🏡 spitali nene tereza

🕵 Online 848 lexues | ⏳ 25 njoftime ne pritje     Print

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete

Jepet me qera apartament 1+1 te rr: dibres, prane spitalit nene tereza. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri ( ndertim 2023) me ashensor. mobilim i ri. disponon nje siperfaqe 40 m2 dhe eshte e pershtatshme per 1-2 persona. ...

12/04/2024 16:53

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Id : 42111035,ne rrugen e dibres, prane spitalit nene tereza, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m², kati 4 ne ndertim te ri te viteve tye fundit me ashensor.apartamenti eshte i sapo mobiluar totalsiht, i pabanuar me pare, parket, kondicione...

02/04/2024 12:06

40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament. apartamenti ka mobilim bashkekohore. ndodhet ne godine private kati dyte. per nje vizite ne prone na kontaktoni! agjensi imobilare. ...

28/03/2024 23:11

32,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar, 58 m 2, pranë spitalit nënë tereza", hyrja nga ana e pediatrisë, rruga" kongresi i manastirit", pallat i ri, kati i dytë.(hyrja eshte akoma e lire)....

19/03/2024 16:06

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet me qera apartament 1+1 prane spitaleve nene tereza. apartamenti ka mobilim modern, te ri. ndodhet ne pallat te ri me ashensor. per nje vizite ne prone na kontaktoni! agjensi imobilare. ...

01/03/2024 12:32

50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1+2 , rr: "kongresi manastirit", te gjimanzi a.z.cajupi, ne rruge kryesore. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati pa ashensor. apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar dhe organizohet nga sallon ndenje, ambjent ga...

19/02/2024 10:49

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 2+1,rruga e dibres apartamenti ka nje siperfaqe prej 110m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje vile private organizohet ne ambjent ndenje+gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet verande apartamenti jepet i mobiluar dhe...

16/02/2024 09:31

30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera apartament 1+1 rruga njazi meka, prane spitalit nene tereza. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati egzistues pa ashensor. i pershtatshem per 2 persona ...

04/02/2024 18:12

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

-apartament    me qera  3+1-80m2-kati 3-spitali nene tereza  -600eurojepet me qera kati iii i nje vile tre kateshe me nje siperfaqe 80 m2. apartamenti eshte i organizuar ne ,2 dhoma gjumi, 1 banjo, sallon dhe kuzhina . apartamenti eshte i mobilu...

03/02/2024 15:05

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament 2+1 me qira prane qsut kati i 3, shtepie private siperfaqja: 80 m² organizimi: *dhome ndenje *ambjent gatimi *2 dhoma gjumi *1 tualet apartamenti eshte i mobiluar. gjendja shume e mire. adresa: rr.dibres, prane s...

01/02/2024 16:45

950 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 11/04/2024 15:51

600 Euro - Rruga Dibres ,pas Funeral Alba Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe 2+1+2 I Mobiluar . 600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Rruga dibres ,pas funeral alba  jepet me qera vile   2 kateshe 2+1+2, me siperfaqe 110 𝐦2 i mobiluar . kati i i-re  organizohet ne ambjent ndenje e gatimi dhe 1 tualet    . kati i 2-te or...
📅 Date: 11/04/2024 16:42

480 Euro - Me Qera 2+1+2wc| Raiffeisen Astir -kuzhine E Re|p.2011

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.98 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera 2+1+2wc+ tualet ( 110 m2) | raiffeisen - astir | pallat i ri (2011) me ashensor | jug orientim | marka "lg" | 2 kondicionere | kati 6 q4602 te dhenat e ndarjes:- 2 dhoma gjumi -...
📅 Date: 11/04/2024 20:01

480 Euro - Pak Minuta Larg Shkolles Partizani Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar . 480 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Pak minuta larg shkolles partizani rruga ali pashe gucia  jepet me qera apartament 1+1 , 70𝐦2  i mobiluar .apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje  e ngrenie,1 dhome gjumi,&...
📅 Date: 11/04/2024 21:08

40,000 Leke - ✨ Apartament Me Qera, 1+1 Te 5 Maji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
📢apartament me qera, 1+1 te 5 maji✅ organizimi:👉shtepi private👉60 meter katror shtepi👉50 meter katror oborr👉 post parkim👉 mobilim bashkekohor💸 cmimi 40.000 leke.📍adresa: 5 ma...
📅 Date: 11/04/2024 21:13

350 Euro - Tek 5 Maji, Rruga Dervish Luzha Prane Bar Black Stone Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 350 €uro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek 5 maji, rruga dervish luzha  prane bar black stone  jepet me qera  apartament me siperfaqe 2+1, 120 m2. apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma gjumi ...
📅 Date: 11/04/2024 21:37

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Stacioni I Trenit 450€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.02 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
2+1sip 90 m2kat 8 ashensore 📍rr reshit petrela stacion treni perballe postes shqiptarecmimi 450€ i padiskutuesheme lire ne 10 prill...
📅 Date: 12/04/2024 11:19

300 Euro - Tek Tregu I Ri Elektrik Rruga Dhimiter Kamarda Prane Kryegjyshates Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.91 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 tek tregu i ri elektrik rruga dhimiter kamarda   prane kryegjyshates   jepet me qera apartament me  siperfaqe 60 𝐦²,1+1 i mobiluar . apartamenti organizohet ne  am...
📅 Date: 12/04/2024 16:31

380 Euro - Apartament Qëra, Ditore, Mujore, Afatgjat. Jo Agjensi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament familjar, e mobiluar totalish. pallat 6katesh...
📅 Date: 12/04/2024 20:03

23,000 Leke - 🏠 Jepet Garsioniere Me Qera Mbi Shkollen E Baletit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
23.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏠 jepet garsioniere me qera mbi shkollen e baletit, tiranë🏷 Çmimi: 23.000 lekë📐 sipërfaqe: 23 m2🛋 e mobiluar 🔼 kati: 1☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë. ...
📅Date: 13/04/2024 14:23

26,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera, Tek Klani

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 1 vil 1+1tv klan 260 mij lek70 m2...
📅Date: 13/04/2024 14:22

20,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Japim apartamet me qera .1+1e mobiluar.kati i pare....
📅Date: 13/04/2024 14:21

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, 450 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, apartament 2+1, rruga bardhyl, 450 euro/muaj tipologjia : 2+1adresa: rruga barrdhyl, prane iranianiti mobiluarkati 1pallat egzistuescmimi 450 euro/muaj&nbs...
📅Date: 13/04/2024 14:19

450 Euro - ✨jepet Apartament 1+1 Me Qera 📍 Spitali Qsut , Kompleksi Asl 💶cmimi : 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
✨jepet apartament 1+1 me qera 📍 spitali qsut , kompleksi asl🪜kati 7 💶cmimi : 450 euro ** behet gati ne 1 maj...
📅Date: 13/04/2024 14:19

200 Euro - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj ti bashkohem nje vajze tjeter per ndarje qeraje dhe e ka shtepine 2+1, do te ishte mire ne zonat: 21 dhjetori, vasil shanto, komune e parisit . max i pageses eshte 200 €/pp. per me teper...
📅Date: 13/04/2024 14:19

650 Euro - Jepet Apartament 2+1+2+post Parkimi Me Qera Te Rruga 5 Maji 650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet apartament me qera~2+1+2 ~120m2~kati 4~me ashensor ~e mobiluar ~zone e aksesueshme ~me post parkimi~rruga 5 maji ~cmimi 650 euro kontaktoni e700...
📅Date: 13/04/2024 14:19

400 Euro - Qera 1+1 Tek Pediatria (mobilohet Brenda Muajit)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Qera apartament 1+1 tek kompleksi asl tek pediatria perballe shikmobilohet brenda muajit cmimi 400 euro ne muajkati 7 me ashensor...
📅Date: 13/04/2024 14:18

600 Euro - 1+1 (fiks Te Luarasi - Rr. Elbasanit, Me Pamje) K.6, Ashensor - I Kompletuar: Parket, Kondicioner & Kuzh. E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apt 1+1 ne vendodhje fantastike (fiks te luarasi - rr. e elbasanit, me pamje) pllt i ri me ashensor (kati 6) hapesire e bolleshme me planimetri ideale, i kompletuar ** 100% i ri dhe i in...
📅 Date: 11/04/2024 17:36

420 Euro - 2+1 Me Parkim (oborr) Te Bunk'art-i Ne Fresk - 100% I Investuar: Mobilim Cilesore | Parket, Elektro A+++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
2+1 me parkim garant (oborr) - te bunk'art-i ne fresk (qetesi dhe gjelberim) hyrje me vete, ne nje vile te survejuar gjithandej me kamera (super siguri) - banesa eshte e investuar totalisht me cdo ele...
📅 Date: 11/04/2024 19:22

400 Euro - Rruga Bardhyl , Prane Restorant Triss Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.36 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga bardhyl prane  restorant triss jepet me qera apartament me  siperfaqe 90 𝐦², 2+1  i mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 11/04/2024 20:19

4,500 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 11/04/2024 21:21

1,000 Euro - 2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Dizajn Me Arkitekt: Mobilim Mode

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc & lavanteri ** garazh ne cmim ( park life residence - liqeni i thate ) k2, ndertim i v 2022- apt  100% i ri & i  dizenjuar me arkitekt*** mobilim modern | elek...
📅 Date: 12/04/2024 13:39

380 Euro - 1+1 Me Qera Akull I Ri | Asl - Xhamllik| Kuzhine E Re - K8 Pamje - Pallat 2024

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera 1+1 i bollshem me hapsire| kompleksi asl - dalje direkt xhamllik & brryli | 2 min larg pasticeri tito| pallat 2024 | kati 8 me ashensor | pamje fantastime | 70 m2| kuzhine e re fringo ****...
📅 Date: 13/04/2024 11:06

33,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Te Vila L

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet te vila l, kati 1banim pallat i ri. organizohet 1dhome ndenje-ngrenie-gatim, 1dhome gjumi,  1tualet, dhe 1ballkon. eshte i mobiluar, dhe  ka 1 kondicioner. preferohe...
📅Date: 13/04/2024 14:18

450 Euro - Apartament 1+1 Me Qira , Komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 te komuna e parisit ( ngjitur me kristal center) .apartamenti organizohet ne sallon te bollshem bashke me kuzhinen, 1dhoma gjumi,1 tualete, ballkon.ndodhet ne katin e 6-te...
📅Date: 13/04/2024 14:17

350 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Astir Vila L 2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : vila l 2 i mobiluar kati 4 cmimi : 350€ ...
📅Date: 13/04/2024 14:17

23,000 Leke - 🏡 Jepet Shtëpi 2+1 Me Qera Te Vilat Gjermane, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet shtëpi 2+1 me qera te vilat gjermane, tiranë 🏷 Çmimi: 23.000 lekë📐 sipërfaqe: 120 m2🛋 e mobiluar📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 13/04/2024 14:17

450 Euro - Apartamet 2+1 Tek Liqeni, Rr, Peti

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
132.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
✅jepet apartament 2+1 me qera⚜️vr003kushtet per marrjen e tij jane 1 garanci,  dhe nje muaj qera.na kontaktoni per nje vizite ne prone....
📅Date: 13/04/2024 14:14

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Tek Kopshti Botanik!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
♦detaje mbi pronën:- siperfaqe e apartamentit: 100m²- vendosur në katin e 5-të banim♦struktura e apartamentit:- sallon dhe kuzhinë- 2 dhoma gjumi- 1 tualet♦karateristika shtesë:•zgjedhja...
📅Date: 13/04/2024 14:14

350 Euro - Jepet Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen Siri Kodra

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.64 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1, i mobiluar, kati i peste i nje pallati 6-katesh.pa ashensorvendndodhja: tirane, rruga siri kodra. ~100m larg sheshit 'selvia'....
📅Date: 13/04/2024 14:09

800 Euro - Shtepi 1 Kateshe, 2+1 Me Oborr ** 1 Post Parkimi ( Rr. Vilave - Teg, Lunder ) 100% I Ri & Investuar - I Mobiluar / Bosh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: shtëpi private ( 1 kateshe me oborr ) 2+1 ** teg - rr. e vilave - 100% i ri, cilesi premium | jepet bosh ose i mobiluar ** sipas kerkeses | i super investuar: parket ac5, kuzhine e re,...
📅 Date: 11/04/2024 15:15

620 Euro - Unike: Shtepi (vile) Sip. Trrualli 900 M2 * Ne Baldushk - Marramendes **privatesi Maksimale

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prone e vecante: shtepi (vile) *sip. ndertimi 180 m2 neto & sip. trrualli 900 m2 -ne baldushk (te komuna) ** investim marramendes me cilesi te larte ndertimi dhe oborr te sistemuar per ambiente id...
📅 Date: 11/04/2024 22:40

500 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Mbrapa Square 21

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.70 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : mbrpa square 21 i mobiluar kati 11 cmimi : 500€...
📅 Date: 12/04/2024 11:29

450 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Shkolla Albanet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.24 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa shkolla albanet perball deliorgjit kati 5 pa ashensor siperfaqe 60 m2 cmimi : 450€...
📅 Date: 12/04/2024 16:26

500 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Te Mine Peza!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kat te 2, pallat ekzistues. i mobiluar. me siperfaqe rreth 80 m2. per te pare apartamentin me kontaktoni!...
📅 Date: 13/04/2024 10:04

751 Euro - Qira Apartament 2+1 Ne Myslym Shyri! Atrium87647

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qira apartament 2+1 tek myslym shyri ,ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8-katesh te mireadministruar.apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe oragnizohet ne nje sallon ndenje se bashk...
📅Date: 13/04/2024 14:07

25,000 Leke - Jepet Apartament 1+1+2 Tualete Me Qira Ne Astir/ Prane Pallateve Fratari

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira ne astir/pallatet fratari kati 1 pa ashensor...
📅Date: 13/04/2024 14:04

40,000 Leke - Jepet Apartamnent 2+1+blk Me Qera Tek 21 Dhjetori 40.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera ~ 2+1+blk~ 80m2 ~ kati 2~ i mobiluar~ me ashensor ~ tek 21 dhjetori~ cmimi 40.000 leke kontaktoni 0676722221v400...
📅Date: 13/04/2024 14:03

370 Euro - Qera Apartament 1+1, Astir , 370€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Agjensi morina jep me qera apartament 1+1, astir  , 370€• tipologjia: 1+1• adresa:  astir , prane bar  bohem• i mobiluar• kati 8 me ashensor• 370euro / muaj informacion...
📅Date: 13/04/2024 14:02

400 Euro - Astir, Jepet Me Qira Apartament 2+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1.pranë famedit.i mobiluar.për më shumë informacion na kontaktoni!...
📅Date: 13/04/2024 13:59

350 Euro - Japim Me Qira Katin E Dyte Te Nje Vile Prane Profarma Rruga Myslym Keta Tirana, Albania Per Qira 35

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.34 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
: royal91320japim me qira katin e dyte te nje vile prane profarma, me organizim 2+1 me hyrje me vete.apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi dhe tualeti.per nje vizi...
📅Date: 13/04/2024 13:58

550 Euro - Prane Parkut Olimpik, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 i  mobiluar.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi- 2 dhoma gjumi- 1 tualet-2 ballkone.mundesi parkimi ne zone.per me shume informacione na...
📅Date: 13/04/2024 13:57

350 Euro - Qera, Apartament 2+1, Astir, Unaza E Re, Tiranë. Area38722

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, jepet per banim dhe per biznes, astir, unaza e re, tiranë. informacioni mbi apartamentin: • sipërfaqja: 100 m2. • kati 4. organizimi : • am...
📅 Date: 11/04/2024 15:08

500 Euro - Apartament 2+1 + Post Parkimi Te Rrethi Saukut!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Japim me qira apartament 2+1+post parkimi te rrethi i saukut!ndodhet ne katin e 4 pallat i ri me ashensori mobiluar per nje jetese sa me komode .preferohen familjar ....
📅 Date: 12/04/2024 13:54

700 Euro - Apartament 2+1+2 Për Qira Në Rrugën E Dibrës, Kompleksi Halili, Tiranë. Area39381

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, në rrugën e dibrës, ...
📅 Date: 12/04/2024 15:04

430 Euro - Japim Me Qira Apartament 2+1+post Parkimi Te Rruga Besim Alla !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qira apartament 2+1 + post parkimi prane zones se miso mamesapartamenti organizohet ne dy dhoma gjumi ,nje tualet , nje sallon se bashku me kuzhinen si dhe nje ballkon spacioz .jepet i mobilu...
📅 Date: 12/04/2024 16:05

650 Euro - Qera, Apartament 2+1+parkim Në Rrugën 5 Maji, Tiranë. Area39814

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament me qera, rruga 5 maji, tiranë. • sipërfaqja: 90m² • ndodhet në kat të 4 të një pallati të ri me ashensor • përfshin 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet + pa...
📅 Date: 13/04/2024 10:28

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Në Rrugën E Dibrës, Tiranë. Area39672

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për qira në rrugën e dibrës, tiranë. • sipërfaqe 80m² • ndodhet në katin e 4 të ndërtesës • përfshin 1 dhomë dhe 1 tualet • 1 ...
📅 Date: 13/04/2024 11:20

50,000 Leke - Qera, Apartament 2+1, Në Rrugën E Kavajës, Pas Qendres Globe. Area39637

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 për qira në rrugën e kavajës, pas qendres globe, tirane. • apartamenti ndodhet në katin e dytë të një vile • sipërfaqja e apartamentit: 100m² •...
📅 Date: 13/04/2024 11:36

450 Euro - Apartament 2+1 +2 Wc +3 Ballkone Me Qera Ne Astir, Prane Bar Artistit Ne Tirane (id 42214719)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 42214719,ne astir, prane bar artistit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 120 m², kati 5 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, 3 ba...
📅Date: 13/04/2024 13:54

350 Euro - Qera Shtepi Private 2+1 Ali Demi Poligrafiku , 350euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅Date: 13/04/2024 13:53

40,000 Leke - Shtepi Me Qera 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shtepi me qera 2+1 e mobiluar,astir rruga mikel maruli pallati eja studio kati 3 me ashensor....
📅Date: 13/04/2024 13:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim