Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 127,900 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 22/02/2023 01:51 Post ID: 102740


Pagesa

127,900 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 116.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 453 Euro
Distanca 2.52 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 23

Porcelan, Rruga Xhanfize Keko, tek Rezidenca Porcelani, Shitet apartament 2+1, siperfaqe 116.2 m² me Dokumenta te rregullta nga Firma, kati i 7 banim ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizoeht nga korridor lidhes, 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon. Pallati eshte ne ndertim dhe punimet perfundojne ne Qershor 2024. Orientimi veri perendim.

Çmimi i shitjes 127900 Euro.