Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 191,400 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 14/04/2024 20:07 Post ID: 128908


Pagesa

191,400 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 116.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 51,379,389 Euro
Distanca 0.76 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Adresa Rruga Liqeni i That - Harta
Lexime 1065

OFROJMË  APART 2+1+2 NË SHITJE, PALLAT I RI ZONA PRANË LIQENIT TË THAT PRANË TE KOMPLEKSI SALILLARI TIRANË.


Përshkrimi i pronës

• Siperfaqe 116m2
• 2 Tualete
• 1 Ballkon
• Korridor
• 2 Dhoma Gjumi
• Me Ashensor
• Bosh

• Kati 5

Fasada do te jete e ventiluar me termoizolim 5 cm, me veshje te jashtme guri travertine ose te ngjashme. Dyshemete do te shtrohen me parket\pllake

Garazhd personalnë vlerën 27.000€

OBJEKT NË NDËRTIM TË RI FAZË PLLAKE

NUK SHITET ME FINANCIM/KREDI PASI HIPOTEKA PËR APARTAMENTIN DHE GJITHË PALLATIN DEL ME PËRFUNDIMIN E TË GJITHA PUNIMEVE*

 ÇMIMI  1650€/m2 × Sip 116 metra = 191.400 €

  WhatsApp | Telefon📞 | E-mai