🏡 apartamente me kredi ne tirane

🕵 Online 284 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje     Print

78,400 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete

☄️shiten apartamente1+1/2+1☄️ ofrojme mundesi blerje nepermjet bankes me kredi , 📍urban gate, astiri tirane 🔹️organizimi⬇️ 📐siperfaqe 72.6m2, 75m2, 114,7m2, 115,7m2 etj…. 🏢 kate te ndryshme 🌅 orien...

11/09/2023 10:31

68,970 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

...

06/04/2023 17:00

785,000 Euro - Luxury Villa ( Teg - Vishnje ) 2 Kate - 390 M2 Ndertim & 2,000 M2 Truall **250k€ Investim Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
390.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet okazion: vilË 2 kate ( një kat nën tokë) (premium) - teg (vishnje ) 390 m2 ndertim dhe 2000 m² truall  (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 p...
📅 Date: 30/09/2023 18:16

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e  ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. ndodhet ne katin e 3-te te ...
📅 Date: 30/09/2023 21:30

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+ Post Parkimi, Rezidenca Oasis, Unaza E Re.una31201

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje apartamenti ndodhet ne, rrezidenca oasis, unaza e re. informacion mbi apartamentin kati i 6 siperfaqe bruto 74.39m2 siperfaqja neto 65.23m2 organizimi...
📅 Date: 01/10/2023 09:48

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 01/10/2023 21:29

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 01/10/2023 21:40

166,000 Euro - 💥shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
💥shitet apartament 2+1 📍fusha aviacionit ✅apartamenti eshte me hipoteke 👉ndertim 2018 me sistem kapot 😍organizimi 1-tualet me dritare incaso 2-dhoma gjumi dhe 1-verande qe ko...
📅 Date: 02/10/2023 11:03

55,000 Euro - Jepet Shtepi Me Qera 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet shtepi me qera 2+1+2, shtepia organizohet ne dy dhoma gjumi 2 tualete salloni korridori kuzhina. e mobiliar ne super kushte. shtepia nuk ka nevoje per asgje shtese. ka lavastovilje dhe tharese r...
📅Date: 02/10/2023 14:01

105,270 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje tek bulevardi i ri,rezidenca orbital apartments nga gener 2 rezidence e re ne faze perfundimtare me cilesi shume te larte ndertimi kati 7 2 ashensor per hyrje,vetem ...
📅Date: 02/10/2023 13:48

425,000 Euro - Okazion!!! Vile Luksoze Per Shitje Tek Rezidenca

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 5.75 Km nga qendra
Vila Luksoze 6+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
235.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
5 Tualete
tek nje rezidence e qete prane teg tek rruga e vilave shesim vile luksoze me rifinitura cilesore. rezidenca ka pak vila dhe eshte qetesi absolute cilesi e larte ndertimi 3 kate ndertim 4...
📅Date: 02/10/2023 13:48

61,000 Euro - Shitje Okazion Perfundimtar, Prane Shkolles Bashkuar.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.78 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shes apartament 1+1 ne nje pallat ekzistues me tulla prane komisariatit te policise nr.4. apartamenti eshte 52m2 kati i 5-te ( kati i fundit), tarraca e rregulluar. apartamenti eshte i investuar dh...
📅Date: 02/10/2023 13:42

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Stacioni Trenit 80.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 7, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament~ 1+1~ siperfaqe neto 63m2~kati 7~gjendja e re~ ballkon~ i mobiluar~ tualet~ pa ashensor~ hipoteke~ rruga ferit xhajko~ prane stacionit te trenit~cmimi 80.000 euro i diskutueshemkonta...
📅Date: 02/10/2023 13:39

106,000 Euro - Shitet , Apartament 2+1, Yzberisht , Tirane Neom78955

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet , apartament 2+1, yzberisht , tirane apartamenti ndodhet afer big market ne yzberisht.ne ndertim te ri i pozicionuar ne katin e 3 banim me ashensor.siperfaqe totale 86.1 m2 dhe orientim veri...
📅Date: 02/10/2023 13:37

330,000 Euro - Shesim, Apartament Modern 3+1+2 Me Post Parkimi‼️ Neom77490

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
157.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅Date: 02/10/2023 13:37

120,000 Euro - Apartament 1+1 I Pershtatur Per Klinike! Bulevardi Zogu I , Fakulteti I Shkencave 120000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Bulevardi zogu i pare, prane fakultetit te shkencave shesim apartament 1+1.ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.siperfaqe 56.2 m2 neto.momentalisht sherben si klinike.me hipoteke...
📅Date: 02/10/2023 13:35

105,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Rr. Bardhyl - Oslo ) K4, Jo I Fundit - 100% I Rinovuar | Parket Ac5, Instalime & Hidros. Te Reja -- 65m2 N

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ( brryl  - rruga bardhyl | oslo ) buze rruge kati 4 **jo i fundit, pllt ekzistues | totalisht i rinovuar | instalimet elektrike, hidrualike, tualeti, pllakat dhe hidrosanitaret ...
📅 Date: 01/10/2023 09:33

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 01/10/2023 09:56

100,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir Afer Casa Italia - Terminali ) K.3, Pllt I Ri | I Kompletuar: Mobilim Dhe Elektro Cilesore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc & bllk i madh ( astir - casa italia - terminali, kthesa kamzes ) kati 3, pllt i ri me ashensor | i kompletuar, mobilim cilesore (per vete) kondicioner dhe elektroshtepiake funks...
📅 Date: 01/10/2023 16:18

156,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, pranë kopshtit zologjik gambero  (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro n...
📅 Date: 01/10/2023 18:32

195,000 Euro - Shitet Penthouse Unik (359m2) : 3+1 ( Rezidenca G&p - Kodra E Diellit ) + 2 Vende Parkimi & Verande Me Super Pamje - ***

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
359.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet penthouse unik: me cmim te cmendur * -  3+1 (359m2) + 2 vende parkimi personale me lartesi 5.2m deri 3m + verande gjigande me pamje fantastike  ( rezidenca g&p - k. e diellit ) ndertim i v 20...
📅 Date: 01/10/2023 23:37

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 02/10/2023 08:30

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 02/10/2023 10:12

250,000 Euro - Shitet 2+1+2 Poste Parkimi,i Mobiluar,rezidenca Future Home.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ky apartament eshte totalisht i mobiluar dhe sapo investuar ne nje nder objektet me cilesore te zones. disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe posedon pozicion shume strategjik per te hyre dh...
📅Date: 02/10/2023 13:30

94,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Ish Parku!! 94000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek kopshti nr. 26 ne katin e 4-ter te nje pallati 5-katesh ekzistues.sip. 54.42 m2 neto e organizuar ne nje korridor te bollshem,nje dhome ndenje me kuzhin, nje dhome gjumi dhe ...
📅Date: 02/10/2023 13:23

50,000 Euro - Shitet Shtepi Private Ne Institut Bujqesor Nje Kateshe

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet shtepi private ne institut bujqesor, 100 metra larg konvikteve te institutit. shtepia ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe eshte e perbere nga dy dhoma gjumi, nje guzhin, nje tualet dhe nje garazh....
📅Date: 02/10/2023 13:20

217,360 Euro - Shitet Apartament Te Tirana Garden Building 2+1+2, Kati 6, 114 M² 1.900 Euro/m2 (rruga E Kavajes)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
shitet apartament 2+1+2 i perfunduar te pallati me i ri ,tirana garden building,rruga e kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim,me ashensor . •siperfaqe bruto: 114,4 m2 •siperfaqe...
📅Date: 02/10/2023 13:15

97,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek E-88 Ne Laprake!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje tek e-88, ne laprake! apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt me nje siperfaqe prej 77.69 m2 , ndodhet ne katin e 8-te .organizohet ne nje sallon ndenje, nje dhoma gju...
📅Date: 02/10/2023 13:11

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, ali demi, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 111 m2. • kati 1. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dho...
📅Date: 02/10/2023 13:08

98,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Rruga E Barrikadave, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1 rruga e barrikadave, tirane. siperfaqja 46.4 m2 kati 3 ndertim eksiztues ambient ndenje ambient gatimi dhome gjumi ballkon tualet i mobiluar kondicioner korridor shpe...
📅Date: 02/10/2023 13:07

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 30/09/2023 18:16

82,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Shkolla E Bashkuar.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek shkolla e bashkuar. apartamentineshte i vendosur ne katin e 3 te nje pallati egzistues. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje ...
📅 Date: 01/10/2023 22:32

187,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2 ali demi, tiranë. al33018 apartamenti ndodhet pranë shkollës kushtrimi i lirisë. • sipërfaqja: 110 m2. • kati 1. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient nden...
📅Date: 02/10/2023 13:07

118,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, unaza e re, tiranë. al33038 apartamenti ndodhet pranë pranë bar bohem. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 126.9m2. • kati 7. • ndertim i ri. organizimi...
📅Date: 02/10/2023 13:07

102,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, ali demi, tiranë. apartamenti ndodhet pranë shkollës kushtrimi i lirisë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 75 m2. • kati 7. • ndertim i ri. organizim...
📅Date: 02/10/2023 13:07

160,100 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, unaza e re, tiranë. apartamenti ndodhet në rezidencën oasis. • sipërfaqja: 128.08 m2. • kati 6. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient ...
📅Date: 02/10/2023 13:06

134,275 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, unaza e re, tiranë. apartamenti ndodhet në rezidencën oazis. • sipërfaqja: 107.42 m2. • kati 2. • ndërtim i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient ...
📅Date: 02/10/2023 13:06

63,000 Euro - For Sale! New Studio Lungo Mare!

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreLungomare
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Studio in a new house built in 2023, no certificate yet. the area is 46 sq m, it is on the 4th floor, there will be an elevator. near the house guarded parking for residents, there is underground park...
📅Date: 02/10/2023 13:06

83,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kthesa E Kamzes, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, kthesa e kamzes, tiranë. • sipërfaqja: 94.15 m2. • kati 3. • ndërtimi i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • tualet. ...
📅Date: 02/10/2023 13:06

132,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Bulevardi Zhan’dark, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, bulevardi zhan’dark, tiranë. apartamenti ndodhet pranë ‘pasticeri tito’. • sipërfaqja: 101.6 m2. • kati 5. • ndërtimi i ri. organizimi: • ambient nden...
📅Date: 02/10/2023 13:05

121,000 Euro - Kopshti Zoologjik. Apartament 1+1 Per Shitje 121000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne nje nga zonat me te qeta te tiranes dhe 1 minute larg kopshtit zoologjik shitet apartament 1+1 ne nje nder te paktat rruge qe nuk ka malore.apartamenti ka nje organizim shume te mire.duke filluar m...
📅Date: 02/10/2023 13:05

225,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 3+1+2, ali demi, tiranë. apartamenti ndodhet pranë tregut të ri elektrik. • sipërfaqja: 150 m2. • kati 6. • ndërtimi i ri. organizimi: • ambient ndenje. • ambi...
📅Date: 02/10/2023 13:05

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje prona ne shitje shpi shitje fier shtepi blerje astir shtepi ne shitje tirane 2022 shtepi ne shitje ne kavaje irfan tomini shtepi ne shitje rruga mine peza varri bamit pallatet e reja shtepi ne shitje okazion tirane shitet apartament apartament ne fresk bosh financim 100 perqind pazari i ri shkolla e kuqe shtepi me kredi ne tirane shtepi ne shitje me keste kredi e bute tirane apatamente ne shitje laprake okazion shtepi ne shitje don bosko shtepi ne shitje laprak shtepi ne vlore me keste apartament shitje kthesa kamzes shitet shtepi ne tirane apartamente te pa investuara shtepi ne shitje spitali amerikan 3 shtepi per shitje tek shkolla e baletit apartamente 2+1 misto mame shtepi me keste shtepi vila vila ne shitje vala mar hamallaj apartamente okazion ne astir apartamente per shitje tirane shtepia ne shitje ne durres njoftime apartamente ne shitje lulishte 1 maji apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2020 njoftime shtepi ne shitje apartamente ne shitje ne tirane me okazion 2022 komuna parisit te lulishtja shtepi ne shitje fier kompleksi sima rruga gjon buzuku apartament golem shitet shtepi private per ndertim apartament ish 7 xhuxhat apartamente 3+1 fusha e aviacionit kamez 2+1 blloku vile selite hyrje ne astir