🏡 shtepi 20 mije euro

🕵 Online 193 lexues | ⏳ 20 njoftime ne pritje     Print

200,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
380.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi 2 katëshe + papafingo,në zonen e institutit,koder-kamez,pranë tregut.shtëpia ka siperfaqe ndertimi 380 m2 total( nga 190 m2 për kat)+ 500 m2 truall.shtëpia dhe trualli disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.shitet 200 m...

16/10/2023 04:53

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtëpi 2 katëshe në zonën e alliasit tiranë.shtëpia ka dokumentacion të rregullt hipotekor.ka siperfaqe ndertim 190 m2 dhe siperfaqe trualli përreth 200 m2.shitet 110 mijë euro....

15/10/2023 07:04

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtëpi 2 katëshe në zonën e alliasit tiranë.shtëpia ka dokumentacion të rregullt hipotekor.ka siperfaqe ndertim 190 m2 dhe siperfaqe trualli përreth 200 m2.shitet 110 mijë euro....

15/10/2023 07:04

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
185.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi 2 katëshe në zonen e alliasit.shtepia ka siperfaqe totale ndertimi 185 m2 dhe 200 m2 truall.shtepia ka dokumentacion të rregullt hipotekor.shitet 110 mijë euro...

03/10/2023 07:30

200,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtëpi 1 katëshe te kodra e priftit.shtëpia ka siperfaqe ndertimi 140 m2 dhe siperfaqe trualli 230 m2.shtëpia dhe trualli disponojnë dokumentacion të rregullt hipotekor.shitet 200 mijë euro...

23/09/2023 22:52

70,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet shtëpi 1 katëshe në zonën e kasallës,njësia administrative bashkia e tiranës.kasalla ndodhet në lindje të kamzes,vetëm 10 minuta larg me urbanin e linjës kamez-kasall.rruga është e asfaltuar dhe me ndriçim.shtëpia ka sipërfaqe ...

19/09/2023 14:46

190,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi 2 katëshe në qender-kamez.shtëpia ka siperfaqe ndertimi 220 m2 dhe siperfaqe trualli 290 m2.shtëpia dhe trualli kanë dokumentacion të rregullt hipotekor.shtëpia shitet 190 mijë euro....

28/08/2023 07:02

206,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet super apartament 2+1 tek kompleksi magnet!!! 📐 siperfaqe e shtepise 103m2 🔘 organizimi ⤵️ -1 sallon (+kuzhine) -2 dhoma gjumi -2 wc 1 ballkon -parket -sistem multisplit -filter uji i instaluar -garderobe -ashensor -di...

23/02/2023 18:50

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete

Shitet shtëpi 2 katëshe në zonën e kamzës.shtëpia ka sipërfaqe ndërtimi 180 m2 dhe truall rreth e përqark 500 m2.shtëpia ndodhet pranë qendres së kamzes,vetëm 3 minuta me këmbë larg nga qendra.shtëpia ndodhet në një zonë të zhvill...

19/09/2022 07:05

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 01/12/2023 07:57

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 01/12/2023 10:50

85,000 Euro - Okazion** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) K6, Pa Ashensor - Planimetri E Rregullt, I Bollshem **or Jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion: shitet 1+1 ( kristal center ) kati 6, pa ashensor - apartament i bollshëm dhe me planimetri shume te rregullt | orientim jug **plot diell q4336të dhënat e ndarjes - 1 sallon + kuzhinë- ...
📅 Date: 01/12/2023 15:43

90,000 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit , Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi Dhe Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1, 90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga kongresi i manastirit , prane  gjimnazit  andon zako cajupi dhe prane qsut, shitet apartament 2+1,  90,000  euro apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe organizohet ne ambient ...
📅 Date: 01/12/2023 19:03

228,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc 🔥+3 Poste Parkimi🔥( Tregu Elektrik - 700m Shk Baletit ) K2 - Ndertim V 2023 | Or Jug - Parket & Pr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizol...
📅 Date: 02/12/2023 10:23

177,000 Dollar - Shitet Apartament 2+1+2 + Post Parkimi "green City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ky apartament 2+1 ne shitje ne kompleksin green city eshte nje mundesi e shkelqyer blerjeje. me nje siperfaqe totale 107 m2, apartamenti ka disa investime te kryera brenda.apartameti eshte i organizua...
📅Date: 02/12/2023 12:17

231,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Komuna E Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.43 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Ne zonen me te mire te tiranes, tek komuna e parisit, shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe totale 105 m2 (sip neto 94.75 m2). apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose te dytin teknik te nje p...
📅Date: 02/12/2023 12:16

57,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+2 Afer Hotel Adriatikut Plazh

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresQender
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet apartament 1+1+2 afer hotel adriatikut plazh 📍 plazh, durres 📏 neto 53.7m2, bruto 59m2 🌃 kati 3(banimi) pa ashensor 🛋 salle ndenje bashke me kuzhinen 🛌 1 dhome gju...
📅Date: 02/12/2023 12:15

190,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Te Green City,fusha Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti eshte i mire investuar dhe eshte i organizuar nga dhoma e ndjenjes bashk me kuzhinen,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete ku njeri nga tualetet eshte me dritare.investimi i kujdesshem e ben kete ap...
📅Date: 02/12/2023 12:12

75,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Laprake Prane Kupoles

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 i pershtatshem per investim ose banim. vendodhja: rruga pandi dardha, laprake prane kupolës. aprtamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues.apartamen...
📅Date: 02/12/2023 12:11

100,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 I Mobiluar Te Komuna Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne zonen e komunes se parisit prane stadiumit dinamo. ...
📅Date: 02/12/2023 12:10

140,000 Euro - Apartament 2+1 Totalisht I Mobiluar Per Shitje Tek Rruga E Dibres

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te viteve te fundit te mireadministruar me nje cilesi te larte ndertimi.ka nje planimetri te rregullt, me nje siperfaqe totale prej 92 m2 dhe organizohet ne korridor...
📅Date: 02/12/2023 12:08

124,000 Euro - ⚜apartament 2+1 Te Rruga E Kavajes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
⚜apartament 2+1 te rruga e kavajes 📍 prane spitalit gjerman 📐 sip. 78 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 124.000 euro 📜 me hipoteke ✅ me sip 78 m2, organizohet korridor, n...
📅Date: 02/12/2023 12:04

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 30/11/2023 12:53

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 30/11/2023 20:07

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 30/11/2023 20:50

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 30/11/2023 21:54

169,500 Euro - Çmim I Çmendur 🤯 (1350€/m²)🔥 Për Pak Dite: 2+1+2wc (sipër Pazarit Ri - Shkolla E Kuqe) Cilesi Maksimale Nde

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Okazion (1350€/m²)🤯🤯🤯 per pak ditë *: 2+1+2wc dhe1 verandë (sipër pazarit ri - shkollës se kuqe) planimetri ideale dheorientim shumë i mirë, jug -perëndim  | plot diell dhe qetesi ...
📅 Date: 01/12/2023 10:58

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 02/12/2023 09:38

110,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Kompleksi Fratari, Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet apartament 2+1 ne shitje brenda kompleksit fratari, ne zonen e astirit. eshte i organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.orientimi...
📅Date: 02/12/2023 12:04

138,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek 21 dhjetori.ne apartament eshte investuar se fundmi. ka nje siperfaqe prej 67 m2 te organizuar nga salloni dhe ambienti i gatimit, dy dhoma gjumi ku nji ka dalje ne ballkon s...
📅Date: 02/12/2023 12:01

57,700 Euro - Opsione Apartamentesh Per Shitje 930 Euro M2 1+1 2+1 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Opsione apartamentesh tek nje nga rezidencat me te reja ne tirane tirana entery 2 fillojen nga 62m2 deri 125 m2 cmimi 930 euro m2 ...
📅Date: 02/12/2023 12:00

195,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Prane Rr Se Durresit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament ne rr e durresit , perballe gjimnazit '' qemal stafa ''ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te vitit 1998, pa ashensor.ka 1 sallon me kuzhine , 2 dhoma gjumi( njera pa dritare ) 2 bal...
📅Date: 02/12/2023 11:59

78,000 Euro - Shitet Okazion Apartament 1+1 78000 Euro Rruga E Dibres

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
🏠 shitet okazion apartament 1+1 78000 euro rruga e dibres ◽ me kontrate porosie pallat i 2022-2023 📍 rruga dibres , shkolla e bashkuar 📐 59.1 m2 ⬆ kati 1 🏙 pallat me ashenso...
📅Date: 02/12/2023 11:58

169,000 Euro - 🔱apartament 2+1+2 Ne Shitje Te Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅Date: 02/12/2023 11:56

285,000 Euro - Tek Komuna Parisit Shitet Apartment 2+1+2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartmenti organizohet ne:sallon plus kuzhine gatimi.2 shona gjumi.2 tualete.pallat i ri me ashensor. disponon documentation hipotekor. ...
📅Date: 02/12/2023 11:56

230,000 Euro - Super Apartamant 2+1 Tek Rr. Elbasanit!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohjet ne;* sallon  ndenje plus kuzhine gatimi . * 2 dhoma gjumi . * 1 tualet. * 1 ballkon . * pallat i ri me ashensor. * disponon dokumentacion te rreg...
📅 Date: 30/11/2023 12:58

178,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Luksoz Në Rrugën “don Bosko”- Supermarket “viva”

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 luksoz në rrugën “don bosko”- supermarket “viva” -pallat i ri me ashensor -kat i fundit plot drite natyrale -super investim në sisteme hidraulike dhe elektrike (p...
📅 Date: 30/11/2023 14:34

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 30/11/2023 23:47

68,000 Euro - Apartament 1=1+ Post Parkimi Tek Univers City !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRinas/Aeroporti 29.14 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
I ndodhur ne nje prej zonave me te zhvilluara shume prane qendres tregtare qtu, kompleksi univers city eshte projekti me i madh urban ne tirane me sukses te garantuar nga nje prej kompanive me ne emer...
📅Date: 02/12/2023 11:55

158,000 Euro - Shitet Ne Qender Te Tiranes Apartamant 1+1!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.51 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamanti eshte i lokalizuar ne zone e qenders te tiranes!* organizimi i ketij apartamanti eshte ;* sallon plus kuzhine gatimi e perbashket . * 2 dhoma gjumi . * 1 tualet me dritare . * verande 1...
📅Date: 02/12/2023 11:54

102,000 Euro - Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1i Mobiluar

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Prane pazarit te ri shitet apartament 2+1 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistus i rikonstrutuar, organizohet nga ambient gatimi vec,ndenje vec,dhome gjumi, tualet me dr...
📅Date: 02/12/2023 11:53

90,000 Euro - Liqeni Thate, Projekti Me Elitar Ne Zone Shitet Apartament 2+1 Çmimi Sipas Kerkeses

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Liqeni thate, projekti me elitar ne zone shitet apartament 2+1Çmimi sipas kërkesësneom83504apartamenti ndodhet pranë liqenit te tiranës.informacion mbi apartamentin:- ndërtim i ri- me ashensor- ...
📅Date: 02/12/2023 11:51

162,000 Euro - Super Apartamant Ne Shitje 1+1 Ne Rrugen E Dibres!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamant i investuar / organizohet ne ;- sallon + kuzhine gatimi e perbashket . - 1 dhome gjumi .   - 1 tualet. - 1 ballkon viti i ndertim it 2022 pallat i ri me ashensor .  ...
📅Date: 02/12/2023 11:49

72,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 60 M² (fresku)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : ambient ndenjie + ambient gatimi dhomë gjumi tualet ballkon kondicioner parket kati 3 ashensor 60 m2 cilësime të tjera: apartamenti ndodhet në kati e...
📅Date: 02/12/2023 11:47

77,000 Euro - Shes, Apartament 1+1, Stacioni I Trenit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 16.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Ju ftojmë të zbuloni këtë oazë të re në zemër të qytetit tonë! apartamenti ynë 1+1 është një hapësirë e veçantë me një siperfaqe prej 51.8m2, e pozicionuar në katin e 3 të një pa...
📅Date: 02/12/2023 11:45

110,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Kompleksi Arlis!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne ;* sallon * 1 dhome gjumi . * 1 tualet .* 1 ballkon . * pallat i ri  me ashensor . * kati i 11.* disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....
📅Date: 02/12/2023 11:44

285,000 Euro - Super Apartamant 2+1+2 Tek Lulishtja E Komunes Se Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;* sallon + kuzhine gatimi e perbashket .* 2 dhoma gjumi. * 2 tualete . * ballkon shpernadres.apartamanti i sapo i investuar . pallat i ri me ashensor . ...
📅Date: 02/12/2023 11:43

88,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Ali Demi, Prane Shkolles 1 Maji (id 01122)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Id 01122 ne zonen e ali demit, prane shkolles 1 maji, shitet apartament 1+1, me siperfaqe neto 58 m2, kati 4 (pallat ekzistues), orientimi jug-perendim. e restauruar totalisht (punime cilesore), sh...
📅Date: 02/12/2023 11:42

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim