Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 40,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 17/04/2023 08:47 Post ID: 121387


Pagesa

40,000 Leke

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 61.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 86,828 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Selite - Harta
Lexime 391

Jepet apartament 2+1+ parkingme qera kati 7 jo i fundit 

pallat i sapo perfunduar ndertim i 2023 

apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i mobiluar 

ndodhet prane shkolles 1 qershori ne selite te vogel