Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 850 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 21:42 Post ID: 103495


Pagesa

850 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 251,697 Euro
Distanca 1.39 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Zogu ZI - Harta
Lexime 31011

 Tek Zogu Zi prane Ring Center  jepet me qera apartament  3+1+2 , me siperfaqe  130 𝐦2 i mobiluar. Apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 3 dhoma gjumi me krevat matrimonial, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet  ne katin e 5-te te pallatit te pajisur me ashensor dhe mireadministruar.

 Kusht: 1 qera paradhenie dhe  1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.

 CMIMI : 850 Euro  

Per nje informacion me te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e telefonit te Agjensise Imobiliare