Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 90,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 06/12/2023 16:16 Post ID: 146262


Pagesa

90,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 79.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 346 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Adresa Ish Fusha e Aviacionit - Harta
Lexime 224

Apartamenti ndodhet te Ish Fusha e Aviacionit, Rezidenca “Turdiu”.

Informacion i pergjithshem:

Siperfaqe bruto 79 m2.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1.

Organizimi:

Ambjent Ndenjie + Ambjent Gatimi
1 Dhomë Gjumi
1 Tualet
Ballkon

Te dhena te tjera:

Ndërtim i ri.
Izolim termiko-akustik.
Pajisje hidro-mekanike inkaso.
Kompleksi të ofrojn ambjente rekreacioni dhe shërbime për argëtim.
Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese komode dhe eshte lehte e aksesueshme ne qytet.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontakton