Ofrojme dekorime per evente te ndryshme Tirane

Organizime festash 23/11/2023 11:17 Post ID: 97630


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Naim Frasheri ,Njesia Bashkiake Nr 7 ,Tirane - Harta
Lexime 279

 ✨Art Events Albania eshte nje kompani eventesh te ndryshme e cila sjell ide krejtesisht origjinale dhe me kreativitet frymezues!

⏩Ofron dekor per :

dasma

ditelindje

baby shower

fejesa

bussines meetings

promovimesh

📍 Adresa:Naim Frasheri ,Njesia Bashkiake Nr.7 ,Tirane

 📲Per me shume na kontaktoni ne numrin tone te telefonit