (50m Ura E Tabakeve - Bulevard, Qender) Kati 2 - I Kompletuar **jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc & verande (50m nga ura e tabakeve - bulevard) 1min ne kembe nga pedonalja - kati 2 (ideal) pllt ekzisutes | i kompletuar, mobilim cilesore | kondicioner & kuzhine me cdo elektr...
📅 Date: 21/03/2023 13:21

100,000 Euro - I Sapo Dale Ne Shitje: 2+1 ( Fusha E Ali Demit) Pllt I 2023 (kati 7, Pamje E Lire) Standart I Larte Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.07 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
I sapo dale ne shitje: apt 2+1 (te fusha e ali demit) pllt i 2023 **perfundon ne qershor (kati 7, me pamje te lire) ndertim i standartit premium | planimetri perfekte, investim i sigurte | mundesi ble...
📅 Date: 23/03/2023 02:17

135,000 Euro - Shitet, Super Cmim: 3+1+2wc - 📍ministria E Jashtme (brenda Unazes) Pallat I Ri V. 2002 (kat. 5 Me Ashensor & Pamje) *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
130.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2wc dhe2ballkone - ⭐me cmim te paperseritshem*⭐  te min. e jashtme (brenda unazes) pallat i ri  v. 2002 me ashensor -  (kati 5, me pamje) orientim jug-perendim dhelindje -...
📅 Date: 21/03/2023 21:19

210,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

169,000 Euro - Apartament Dublex 2+1 Per Shitje Tek Rsd. Kodra E Diellit 2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.22 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament dubleks 2+1 ofrohet per shitje tek rezidenca “kodra e diellit 2”. rezidence banimi bashkekohore. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature te rregullt. totalisht i investuar me materia...
📅 Date: 23/03/2023 10:02

103,700 Euro - Shitet Apartament 2+1+verande Ne Kompleksin Lorena Ne Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.76 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
155.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 2+1+ verande ne kompleksin lorena ne yzberisht. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. ka hapesire parkimi. - sip totale 155,39 m2 - sip apartament...
📅 Date: 23/03/2023 11:06

75,000 Euro - 🏙 Shitet Apartament 1+1 Mbi Pazarin E Ri, Tiranë ❗️

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏙 shitet apartament 1+1 mbi pazarin e ri, tiranë ❗️ 🏷 75.000 euro 📐 60 m2 ⬆️ kati: 3 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë....
📅 Date: 23/03/2023 11:06

118,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Vasil Shanto Prane Kesh -it (id 4129307)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4129307 tek vasil shanto prane kesh -it shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 128 m2 neto, (103 neto ne hipoteke).apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet ne...
📅 Date: 23/03/2023 11:04

125,070 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Kompleksi Turdiu/1100euro/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament 2+1 turdiu shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukura e me ndertimet me cilesore ne tirane sic eshte turdiu. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 113.7m2 ...
📅 Date: 23/03/2023 11:03

152,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Shkolles Petro Nini (id 4121977).

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.86 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4121977 ne zonen e bllokut prane shkolles petro nini, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 84 m² ne total, pallat i ri, kat i 2, ashensor, strukture e rregullt.organizohet ne sallon te ...
📅 Date: 23/03/2023 11:03

120,000 Euro - Shitet Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 Ne Zonen E Xhamllikut

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.79 Km nga qendra
Ambjenti Shtepi Private
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet shtepi private 1 kateshe 1+1 ne zonen e xhamllikut shtepia ka nje siperfaqe prej 59m2 eshte totalisht e rinovuar kohet e fundit dhe e mobiluar ne menyre moderne organizohet ne: *ambjent n...
📅 Date: 23/03/2023 11:02

140,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Astir, Prane Kryqezimit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim ne nje pallat te mireadministruar me ashensor ka nje siperfaqe totale prej 106.2 m2 eshte i mobiluar totalisht ne menyre bashkekoho...
📅 Date: 23/03/2023 11:02

125,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc +1garazh I Madh (bulevardi I Ri - Treni)🌳 - 102m2 (cmim Kleringu: 125.000€) Fasadë E Ventiluar - (

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.67 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 2+1+2wc +1garazh i madh (bulevardi i ri - treni)🌳 - 102m2 (cmim kleringu: 125.000€) fasadë e ventiluar - (fazë: karabina) |  kompleks i cilesise premium | planimetri perfekte | kati 5 ...
📅 Date: 21/03/2023 18:00

156,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Delijorgji, 156.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
✨shitet, super apartament 1+1 📍kompleksi delijorgji apartamenti organizohet: ▪️1dhome gjumi ▪️sallon dhe ambjent gatimi ▪️ballkon ▪️1tualet 📐siperfaqe: 78m2 🏢n...
📅 Date: 22/03/2023 21:33

179,000 Euro - Ambjent Ne Shitje- Kompleksi Kontakt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Ambjent 2+1+2 per qira...
📅 Date: 23/03/2023 11:01

55,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Kombinat !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 per shitje ne kombinat kati i 2 totalisht i mobiluar ne mynyre bashkohore !...
📅 Date: 23/03/2023 11:00

83,000 Euro - 📌shitet Apartament : 2+1 Prane Terminalit Tek Kthesa E Kamzes

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 4.90 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
📌shitet apartament : 2+1 prane terminalit tek kthesa e kamzes siperfaqja e apartamentit : 111m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + ambient gatimi - 2 dhoma gjumi - 1 tualet -...
📅 Date: 23/03/2023 10:59

105,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Misto Mame 105.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.09 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
📌shitet apartament 2+1+2 ne misto mame, rr.besim alla siperfaqja e apartamentit : 110m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + ambient gatimi - 2 dhoma gjumi - 2 tualete -1 ballk...
📅 Date: 23/03/2023 10:58

264,000 Euro - 🔺️shitet Apartament 3+1 🔺 📍 Rruga E Kavajes Te Spitali Gjerman [id Vi 388]

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.48 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
🔺️shitet apartament 3+1 🔺 📍 rruga e kavajes te spitali gjerman 🔹️pallat i ri viti 2008 🔹kati 4 banim 🔹 ashensor po 🔹siperfaqa bruto: 120 m2 ▫️organizohet: ...
📅 Date: 23/03/2023 10:58

180,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Kompleksi Kontakt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.64 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1+2 ne shitje tek kompleksi kontakt, rruga frosina plaku. apartamenti eshte i organizuar ne korridor shperndares , ne sallon ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete ku njeri pr...
📅 Date: 23/03/2023 10:57

167,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Komuna E Parisit.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek komuna e parisit. pallat i ri i mireorganizuar dhe me ashensor. hyrje me hapesire te bollshme dhe kubature e rregullt. totalisht i investuar ne menyre komode. sal...
📅 Date: 23/03/2023 10:55

118,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Tek Vasil Shanto Prane Kesh -it (id 4129307)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4129307 tek vasil shanto prane kesh -it shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 128 m2 neto, (103 neto ne hipoteke).apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet ne...
📅 Date: 23/03/2023 11:04

152,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Shkolles Petro Nini (id 4121977).

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4121977 ne zonen e bllokut prane shkolles petro nini, shitet apartament 2+1, me hipoteke, siperfaqja 84 m² ne total, pallat i ri, kat i 2, ashensor, strukture e rregullt.organizohet ne sallon te ...
📅 Date: 23/03/2023 11:03

82,000 Euro - Okazzion!!!apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake Prane Kmy-se Ne Tirane (id 4129355)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129355 ne laprake, prane kmy-se, shitet apartament 2+1, siperfaqe 87,3 m², kati 3, i rikonstruktuar, tualet me dritare, i mobiluar, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim me diell. ...
📅 Date: 23/03/2023 11:31

93,000 Euro - Okazion!!! Apartament 2+1 Ne Shitje Te Komuna Parisit Prane Kika 2 Ne Tirane (id 41211153)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 41211153 komuna e parisit, afer kika 2, shitet apartament (papafingo) 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 110 m² (103 m2) me hipoteke, kati 5 banim pa ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, dy d...
📅 Date: 23/03/2023 11:07

223,000 Euro - Apartament 3+1+2 Ne Shitje, Kopshti Botanik.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
178.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2, tek kopshti botanik, kompleksi fratari. apartamenti ndodhet ne katin e 3. ka siperfaqe totale 120 m2 dhe verande 57.1 m2. organizohet ne korridor shperndares, dhome n...
📅 Date: 21/03/2023 15:06

99,500 Euro - Okazion! Apartament 3+1 Per Shitje Tek Kompleksi Dilo Ne Yzberisht Ne Tirane ( Id 4131266 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131266 ne yzberisht, kompleksi dilo, shitet apartament 3+1 me siperfaqe 123.50 m2 ( 112.20 m2 ) me hipotek, ne ndertim te ri, kati i 6 me ashensor. apartamenti organizohet ne sallon bashke me kuz...
📅 Date: 22/03/2023 14:20

139,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Don Bosko Prane Ish Hipotekes Ne Tirane (id 41211127)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211127 ne don bosko, prane ish hipotekes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 133 m² (125 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor, 2 tualete, 3 ballkone, i mobiluar, orientimi me diell...
📅 Date: 23/03/2023 11:17

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender Te Tiranes Tek Rruga E Barrikadave Prane Gjimnazit “sami Frasheri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211179 ne qender te tiranes, tek rruga e barrikadave, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 100 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor, cdo dhome me kondicioner...
📅 Date: 22/03/2023 09:17

240,000 Euro - Vile Me Oborr Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Prane Shkolles Sabahudin Gabrani Ne Tirane (id 4151091)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Id 4151091 tek 21 dhjetori prane shkolles sabahudin gabrani, shitet vile 1 kateshe e ndare ne 3 apartamente, me oborr, siperfaqe totale trualli 200.8 m², siperfaqe ndertimi 129 m². apartamentet org...
📅 Date: 23/03/2023 09:52

79,000 Euro - Shitet Apartament Tek Pazari I Ri Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.56 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament ne shitje tek pazari i ri me hipoteke. organizim:1+1 siperfaqe: 80m2 kati 5/ pa ashensor cmimi:79.000€...
📅 Date: 23/03/2023 10:54

75,000 Euro - Shtepin1+1 Tek Brryli Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.35 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 per shitje te brryli ka nje siperfaqe 48 m2, ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti organizohet ne sallonin, kuzhine e vecuar, nje dhome gjumi, tualeti dhe nje ve...
📅 Date: 23/03/2023 10:54

170,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Te Kika 2 !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 +2 per shitje te kika 2 ne nje nga lokacionet me te mira te tiranes ndodhet ne nje pallat te miradministruar me ashensor ...
📅 Date: 23/03/2023 10:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim