🏡 shtepi ne shitje laprak

🕵 Online 51 lexues | ⏳ 34 njoftime ne pritje     Print

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Objekti perbehet nga 2 kate banimi sip ndertimi 200 m2 siperfaqe parcele 600 m2 me hipoteke me akses per tiranen dhe durresin mundesi e mire banimi dhe investimi cmimi 150,000 euro...

28/04/2023 13:43

15,000,000 Leke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

🏠 shtepi private ne shitje 📍laprake 💰 pershkrim shtese: eshte ne zonen e laprakes pran shkolles skender luarasi kati i pare eshte 81 m ndersa i dyti 93 meter katror i mobiluar me letra te rregullta per me shume informacion ose vizite ...

27/04/2023 13:37

Ambjenti
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
299.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Id 4141030 ne laprake ne afersi te kmy, shitet shtepi private me oborr, siperfaqe totale ndertimi 159.3 m², me dy certifikata pronesie (55 m² pjese e nje pallati ekzistue + 104.3 m² ndertim i ri shtese), 140 m² oborr (i pa legalizuar), 104 m² t...

19/04/2023 16:41

180,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Laprake |
Ambjenti
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
261.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Id 4141010ne laprake prane policise kufitare, shitet shtepi private 3+1, me hipoteke, siperfaqja 161 m², kat i 1 me oborr 100 m² i rrethuar me peme, pjeserisht e mobiluar, 3 dhoma gjumi, 2 korridore, tualet me dritare, kondicioner, ballkon i mbyllu...

26/10/2022 11:21

94,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje. apartamenti është i pozicionuar ne zonën e laprakes, kompleksi e88. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto) :78.27m2 • s...
📅 Date: 07/06/2023 12:07

285,000 Euro - Super Ap 2+1+2 Tek Kopshti Zologjik ( Super Pamje Nga Liqeni ) Me Garazhd

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (4.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
134.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 tualete 2 ballkone tek kopshti zologjik me super pamjete lire nga liqeni i tiranes nga te gjitha dhomat siperfaqe 134 m + garazhd 22 m me cmim extra 25000 euro per me teper na ko...
📅 Date: 07/06/2023 19:00

100,000 Euro - 🏢tek Don Bosko ,twister Palace Shitet Apartament 2+1, Me çmimin 100,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
apartamenti ka siperfaqe totale 81.16 m² ku 69.88 m2 jane siperfaqe banimi e organizuar ne ambient ngrenie e ndenje , 2 dhoma gjumi, ballkon dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne ndertim i cil...
📅 Date: 07/06/2023 19:59

70,500 Euro - New ** Apt: 1+1 ( Ali Dem - Fusha / Tr. Elektrik ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8 - Pamje E Lire & Planimetri I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
I sapo dale ne treg **1+1 i fundit qe shitet ne pallat -- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 (perfundon ne qershor 2023) me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideal...
📅 Date: 07/06/2023 23:24

210,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc (square 21 - Rr. Kavajes, Pol. Bashkiake) K9, Me Pamje -- Kompleks Elitar, Apt Ne Faze Ndertimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet ultra apt 2+1+2wc dheballkon ( kompleksi square 21  - rruga kavajës, ngjitur me policinë bashkiake ) apartamenti është në fazë ndërtimi, sapo ka përfunduar tulla ** afati përfundimit ...
📅 Date: 08/06/2023 06:12

124,000 Euro - Cmim Okazion** 2+1 (siper Pazarit Te Ri - Shk. E Kuqe) K.3 *pllt Ne Faze Ndertimi / Or. Lindje - Planimetri Ideale

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet  2+1+1 ballkon, sipër pazarit te ri **shkolla e kuqe, rruga dervish hekali - planimetri shumë e mirë, perfekte.- orientim - lindje - v-   dhe kati i lartë me dritë dhe qetësi | cilësi...
📅 Date: 08/06/2023 10:51

89,000 Euro - 2+1+kuzh. Vec (ish Rest. Durrësi -pas Raiffesien) K.4, Jo I Fundit **76m2 Neto - (unaza E Vogel, Qernder) | Or. Jug -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me ankes veç ish restorant durrësi pas raiffesien - rruga ferit xhajko - tiranë - pallati Është i vjetër me tullë silikatë bardhë- pallat i vjetër 5 katësh - apartamen...
📅 Date: 08/06/2023 20:43

106,500 Euro - Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Or. Jug - P (kati 2)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1+depo dhe 2 ballkone brenda unaze (rr. riza cerova - 4 deshmoret) zone sh. e mire - godine e ndertuar ne 2015 - hyrje me vete | cilesi shume e mire ndertimi | or. jug - perendim | 2 ball...
📅 Date: 08/06/2023 21:07

434,500 Euro - Shitet: Vile 3 Kate (395m2 Ndertim & 550m2 Truall) Pamje Spektakolare Mbi Liqenin E Tiranes (6 Dh. Gjumi & 4wc) Me Hipot

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
395.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet ultra vilë me pamje panoramike mbi liqenin e tiranës dhe malit dajt *me hipoteke* - zona liqeni thatë - pas hotel radisson ( 2 min e 50 sec me makinë) - rruga ullishtes  - vila është...
📅 Date: 08/06/2023 21:15

46,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Yzberishtit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne yzberisht (rruga panajot pano).apartamenti ka nje siperfaqe prej 50m2, i organizuar ne : sallon ndenje +mbient gatimi, nje dhome gjumi , nje banjo dhe nje ballkon.ndodhet ne n...
📅 Date: 09/06/2023 06:38

128,000 Euro - Okazion: 2+1+2wc ( Kristal Center ) Pllt I Ri, Pa Ashen (k.3) I Kompletuar & Me Hapesire Te Bolleshme

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Okazion: shitet apt 2+1+2wc (kristal center) pllt i ri pa ashensor (k.3) apt me shume hapesire dhe planimetri te rregullt | i kompletuar me cdo gje | kuzhine cilesore me kundrabufe druri | 2 tualete f...
📅 Date: 09/06/2023 02:01

59,900 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Shkolla E Bashkuar

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se bashkuar. apartamenti shitet i mobiluar edhe ka nje siperfaqe totale prej 55m2 i organizuar ne nje korridor shperndares ne sallon dhomen e gjumit,tualet me ...
📅 Date: 09/06/2023 01:14

122,400 Euro - Apartament 1+1 Në Shitje Në “rrugën E Dibrës” Pranë Vilës Gold

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 në shitje në “rrugën e dibrës” pranë vilës gold apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 72 m2 dhe neto prej 62.7 m2 ndodhet në katin e ix-të të një pallati të ri...
📅 Date: 09/06/2023 00:12

51,000 Euro - !super Okazion!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.49 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 per shitje.ndodhet te kompleksi tirana entry 2.apartamenti ka strukture shume te rregullt.momentalisht ndodhet ne faze tulle....
📅 Date: 08/06/2023 23:25

62,000 Euro - 📌shitet Apartament : 1+1 Kompleksi “ Golden Park “ Prane Amerikan 3 .

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.77 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
📌shitet apartament : 1+1 kompleksi “ golden park “ prane amerikan 3 . siperfaqja e apartamentit : 61.73m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje - ambient gatimi - 1 dhome gju...
📅 Date: 08/06/2023 22:52

68,000 Euro - 📌shitet Apartament 1+1 Tek Ish Fusha Aviacionit Siperfaqja : 64.61 M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.96 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
📌shitet apartament 1+1 tek ish fusha aviacionit siperfaqja : 64.61 m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + sallon - 1 dhome gjumi - 1 tualet - 1 ballkon apartamenti ndodhet...
📅 Date: 08/06/2023 22:51

57,000 Euro - Shitet Super Garsonjere E Mobiluar Me Cdo Gje Te Re Prane Pallateve Fratari

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
47.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere ne gjendje si e re,ne astir afer me pallatet fratari ose lavazh unique,me mobilim bashkekohor dhe me te gjitha pajisjet e domosdoshme per nje jetese komode,kati 8 i fundit me ashenso...
📅 Date: 08/06/2023 22:14

115,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Yzberisht - Nela 6 ) K.5, Me Ashensor - I Sapo Investuar, Cdo Gje E Re - Parket, Kondicioner **tualet Me D

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt: 2+1 ( yzberisht - nela 6 ) kati 5, me ashensor | apartamenti eshte i sapo investuar: me parket, dritare dopio xham, dyer dhe instalime elektrike / hidrualike te reja, kuzhina e kompletuar ...
📅 Date: 07/06/2023 11:18

56,000 Euro - Garzoniere E Madhe (1+1) **totalisht E Re ( Astir - Vila L ) K.8 - Pllt I Ri | E Investuar: Parket, Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super mundësi investimil garzonjere totalisht  e re (astir - vila l) pallat shumë i mirë- të gjitha elektroshtëpiaket e  reja- gati për banim  dhe investim- kondicioner - parket ballkon të m...
📅 Date: 07/06/2023 13:23

93,400 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Laprakë, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
apartamenti është i pozicionuar ne zonën e laprakes, kompleksi e88. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto) :77.81m2 • sipërfaqja e apartamentit (neto) :67m2 ...
📅 Date: 07/06/2023 15:27

198,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe **ne Petrele (zaranike) Sip. Ndertimi 300 M2 & Sip. Toke 1500 M2 | Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike (8.55 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet ultra vilë me hipotekë në petrelë zaranikë ( 2 min nga restorant fustanella ) 3 katëshe | e ndërtuar së fundim ***cilësi maksimale | sipërfaqe ndërtimi 300 m2 dhe tokë total 1500 m2...
📅 Date: 08/06/2023 06:12

111,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Aura, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
...
📅 Date: 08/06/2023 09:40

124,500 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( Astir - Bar Artisti ) *pllt I Ri (k3, Ashensor) - Or. Jug - L

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (0.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1  /   2+1+kuzhinë veç + 2wc (astir - 50m nga bar artisti) *pllt i ri (kati 3 me ashensor) apartament perfekt nëntëngjitha parametrat | planimetri e rregullt | apart. i mbar...
📅 Date: 08/06/2023 14:43

103,500 Euro - Shitet Apartament 1+1 Liqeni Thate,tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 me vendndodhje tek liqeni i thate, informacion mbi apartamentin: • kati 1. • sipërfaqe totale 49.7 m2 • kubaturë e rregullt. • e sapo investuar organizimi...
📅 Date: 08/06/2023 15:16

270,000 Euro - Shitet, Vile 2 Kateshe , Institut, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike
Ambjenti Vila Luksoze
6+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
144.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet, vilë 2 kateshe ne institut, tiranë. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e vilës: 143.6 m2 ndërtim i ndarë në 2 kate. • sipërfaqja e truallit: 548 m2. • vila disponon 4 dhoma...
📅 Date: 08/06/2023 16:12

125,000 Euro - Shitet: 1+1 (myslym Shyri - Rr. Him Kolli, 450m Qendra) Pllt V 2010 (k.9, Ashensor) Or. Jug -l **pjes. I Mobiluar (kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 myslym shyri (rr. him kolli) pallat i ri i v 2010, kati 9 me ashensor | apt pjeserisht i mobiluar, me ndricim natyral shume te mire dhe hapesire te bolleshme | instalime dhe puni...
📅 Date: 08/06/2023 17:19

57,000 Euro - Shitet Garsoniere Ne Astir/ 57.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shitet garsoniere ne astir siperfaqja totale: 43 m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + gatimi - 1 tualet - ballkon i mbuluar - kati i 8 * ashensor deri ne kat te 7 * or...
📅 Date: 08/06/2023 22:12

76,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Te Rruga E Kavajes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje te rruga e kavajes.apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 75 m2, ndodhet ne katin e 5- te te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur.organizohet ne nje dhome ndenjie, nje...
📅 Date: 08/06/2023 21:22

434,500 Euro - Shitet: Vile 3 Kate (395m2 Ndertim & 550m2 Truall) Pamje Spektakolare Mbi Liqenin E Tiranes (6 Dh. Gjumi & 4wc) Me Hipot

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.58 Km nga qendra
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
395.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Shitet ultra vilë me pamje panoramike mbi liqenin e tiranës dhe malit dajt *me hipoteke* - zona liqeni thatë - pas hotel radisson ( 2 min e 50 sec me makinë) - rruga ullishtes  - vila është...
📅 Date: 08/06/2023 21:15

106,500 Euro - Shitet 2+1+depo & 2bllk Brenda Unaze (rr. Riza Cerova - 4 Deshmoret) Or. Jug - P (kati 2)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.34 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1+depo dhe 2 ballkone brenda unaze (rr. riza cerova - 4 deshmoret) zone sh. e mire - godine e ndertuar ne 2015 - hyrje me vete | cilesi shume e mire ndertimi | or. jug - perendim | 2 ball...
📅 Date: 08/06/2023 21:07

58,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Don Bosko

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti pozicionohet ne katin e 7(jo te fundit) te nje pallati te 2005 me ashensor . ka nje siperfaqe prej 61 m2 bruto dhe 50 m2 neto . mundesi e mire investimi . per me shume info na kontakton...
📅 Date: 08/06/2023 20:45

89,000 Euro - 2+1+kuzh. Vec (ish Rest. Durrësi -pas Raiffesien) K.4, Jo I Fundit **76m2 Neto - (unaza E Vogel, Qernder) | Or. Jug -

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 me ankes veç ish restorant durrësi pas raiffesien - rruga ferit xhajko - tiranë - pallati Është i vjetër me tullë silikatë bardhë- pallat i vjetër 5 katësh - apartamen...
📅 Date: 08/06/2023 20:43

75,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Ne fund te bulevardit te ri shitet apartament ...
📅 Date: 08/06/2023 20:40

240,000 Euro - Apartament 2+1+ Post Parkimi, Stadiumi Dinamo, Tirane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 08/06/2023 09:41

116,500 Euro - Shitet: 2+1 ( Tregu Elektrik - Fusha Ali Demit ) Pllt I V. 2023 (mnd. E Limituar) Kati 8 **me Pamje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 2+1 -- ali dem (fusha - tr. elektrik) pallat i 2023 (perfundon ne qershor 2023) me standart te larte ndertimi dhe planifikim ideal | planimetri ideale, hapesire e shfrytezuar ne maksimum | kati...
📅 Date: 08/06/2023 12:15

75,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+blk, Don Bosko, 75,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina shet apartament 2+1+blk, don bosko, 75,000 euro. • tipologjia: 2+1 • adresa: rruga don bosko, prane vizion plus • bosh • kati 6 • pallat i ri 💶 75.0...
📅 Date: 08/06/2023 20:37

104,310 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Dogana, 950eu/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 3+1+2, dogana siperfaqe 109.8m2 kati 2 organizuar ne : dhome ndenjie+gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon ndertim i ri, faze tulle cilesi e larte ndertimi dhe jetese mund...
📅 Date: 08/06/2023 20:15

92,000 Euro - Shitet, Garsionere, Rruga Barrikadave, 92.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, garsionere, rruga barrikadave kati 8 siperfaqe 49 m2 totalisht e investuar dhe mobiluar mundesi e mire investimi ndertim i ri zone e preferuar per banim ne afersi te qendres se qytetit. ...
📅 Date: 08/06/2023 20:14

185,600 Euro - Shitet,apartament 2+1+2, Residenca Mine Peza, 1600eu M2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
...
📅 Date: 08/06/2023 20:14

62,400 Euro - Shiten Opsione Apartamentesh 1+1 / 2+1 / 3+1, Tirana Entry 2 Residence, Dogana, 1050eu/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shiten opsione apartamentesh 1+1 / 2+1 / 3+1, tirana entry 2 residence, dogana mundesi zgjedhje ne siperfaqe dhe kate kubatura te ndryshme organizim bashkohore banese cilesi e larte ndertimi nje...
📅 Date: 08/06/2023 20:13

97,200 Euro - Shiten, Apartamente 1+1/2+1/3+1, Turdiu Residence 1200eu/m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 1.29 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
zona/rruga : fusha e aviacionit shiten , apartamente 1+1/2+1/3+1, turdiu residence (kulla h, i, j) • siperfaqe dhe kate te ndryshme • organizuar ne: sallon, dhoma gjumi, banjo, korridor...
📅 Date: 08/06/2023 20:13

78,000 Euro - Super Ap 1+1 Tek Pazari Ri ( Beqir Luga )

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.78 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shiten 2 ap 1+1 rruga beqir luga pazari i ri njeri eshte 53m neto cmimi 92000 njeri eshte 43m neto cmimi 78000 pallat ekzistues kati 4 pallati 5 katesh orjentimi lindje- perendim punime te rej...
📅 Date: 08/06/2023 20:09

165,000 Euro - Shitet 2+1+2 Rr Frosina Plaku (ish Parku)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
📣 shitet apartament 2+1+2tualete 📍 kompleksi kontakt 🛣️ rruga "frosina plaku" 🪜 kati 8 , me ashensor 📐 siperfaqe 93 m² 🧭 orientim jug-lindje 🛋️ mobiluar me kushte bashk...
📅 Date: 07/06/2023 12:08

174,000 Euro - Super Ap 3+1 Per Shitje ( Rezidenza 2 Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 3+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 146 m :siperfaqe e brendshme 122.55 siperfaqe e perbashketa:23.3 kati i 4-te banim pallati eshte ne faze karabina super oka...
📅 Date: 08/06/2023 20:08

350,000 Euro - Super Ap Penthause 3+1+2+verande Tek Pazari Ri ( Selvia )

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.68 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
294.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament penthause 3+1+2 me super verande me super pamje per shitje tek rruga e saraceve , me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendet...
📅 Date: 08/06/2023 20:08

175,000 Euro - Super Ap 2+1 Ne Shitje Tek Rezidenca Kodra 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.22 Km nga qendra
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
181.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje tek rezidenca kodra e diellit 2 ,me siperfaqe 99.6 siperfaqe apartamenti dhe 82 m verande siperfaqe totale e apartamentit dhe vernades eshte :181 m siperfaqe totale :181 si...
📅 Date: 08/06/2023 20:07

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim