🏡 shtepi me qera misto mame

🕵 Online 20 lexues | ⏳ 30 njoftime ne pritje     Print

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1 ne zonen e misto mames .shtepia eshte e organizuar me 1 dhome fjetje , 1 sallon/kuzhine ,1 tualet , korridor.shtepia eshte e mobiluar dhe ndodhet ne katin e pare te nje ndertese 2 kateshe private....

28/04/2024 18:05

380 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
183.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera, ne vile 3+1 vile: 4 kateshe zona: yzberisht / misto mame siperfaqe neto: 183 m2 siperfaqe bruto: 183 m2 kati 2 nuk ka ashensor 3 dhome gjumi 1 tualet tualet me dritare mobiluar nuk ka kondicioner pr...

09/03/2024 15:39

20,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet shtepi me qera 1+1 adresa :misto mame ...

30/10/2022 13:34

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

400 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres ,prane Komisariatit Nr.4 ,jepet Me Qera Apartament 1+1, I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e rruges se dibres ,prane komisariatit nr.4  ,jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 80m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje,guzhine gatimi  e ngre...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

40,000 Leke - Ne Zonen E Bllokut ,rr Nikolla Tupe Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobilaur 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e bllokut   ,rruga nikolla tupe prane njesise administrative nr.5  jepet me qera  apartament 1+1, 50 m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

25,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Teresisht e mobiluar...
📅Date: 27/05/2024 04:02

16,000 Leke - Jepet Me Qira || Garsoniere ||

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.14 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira || garsoniere 📍adresa: bulevardi zogu i🏢kati: 1🛋hyrja eshte e mobiluar📐sip: 35m2💶 Çmimi : 16.000lekapartamenti eshte i ndare ne:-ambienti i gatimit -dhome gjumi...
📅Date: 27/05/2024 03:15

150 Euro - Garsoniere 150€ 21dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 1per 1 person...
📅Date: 27/05/2024 03:01

350 Euro - Shtepi 2+1 Me Qera!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi 2+1 me qera ne alliasshtepia konsiston ne 2 dhoma gjumi,1 sallon-kuzhine,1 tualetndodhet ne katin e dyte te nje shtepie private .e sapo rikonstrukturuar.rruga ram sadria,pas big market allias....
📅Date: 27/05/2024 02:25

400 Euro - Jepet Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
1+1 tek 21 dhjetori e mobiluar me oborr ...
📅Date: 27/05/2024 01:26

12,000 Leke - 🏡 Jepet Për Qira Garsioniere Te Ish Tregu Elektrik, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.55 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
27.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet për qira garsioniere te ish tregu elektrik, tiranë🏷 Çmimi: 12.000 lekë 📐 sipërfaqe: 27 m2🛋 e mobiluar☎️ kontaktoni tani për një vizitë në pronë...
📅Date: 27/05/2024 01:24

30,000 Leke - Shtepi Me Qera Per Familjar Ose Studente

❱ Shtepi me qera ❱ DurresQender
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepia eshte e re e rinovuar e gjitha se fundmi.ndodhet ne kat te dyte. ne kat te pare ndodhet nena ime, qe jeton vetem pasi une jetoj jasht.shtepia perbehet nga: 2 ballkone, sallon + kuzhine+ dhome ...
📅Date: 27/05/2024 00:49

350 Euro - Apartament Per Qira 2+1 Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit,2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje palleti me ashensor. jepet i mobiluar si ne ...
📅Date: 27/05/2024 00:27

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

25,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1.banese Private

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.73 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jap shtepi me qera 1+1 e mobiluar . preferojme njerez serioz...
📅Date: 27/05/2024 00:27

11,000 Leke - Kërkojmë Një Vajzë Për Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jemi 3 vajza dhe po kërkojmë një të katërt, të jetë në mardhënie pune ose në shkollë, pra e duam për një kohë të gjatë....
📅Date: 27/05/2024 00:17

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.46 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera shtepi 2+1 te 21 dhjetorisiperfaqja e apartamentit: 90 m²kati 1 i nje vileapartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + ambient kuzhine- 2 dhoma gjumi- 1 tualet- 1 ballkonvendodhja:...
📅Date: 27/05/2024 00:15

20,000 Leke - 🏡 Jepet Garsioniere Me Qera Mbi Fakultetin Ekonomik, Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Vila Luksoze Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
37.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsioniere me qera mbi fakultetin ekonomik, rruga e elbasanit 🏷 Çmimi: 20.000 lekë📐 sipërfaqe: 37 m2🛋 e mobiluar📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 27/05/2024 00:15

450 Euro - Rruga E Kosovareve Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e kosovarëve me qera 1+1kati i 9-të, jo i fundit450€kontakto vetem ne whatsapp agjencia ...
📅Date: 27/05/2024 00:11

40,000 Leke - Don Bosko, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar. ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor....
📅Date: 27/05/2024 00:03

40,000 Leke - Jepet Apartament Me Qera 2+1+2 Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament me qera 2+1+2astir tek artisti kati 2 siperfaqja : 108m2 2 tualete cmimi : 40.000 leke ...
📅Date: 27/05/2024 00:03

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

450 Euro - Qera 2+1 Stadiumi Dinamo.450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 kushte bashkohore.kati 2 .pallat ekzistues .garazh i perfshrire ne cmim.agjensi imobilare...
📅Date: 26/05/2024 23:56

450 Euro - Jepet Me Qira Apartmaent 1+1 Ne Don Bosko/ 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartmaent 1+1 ne don bosko kati i 7 ( ashensor) siperfaqe: 70m2 i mobiluar apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe te mireadministurar. organizohet ne : sallon ndenje + ambine...
📅Date: 26/05/2024 23:55

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Fresku+post Parkimi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet tek rruga shefqet kuka.pallat i ri ,i administruar ,siperfaqe e bollshme dhe organizuar ne menyre perfekte,apartamenti disponon dhe garazh per 2 makina.cmimi i apartamentit bashk m...
📅Date: 26/05/2024 23:37

17,000 Leke - Gazoniere

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 5.00 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Pranë universitetit bujqësor të tiranës jepet garsoniere e kompletuar dhe arreduar. e përshtatshme për dy persona ka edhe vend parkimi per makinë....
📅Date: 26/05/2024 23:36

450 Euro - Kerkoj 2 Vajza Per Ndarje Qeraje. Qeraja 450 Euro.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje. qeraja 450 euro. organizimi 2+1+2. ka hapsire te bollshme dhe ballkon. aktualisht jemi 2 vajza....
📅Date: 26/05/2024 23:34

8,000 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ndarje qeraje (vajza)apartament 2+1 te rruga e durresit prane zogut te zi95 m2ashensore mobiluar...
📅Date: 26/05/2024 23:33

11,500 Leke - Ndarje Qeraje

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Kekojme 1-2 vajza per ndarje qeraje , te nje apartamenti 2+1. pagesa 11500 leke(te reja) per person , perfshire drita, uje dhe internet. vajzat duhet te jene korrekte dhe te pastra....
📅Date: 26/05/2024 23:33

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

27,000 Leke - Qera(am435)apartament 1+1 Bosh Astir Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera ,1+1, bosh, kati i 5, ashensor,vetëm kundrabufe.ka dhe një depo më vete....
📅 Date: 26/05/2024 22:14

350 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : ali demi kompleksi maglalem i mobiluar kati 5 cmimi : 350€ ...
📅 Date: 26/05/2024 22:53

450 Euro - Rruga E Kosovarëve, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e kosovarëve.1+1.e mobiluar.për më shumë informacion na kontaktoni!...
📅Date: 26/05/2024 23:25

150 Euro - Garsoniere Me Qira Te 21shi 150€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 1detajet ne whatsapp...
📅Date: 26/05/2024 23:25

500 Euro - Qera 2+1 Stadiumi Dinamo.500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament totalisht i mobiluar ,mundesi parkimi ne zone.kati 1.agjensi imobilare...
📅Date: 26/05/2024 23:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim