Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 155,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 14/11/2023 12:45 Post ID: 161815


Pagesa

155,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   
Siperfaqa neto 121.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 728 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresku - Harta
Lexime 215

id
Ne zonen e Freskut, kompleksi Tom Doshit, shitet super apartament 2+1 totalisht i mobiluar.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar me ashensor.
– Kati i 3-te
– 121.3 m²
– Orientim Jug Lindje
– Dokumentacion i rregullt hipotekor
– Ashensor
– Kubature e rregullt
Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt deri ne detaj i investuar totalisht sipas kushteve bashkekohore dhe shitet i mobiluar.
Apartamenti organizohet ne
– 1 Sallon te madh me vetrate xhami
– 2 Dhoma Gjumi
– 2 Banjo (me dritare)
-1 Korridor i cili ben shperndarjen ne dhomat e gjumit
– 1 Depo
– 2 Ballkone

Shitet ne vleren 155 000 euro.