Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 1,000 Euro. Tirane

Shtepi me qera 27/09/2023 15:50 Post ID: 170655


Pagesa

1,000 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 126.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 6 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 296,114 Euro
Distanca 0.06 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Sheshi Skenderbej Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 35

Apartamenti ndodhet në zonën e Selvisë në afërsi të Vilës Gold.
• Sipërfaqe bruto: 126 m2.
• Sipërfaqe neto: 110 m2
• Kati 6
•Ambient ndenje
•Ambient gatimi
•2 dhoma gjumi
•2 tualete
• 1 Ballkon
• I mobiluar
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor
• Me sistem kondicionimi
• Me Garazhd

Vendndodhja e pronës të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës qetësinë, sigurinë, ajrin e pastër si dhe zonë tepër e preferuar dhe në zhvillim e sipër.
Apartamenti është i sapomobiluar dhe nuk është banuar asnjëherë.