Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 45,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 27/02/2024 19:16 Post ID: 103495


Pagesa

45,000 Leke

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 103,108 Euro
Distanca 0.85 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi, Tirane - Harta
Lexime 46801

Rruga Petro Nini Luarasi prane Pasticeri Lej & Laj
 jepet me qera apartament 2+1 me
siperfaqe 75
m2
i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet ,2
dhoma  gjumi. Ndodhet  ne katin e 2 -te te nje pallati ekzistues. 

 Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1   garanci per kontrate 1 vjeçare.

 Çmimi : 45,000 Leke  

Per nje informacion me te detajuar dhe nje
vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te AGJENSISE IMOBILIARE