🏡 shtepi me qera ne himare

🕵 Online 263 lexues | ⏳ 49 njoftime ne pritje     Print

400 Euro - Perballe Martenitetit Te Ri Prane Pasticeri Tito Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Perballe martenitetit te ri ,rruga endri keko prane pasticeri tito jepet me qera apartament me  siperfaqe 65m², 2+1  i mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e&...
📅 Date: 13/06/2024 23:14

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 15/06/2024 00:54

40,000 Leke - Rruga Bardhyl Prane Bar Kafe Boka Jepet Me Qera Apartament 2+1,i Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga bardhyl prane bar kafe boka jepet me qera apartament 2+1,me siperfaqe 72 𝐦2 i mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje guzhine gatimi  e ngrenie, tualet qendror , 2 ...
📅 Date: 15/06/2024 01:31

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 15/06/2024 02:44

520 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1, Komuna E Parisit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek lulishtja, komuna e parisit.informacione mbi pronen:-ndertim i ri me ashensor-kati 2-siperfaqe 70 m2organizohet;-sallon ndenje-ambient gatimi-dhome gjumi-tualet-ballkonper nje ...
📅 Date: 15/06/2024 09:24

800 Euro - 2+1+2wc ( Durres - Fiks Pas Vollges ) Vije E Pare, Me Pamje Nga Deti - Kati 11, Ndertim Cilesore - Shtepi Ideale Pushimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 11, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc & ballkone ( durres - vollga ) me pamje nga deti - vendodhje fantastike | kati 11, pallat i ri me ndertime shume cilesore (i padmtuar nga termetet) apt ideal pushimi / airbn...
📅 Date: 15/06/2024 10:28

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 15/06/2024 11:14

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 15/06/2024 12:09

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 15/06/2024 19:13

450 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres ,prane Komisariatit Nr.4 ,jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e rruges se dibres ,prane komisariatit nr.4  ,jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 80m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje,guzhine gatimi  e ng...
📅 Date: 15/06/2024 20:38

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 15/06/2024 22:22

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 15/06/2024 22:41

26,000 Leke - Jepet Me Qera 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 e mobiluar ndodhet prane liqeni that hotel radison ose spitalit veterinar 5 min larg per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ...
📅Date: 15/06/2024 23:01

300 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Zogu I Zi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera   1+1    zogu i zi  siperfaqja : 70  m2   kati: 1  (shtepi private ) •1 ambient  ndenje +  ambient gatimi&nb...
📅Date: 15/06/2024 23:01

26,000 Leke - Super 1+1 26000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 1 vileme dy krevate tekshume e mire per studente rruga mahmut daci, prane ekonomikut ...
📅Date: 15/06/2024 22:54

250 Euro - Garzionere Me Qira Prane Myslym Shyrit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere*ndodhet ne rrugen myslym shyri .* ka nje siperfaqe prej 35 m2 .*ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati egzistues .*eshte e organizuar ne ambjent ngrenje + dhome gjumi me...
📅Date: 15/06/2024 22:52

400 Euro - Jepet Me Qera/shitet Apartament 2+1 Ne Selite [id P02138]

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.25 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Ne selite, prane rreth rrotullimit jepet me qera/shitet apartament 2+1+2 tualete me siperfaqe 115 m2(96 m2 neto), kati 2, pallat i ri, me ashensor, ballkon, kondicioner ne cdo dhome, 1 ualet me dritar...
📅Date: 15/06/2024 22:48

450 Euro - Jepet Me Qira 1+1+parking+verande ,komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Mbi kristal center, te rreth rrotullimi selites, ne rrugen xhorxh washingtonjepet me qera apartament 1+1 i investuar dhe 40 m2 verande. apartamenti eshte 60m2 dhe i mobiluara ne menyre bashkekohorekat...
📅Date: 15/06/2024 22:31

24,000 Leke - Garsoniere

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
32.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet garsoniere me qera te 21dhjetori...
📅Date: 15/06/2024 22:27

400 Euro - 2+1 Me Qira Kristal Center

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qira tek kristal centere pamobiluar vetem  me kuzhinen dhe tualetinper me shume info kontaktoni ne whatsapp: 0684050239...
📅Date: 15/06/2024 22:22

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 14/06/2024 14:37

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 14/06/2024 16:54

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 14/06/2024 21:01

1,000 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 15/06/2024 15:42

780 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 15/06/2024 16:08

35,000 Leke - Tek Ish Kinostudio Rruga Aleksander Moisiu Jepet Me Qera Apartament 1+1 E Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish kinostudio rruga aleksander moisiu prane bar bohem  jepet me qera apartament me  siperfaqe 60 𝐦²,1+1 e mobilaur . apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ...
📅 Date: 15/06/2024 17:31

27,000 Leke - Jepet Hyrje 2+1 Me Qera Tek Kodra E Priftit (hyrje Me Vehte Totalisht)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 shtepi private sip 100 m2 cmimi 27.000 leke pjeserisht e mobiluar...
📅Date: 15/06/2024 22:22

33,000 Leke - Jepet Me Qera Apartamenti 1+1 (shtepi Private)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 1+1 (shtepi private)80m²i mobiluar+verandeadresa: rruga 5 maji, prane shkolles tirana jonecmimi per qera: 33000lek/muaj...
📅Date: 15/06/2024 22:18

210 Euro - ✅jepet Me Qera Apartament 210 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.49 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
✅jepet me qera apartament 210 euro 🚪kati 2📍tek news 24 (stacioni fundit) 🪟i mobiluar💰210 euro apartamenti ndodhet pranë news 24 (stacioni i fundit i uzinës autotraktorë...
📅Date: 15/06/2024 22:17

30,000 Leke - Jap 1+1 30000 Leke Pas Globit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 1videoja ne whatsappkusht: 3 muaj paradhenie...
📅Date: 15/06/2024 22:15

30,000 Leke - Jepet Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Banesa jepet e mobiluar.ndodhet ne katin 2 te nje vile private.disponon edhe post parkimi....
📅Date: 15/06/2024 22:14

40,000 Leke - 💥 Apartament 1+1 Me Qera Pas Qsut Prane Gjimnazit A.cajupi (mobilim I Ri Totalisht, Parking Falas)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
📍   ne zonen pas spitaleve qsut prane gjimnazit andon z. cajupi jepet me qera apartament 1+1+parkim🏢 kati 1 ne pallat ekzistues, 4 shkalle i ngritur nga toka📐 siperfa...
📅Date: 15/06/2024 22:11

37,000 Leke - Perballe Me Delijorgjin, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 84.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar.i organizuar ne ;sallon ndenje + ambient gatimi-1 dhome gjumi-1 tualet-1 ballkonper me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e agj...
📅Date: 15/06/2024 22:10

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 14/06/2024 02:00

700 Euro - Jepet Apartamant Me Qira 2+1+2 Tek Rruga Eduard Mano , Kopshti Botanik!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament me qira, 2+1 prane kopshtit zoologjik.apartament eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-2 dhoma gjumi-2 tualeteofrohet plotesisht i mobiluar me mobilim te ri.apartamenti eshte i vendo...
📅 Date: 14/06/2024 15:29

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 2+1 Afer Me Ambasaden Amerikane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:● koridor shperndares.● sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimi. ● 1 tualet. ● ballkon i mbyllur me vetrat. ● kondicioner. ● kati 5● pa...
📅 Date: 14/06/2024 15:51

600 Euro - Super Apartament Me Qera Tek Bulevardi Zogu I Pare 1+1 (600 Euro)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 1+1 me siperfaqe 75m2 tek stacioni i trenit, bulevardi zogu i pare.apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri, ndertim i 2022 me ashensor dhe organ...
📅 Date: 14/06/2024 16:34

42,000 Leke - 2+1 Prane Bar Oslo Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i mobiluar me gjithcka ne menyre bashkohore. ndodhet prane bar oslos astir vetem 30 metra nga stacioni i urbanit tirana e re. apartamenti lirohet ne daten 18 qershor.nuk bashkepunojm...
📅 Date: 14/06/2024 21:00

500 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti esht i pozicionuar ne nje pallat te ri me ashensor ne katin e 10.organizohet ne:● sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimi. ● 2 dhoma gjumi.● 1 tualet.● 1 verande....
📅 Date: 15/06/2024 18:25

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 15/06/2024 20:22

30,000 Leke - 🏡 Jepet Garsioniere Me Qera Mbi Shkollën E Balteti, Rruga E Elbasanit, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Vila Luksoze Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
45.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsioniere me qera mbi shkollën e balteti, rruga e elbasanit, tiranë🏷 Çmimi: 30.000 lekë📐 sipërfaqe: 45 m2🛋 i mobiluar 🔼 kati: 1☎️ kontaktoni tani për një vizit...
📅Date: 15/06/2024 22:10

500 Euro - Apartament 1+1 Me Qera Stacjoni Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.14 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera stacjoni i trenit prane prestige hotelofrohet ne super gjendjekati 7 pallat i ri me ashensorecmimi:500 euro-kontakt wp-...
📅Date: 15/06/2024 22:08

25,000 Leke - 1+1,25.000 Lek,5 Min Siper Hotel Dea, Vilat Gjermane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1ka nje siperfaqe prej 55 m2e organizuar ne:● dhome gjumi● sallon + ambient gatimi ● tualet● ballkone mobiluar ne kushte komode kati 3,vile private li...
📅Date: 15/06/2024 22:08

450 Euro - Vasil Shanto, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 1.27 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1, i mobiluar.i organizuar ne ;sallon ndenje + ambient gatimi-1 dhome gjumi-1 tualet-1 ballkonper me shume informacione apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin e agj...
📅Date: 15/06/2024 22:04

20,000 Leke - Don Bosko,furra Euxhenio

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 2.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Prane neptunitjepet ambient bashkohorei kompletuarzone e qete dhe shume e preferuar kontakt whatsapp...
📅Date: 15/06/2024 22:01

20,000 Leke - Jepet Garsoniere Me Qera Tek 21-shi Perballe Konvikteve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
28.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet garsoniere me qera tek 21-shi perballe konvikteve❇️vendodhja tek 21-shi perballe konvikteve📐siperfaqe totale: 28 m2❇️ndodhet ne katin e 1❇️ndertese private❇️hyrje e mobil...
📅Date: 15/06/2024 21:58

270 Euro - Qera, Garsionere, Prane Qendres, 270 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.90 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, garsionere, rruga fortuzi,  270 euro/muajtipologjia garsionereadresa: rruga fortuzi  pike referimi: prane qendresi mobiluarkati 1 shtepi privatec...
📅Date: 15/06/2024 21:51

550 Euro - Qera, Apartament 1+1, Kompleksi Delijorgji, Rruga E Kavajës, Tiranë Area41847

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet tek kompleksi delijorgji, rruga e kavajes informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja e apartamentit 78 m².&nb...
📅 Date: 14/06/2024 09:16

430 Euro - Qera, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë Area41442

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, per qera apartamenti ndodhet ne fresk, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqja neto: 90 m² apartamenti disponon: • ...
📅 Date: 14/06/2024 09:25

700 Euro - Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tiranë Area41400

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, per qera apartamenti ndodhet ne myslym shyr, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 8 • sipërfaqja e apartamentit 110 m² apartamenti dis...
📅 Date: 14/06/2024 09:27

450 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 2+1 Ne Katin E Pare Te Nje Vile Tek Rreth Rrutullimi I Saukut!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti eshte i organizouar ;- koridor .- sallon ndenje + luzhine gatimi e perbashket. - 2 dhoma gjumi . - 1 tualet. - post parkimi. - preferon familjare...
📅 Date: 14/06/2024 11:08

45,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 2+1+1 Astir 450 Mije Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+1 astir te bohem kati 6 45,000 leke ...
📅 Date: 14/06/2024 12:37

450 Euro - Japim Me Qira Katin E Pare Te Nje Vile Te Rrethi I Saukut !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi , nje sallon se bashku me kuzhine si dhe nje tualet .apartamenti eshte i mobiluar dhe me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme .prona disponon dhe nje post parki...
📅 Date: 14/06/2024 16:22

600 Euro - Qera, Apartament 2+1, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë. Area38740

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (0.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, bulevardi bajram curri, tiranë.informacioni mbi apartamentin:• sipërfaqja 72.4 m2• kati 2.• ndërtim ekzistues.organizimi :• ambient ndenje.• ambient gatimi.• ...
📅 Date: 15/06/2024 01:30

450 Euro - Qera, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, Tiranë Area41605

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, per qera apartamenti ndodhet ne rrugen bardhyl, tirane informacion mbi apartamentin: •kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 90 m² apartamenti dis...
📅 Date: 15/06/2024 10:06

700 Euro - Myslym Shyri Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
● myslym shyri, jepet me qera super apartament i arreduar totalisht ne gjendje shume te mire. ● aparramenti eshte i pozicionuar ne katin e 8 pallat i ri.siperfaqe 100m2. jepet edhe per a...
📅 Date: 15/06/2024 10:26

40,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 2+1+1 Astir Te Bohem 40.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 7 ...
📅 Date: 15/06/2024 13:35

35,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Astir Perballe Kompleksi Fratari 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 7 pagesa 1 qera + garanci dhe agjensia komision 50% ...
📅 Date: 15/06/2024 13:40

450 Euro - Apartament Me Qera Astir 450 E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
🏘️ apartament  me qera 2+1📐siperfaqe: 86m2 🪜kati: 7    🛋e mobiluar organizohet në:-dhomë ndenje 🛋️-ambient gatimi  🍽️-2dhomë gjumi 🛏️...
📅 Date: 15/06/2024 14:04

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Te Stacioni I Trenit 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.02 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Kati 5 i mobiluarstacioni i trenit rruge kryesore posta shqiptare ...
📅 Date: 15/06/2024 14:06

450 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Pas Square 21 Cmimi:450€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.70 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
1+1+1 ballkonsip 75 m2kat 5 pa ashensorerr sali butka te policia baahkiake jashte kompleksit square 21cmimi 450 euro brutojepet me kontrate noteriale ...
📅 Date: 15/06/2024 14:08

2,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Prane Stadiumit Air Albania, Tiranë. Area41975

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (0.98 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 13, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per qeraapartamenti ndodhet pranë stadiumi air albania, tiranë, ambassador 3.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqe e brendshme neto: 120 m²• ndodhet në katin e...
📅 Date: 15/06/2024 14:52

900 Euro - Jepet Me Qira 2+1+2 Komuna E Parisit 900 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Kati 4...
📅 Date: 15/06/2024 16:08

580 Euro - 1+1 Me Qira, I Mobiluar, Rr.ibrahim Dervishi,prane Komunes Se Parisit, Tirane.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.77 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
1+1 teresisht i mobiluar, i gatshem per banim.apartamenti ndodhet ne kat te 6 te nje pallati te ri (viti 2019), me 2 ashensore.apartamenti eshte i mire areduar,  i pajisur me te gjitha elektrosht...
📅 Date: 15/06/2024 16:22

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 plus 2 tualete tek rrethi astirit super arredim...
📅 Date: 15/06/2024 18:44

430 Euro - Vasil Shanto Jepet 1+1 Mobilim Modern 430 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
52.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
● ne zonen e vasil shantos, shume prane kryqezimit jepet me qera super apartament 1+1 i pozicionuar ne katin e pare ne pallat te mireadministruar.● siperfaqe 52m2, i mobiluar totalisht ne gjendje ...
📅 Date: 15/06/2024 22:10

35,000 Leke - Jepet Me Qira Apartament 2+1+1 Fresku 35.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 4 pa ashensor fresk afer spar market ...
📅Date: 15/06/2024 21:50

25,000 Leke - Apartament 2+1 Per Qera 25.000 Lek (kati3) - Mangalem 21

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet per qera apartament 2+1, i pozicionuar ne katin e trete te nje prej godinave te kompleksit mangalem 21.apartamenti eshte i pabanuar me pare.i shtruar me parkettualeti kompletuardsiponon disa o...
📅Date: 15/06/2024 21:44

400 Euro - ⭐ Apartament 3+2+2+verande Me Qera Ne Yzberisht (ap. I Madh 180 M2)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.15 Km nga qendra
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
📢 nese jeni duke kerkuar nje shtepi te madhe ne zonen e yzberishtit japim me qera apartament 3+2+3🏡 kati 3 ne nje ndertim te ri 5-katesh 📐 siperfaqe totale : 180 m2  ...
📅Date: 15/06/2024 21:42

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim