🔻Jepet me qera apartament 2+1📍 Bllok[ID AXHSSDNNA 0012] Tirane

Shtepi me qera 25/01/2023 15:39 Post ID: 98961


Pagesa 800 Euro
Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 95.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 1 Ashensor
Distanca 1.91 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Abdyl Pajo, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2

🔻Jepet me qera apartament 2+1
📍 Bllok
🔹Kati 7
🔹 Ashensor Po
🔹Siperfaqa : 95 m2

▫️Organizohet:
🔹Sallon dhe Ambient Gatimi
🔹Dhoma gjumi 2
🔹Tualete 1
🔹Ballkon 1


▫️Ofrohet
🔹mobiluar
🔹parket
🔹Kondicioner po
🔹Ne gjendje te mir
🔹 Ka kubatur te rregullt

Cmimi: 800 Euro

1 qera + 1 garanci

[ID AXHSSDNNA 0012]