🏡 apartamente ne shitje ne durres

🕵 Online 146 lexues | ⏳ 12 njoftime ne pritje     Print

231,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
184.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamente për shitje në rruga e durrësit, e konvertueshme ne 3 apartamente! 231,000 € metropol81797apartament me 3 dhoma gjumi dhe 2 banja në shitje në rruga e durrësit, tiranë. ky apartament është në katin e pestë të një p...

23/11/2023 17:18

222,300 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
171.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Id 4139093 rr. durresit, prane mozaikut, shitet 2 apartamente 2+1 te bashkuar ne nje apartament 4+1, siperfaqe 171 m², kati 2, i rikonstruktuar totalisht, 2 tualete me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, bosh, orientimi me diell. apa...

23/11/2023 11:15

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

...

19/09/2023 09:21

78,400 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete

☄️shiten apartamente1+1/2+1☄️ ofrojme mundesi blerje nepermjet bankes me kredi , 📍urban gate, astiri tirane 🔹️organizimi⬇️ 📐siperfaqe 72.6m2, 75m2, 114,7m2, 115,7m2 etj…. 🏢 kate te ndryshme 🌅 orien...

11/09/2023 10:31

60,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete

Id 4129052 rruga ferit xhajko, prane restorant durresit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 67.20 m², me hipotek, kati 6(i fundit ,shtese), i rikonstruktuar totalisht, tualet, ballkon, e mobiluar, hidroizolim nga jashte,panele diellor ,taraca e izolu...

18/06/2023 14:13

163,800 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Currilat |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 21, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet apartament • 1+1 • 91 metra • kati 21, me dy ashensore pallat i ri me addministrim • dorzohet me pllaka,dyer,dritare,hidrosanitare. • dokumentacion i rregullt hipotekor • disponojm disa apartamente ne shitje ne te njejtin p...

27/05/2023 13:36

235,800 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Currilat |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 19, Ashensor 2
2 Tualete

Shitet apartament • 2+1+2 • 131.5 metra • kati 19, me dy ashensore pallat i ri me addministrim • dorzohet me pllaka,dyer,dritare,hidrosanitare. • dokumentacion i rregullt hipotekor • disponojm disa apartamente ne shitje ne te nje...

27/05/2023 13:29

55,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres Qender |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

siperfaqje : apartament 1+1 , sip. 60 m2 cmimi 55700 euro apartament 2+1 , sip. 80m2 cmimi 74200 euro apartamentet ndodhen ne katin 5, 6 dhe 8 pallati ne faze ndertimi , shtrim pllakash dhe vendosje dyersh . per me shume informacio...

16/05/2023 19:12

115,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Id : 41211008 tek ish restorant durresi shitet apartament 2+1,kati 6 ne pallat te ri me ashensor me siperfaqe 96 m², me hipoteke organizohet ne sallon i bollshem dhe 2 dhoma gjumi, , tualet ballkon me pamje te lire ne orientim jug – perendim...

26/09/2022 15:15

109,200 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Id 4111391 rr. durresit, prane colosseut, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 91 m², me hipoteke, kati 2 me ashensor, tualet, ballkon, i mobiluar, orientimi me diell. mundesi per tu adoptuar ne 2+1 shitet 1200 euro m², ne total 109...

13/09/2022 11:56

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 09/12/2023 08:01

104,000 Euro - Okazion: (830 €/m² )🔥 2+1+2wc (astir - Kompleks Molla ) K.7, Pllt I Ri Me Ashens.(bosh) Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion i rrallë (830 €/m² )🔥2+1+2wc ( astir - kompleks molla ) kati 7, pallat i ri me ashensor | hapesire e bolleshme dhe planimetri e rregullt | ballkon gjigand | 2 tualete me dritare |...
📅 Date: 09/12/2023 13:12

149,500 Euro - Çmim Kleringu: 1300€/m2🔥 2+1+2wc ( Don Bosko - Fiore Di Bosco, Ne Krah ) K6 - Ndertim V 2023, Cilesi Premium: Fas

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament Çmim kleringu  🔥 (1300€/m2)🔥  nga 1450€/m2 që eshtë tregu  -  2+1+2wc+1 ballkon planimetri perfekte  - don bosko - rezidenca paralele living.- kompleks 2023 -cilës...
📅 Date: 09/12/2023 21:24

125,000 Euro - Tek Selvia Prane Shkolles Se Mesme Partizani , Shitet Apartament 3+1, 125,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Tek selvia prane shkolles se mesme partizani , shitet apartament 3+1, 125,000 €uroapartamenti  eshte i i rikonstruktuar ka  siperfaqe neto  84 m2. organizohet ne ambjent ndenje e&n...
📅 Date: 09/12/2023 23:26

120,000 Euro - Shitet Apartament Me Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Siperfaqja ne letra eshte 102.2 m2. eshte me hipoteke te rregullt. ndodhet ne katin e 7 banimi ne pallatin e ndertuar nga firma "san tara", afer hotel roland, unaza e re. apartamenti eshte dy dhoma...
📅 Date: 10/12/2023 05:24

77,000 Euro - Shitet Apartament Ne Yzberisht 77.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1+1 ballkonsip neto 64 m2sip bruto 77 m2kat 3 banim📍rr rexhep shala,yzberisht prane kmysecmimi 77 mije euroi mobiluar dhe investuar...
📅 Date: 10/12/2023 06:46

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 10/12/2023 06:59

120,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Molla, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: kompleksi molla, astir, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale 105 m2. -sipërfaqe apartamenti 92 m2. -kati: 6. -ndërtim i ri. -i mobilua...
📅 Date: 10/12/2023 10:17

96,300 Euro - Shitet Apartament 1+1, Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 te bulevardi i ri, tirane. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (neto) : 68.8 m2. •kati 2. •pallat i ri ( faze karabinaje) organizimi: • s...
📅Date: 10/12/2023 10:56

73,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Ali Demi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
...
📅Date: 10/12/2023 10:52

130,000 Euro - Shitet Apatament 2+1+2 Ne Xhamllik !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;* sallon plus kuzhine gatimi . * 2 dhoma gjumi . * 2 tualete . * ballkon .* orjenitim - jug - perendim .* viti i ndertimit 2007, kati 7 i fundit , pallat me ...
📅Date: 10/12/2023 10:47

77,700 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Stacioni I Trenit, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje ne zonen e stacionit te trenit, rr.jordan misja. informacion mbi pronën: • siperfaqe bruto 51.8m2 • kati i 3 organizimi: • ambjent ndenjie • amb...
📅Date: 10/12/2023 10:45

100,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Qsut

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
⏰shitet apartament 2+1+bllk 📍gjimnazi cajupi , prane qsut 🏢pallat ekzistues 📌 kati 2 📐siperfaqe 73 m2 💶cmimi 100.000 € 📞068 399 57 64 📲068 300 23 23 organizohet...
📅Date: 10/12/2023 10:35

89,000 Euro - Apartament Ne Shitje, 2+1 Me Certefikate Pronesie Tek Mangalem 21

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament ne shitje, 2+1 me certefikate pronesie tek mangalem 21 per 89'000 euro! - mangalem 21, ali demi, - 2+1, sip. totale 77m2 - ne brendesi te nje prej komplekse me bashkohor ne kryeqytet, ...
📅Date: 10/12/2023 10:26

132,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Siperfaqe bruto 93.7 m2kati i 6 banimobjekt 8 kateshorientim jugpamje e lirendertim i vitit 2023organizimi :korridor shperndares1 sallon2 dhoma gjumi1 tualet1 ballkon i aksesueshem nga te gjitha ambie...
📅Date: 10/12/2023 10:17

114,000 Euro - “akses Tirana” Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Avantazhet e “akses tirana” akses i drejtpëdrejtë dhe vizibiltet maksimal në rruge kryesore pozicion strategjik buze unazes së madhe, në hyrje të kryeqytetit 15 minuta nga qendra e kryq...
📅Date: 10/12/2023 09:37

198,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. Li35680

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 108.5 m2. • kati 1 banim • ndërtim i ri organizimi: • korridor shpërndarës. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. ...
📅 Date: 08/12/2023 13:43

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 08/12/2023 20:54

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 09/12/2023 11:55

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 09/12/2023 17:08

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 09/12/2023 20:29

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 09/12/2023 20:42

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 09/12/2023 21:06

177,000 Euro - 💥okazion (1,749€/m2 ) Per Pak Dite: 2+1 ( Square 21 - Rr. Kavajes ) K8 - Ndertim Premium | Or Jug L P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
💥 cmim ofertë për pak ditë : vetëm 1749€/m2 nga 1900€-2000€/m2 💥shitet: 2+1 📍 *square 21 kompleksi* , me pamje (rr. kavajes)* - pllt ne ndertim, standart maksimal ndertimi* || orien...
📅 Date: 10/12/2023 10:48

140,000 Euro - Super Apartament 2+1 Per Shitje Kompleksi Aura

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 te kompleksi aura. apartamenti eshte i organizuar sallon + kend gatimi, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje ballkon.zona ku ndodhet eshte zhvilluar shume vitet e fundit dhe ka akse...
📅Date: 10/12/2023 09:37

70,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Unaza E Re, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
apartamenti ndodhet tek rezidenca urban gate. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • sipërfaqe bruto: 60 m2 •sipërfaqe neto : 50m2 organizimi i brendshëm: • ambient ndenje dhe...
📅Date: 10/12/2023 09:26

70,000 Euro - Super Okazion🔥 📍 Fresku, Te Supermarket Spar 2 🔐 Shitet Apartament 1+1(i Adoptueshem Ne 2+1).

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
🔥 super okazion🔥 📍 fresku, te supermarket spar 2 🔐 shitet apartament 1+1(i adoptueshem ne 2+1). 📐 sip 100 m2. 🪜 kati 1 banim. 🏢 pallat me hipoteke. 📌 mundesi shume e mire...
📅Date: 10/12/2023 09:25

112,400 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Ish Fusha E Aviacionit, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar pranë shkollës "dhora leka". informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit (bruto): 93.67 m2 • siperfaqja e apartamentit (neto): 81.07m2 • k...
📅Date: 10/12/2023 09:15

198,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Myslym Shyri ( Shallvaret )

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super ap 2+1 tek myslym shyri pran shallvareve me siperfaqe 90 m 2 kati 2 ne pallat existus e restauruar komplet gjysem e mobiluar per me teper 0682567777 cmimi 198000 euro ...
📅Date: 10/12/2023 09:11

75,000 Euro - Super Apartament 1+1 Per Shitje Misto Mame

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 44.21 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për shitje i cili është i pozicionuar ne zonën e yzberishtit informacion mbi apartamentin: • kati 6 • siperfaqja bruto 63 m2 • siperfaqja neto 53 m2 ...
📅Date: 10/12/2023 09:00

138,000 Euro - ❌okazion❌ Apartament Ne Shitje ✴️

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
📍tek 21 dhjetori, inxhinieria tek konviktet 🏠apartament ne shitje 📐150m2 🌫️ 2+1 📈kati i 3 , i mir investuar 📲0688563007 whtps per me shum info ...
📅Date: 10/12/2023 08:12

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 08/12/2023 23:51

57,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Me Hipotek Ne Astir Perball Me Lokal Universin

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament 1+1 me hipotek perball me lokal universin ne astir punime te reja banjo te rinovuar totalisht nuk shitet me kredi....
📅Date: 10/12/2023 08:07

65,000 Euro - Shitet Super Apartament 1+1 Me Hipotek Ne Astir Perball Me Furren Shinjatari

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament 1+1 me hipotek perball me lokal universin ne astir punime te reja banjo te rinovuar totalisht nuk shitet me kredi. ...
📅Date: 10/12/2023 08:07

50,000 Euro - Shitet Gasoniere 1 Dhome Dhe Banjo Koridor I Mobiluar Ne Unazen E Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet gasoniere 1 dhome dhe banjo koridor i mobiluar aktualisht me qera 25000 lek ne unazen e re prapa me banken raiffeisen ...
📅Date: 10/12/2023 08:06

62,000 Euro - Shitet Super Apartament 1+1 Me Hipotek Perball Me Lokal Universin Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament 1+1 me hipotek perball me lokal universin ne astir punimet jan te gjitha te reja. nuk shitet me kredi. ...
📅Date: 10/12/2023 08:06

330,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 ,blloku

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 0.88 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shotet apartament ne zonen e bllokut, rruga ''abdyl frasheri'' apartamenti ka tipologjit 3+1 dhe siperfaqe 140m2 . organizimi i apartamentit konsiston ne 1sallon ndenje, 1 kuzhine, 3 dhoma , 2 tualete...
📅Date: 10/12/2023 07:30

72,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅Date: 10/12/2023 07:30

112,000 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ne real resort ,,gjiri lalzit. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 3 katesh. apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor i bollshm qe bën shperndarjen ne ambjenti...
📅Date: 10/12/2023 07:29

240,000 Euro - Super Apartament 2+1 +2 Ne Shitje Te Sheshi Wilson

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
🚨okazion🚨 🏙 sheshi wilson 🔆 📌bllok 🏡apartament 2+1 +2 ne shitje 📜me hipoteke 📐 sip 120 m2 ☑️kati i 6, me ashensor ☀️ orientim me drite natyrale 💶 240.00...
📅 Date: 09/12/2023 12:25

86,009 Euro - Apartamenr 2+1+verande Ne Shitje Te Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
⚜super apartament 2+1 + verande ne shitje te univers city 📍univers city residence 📐 sip. 141 m2 nga te cilat banim 86 m2 + 55 m2 verande. 🧭 orientim me drite natyrale 💶 86.000 euro...
📅 Date: 09/12/2023 12:27

59,000 Euro - 2+1 Ne Shitje Ne Kamez Te Rrethi Te Ulliri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1 ne shitje ne kamez te rrethi te ulliri kati 5 cmim okazion kontakto 068 83 65 021 ...
📅 Date: 09/12/2023 20:18

60,000 Euro - 🏡 Shitet Apartament 1+1 Në Golem, Durrës 🏖

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 shitet apartament 1+1 në golem, durrës 🏖 🏷 Çmimi: 60.000 euro 📐 sipërfaqe: 60 m2 3️⃣ kati: 3 ⭕️ fazë ndërtimi (përfundon 2024) ☎️ kontaktoni tani në n...
📅 Date: 09/12/2023 23:04

45,000 Euro - 🚨super Okazion!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🚨super okazion! 🏠ap 1+1 ne shitje 📌kamez 💶 45.000 € ...
📅 Date: 10/12/2023 09:44

102,000 Euro - Shitet Apartament 1 + 1,prane Shkolles Vasil Shanto

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 0.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete ,prane shkolled vasil shanto.aparramenti ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat 5 katesh ekzistues. apartamenti eshte i organizuar nga nje koridor i bollshem qe ...
📅Date: 10/12/2023 07:29

280,000 Euro - Shitet Vile Ne Gjirin E Lalzit

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit
Duplex(shtepi me 2 kate) 4+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet super vile ne gjirin e lalzit.te lura . vila eshte ne gjendje shume te mire me 2 kate. ka 4 dhoma gjumi.sallon ndenje + guzhine gatimi.2 tualete,2 ballkone ka edhe oborr 400 m2 me hipoteke ...
📅Date: 10/12/2023 07:29

195,000 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet ap 2+1 rr elbasanit (ngjitur me xhamin e tabakeve) sip 110 m bruto(me hipotek) kati 6 pallat i ri me ashensor pamje perendim( me 2 tualete) cmimi 190’000 euro...
📅Date: 10/12/2023 07:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim