Shtepi me qera ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 01/06/2022 11:23 Post ID: 70317


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 5 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 300.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 120,709 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Fresk - Harta
Lexime 110

Shtepi me qera tek restorant Fresku, ne zone shum te mire,
Kati i 2 dhe kati i 3 i nje vile
Ne vile perfshihen, kati 2: ka 2 dhoma gjumi+tualet + kati 3:ka holl bashke me Kuzhin+tualet+dhome gjumi,me verand te madhe,
Sip totale 300 m2, i mobiluar e paisur me cdo detaj ,parking privat, oborr me gjelberim,pemtore,preferohen te huaj vila gjithashtu mund te jepet dhe per biznes.
Cmimi :500 € ne muaj.