Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 150,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 18/09/2023 21:15 Post ID: 174879


Pagesa

150,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 100.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 651 Euro
Distanca 2.12 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Kodra e Diellit
Adresa Rruga Kodra e Diellit ,Shqiperia - Harta
Lexime 30

🏠Apartament 2+1 per shitje.
📍Kodra e Diellit.
📐99 m2.
📜Hipoteke.
💶150.000€
———————————————
APARTAMENT 2+1 OFROHET PER SHITJE PRANE BIG MARKET TEK KODRA E DIELLIT. NDERTIM CILESOR DHE ME ASHENSOR. HAPESIRE E MIREORGANIZUAR DHE KUBATURE E RREGULLT. TOTALISHT I INVESTUAR ME MATERIALE CILESORE. ARREDIM BASHKEKOHOR. TUALET ME DRITARE. BALLKON. KONDICIONIM MULTI-SPLIT INVERTER. PARKET. ORIENTIM SHUME I MIRE. DISPONON HIPOTEKE. PER ME TEPER INFO DHE NJE VIZITE NE PRONE NA KONTAKTONI: