Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 500 Euro. Tirane

Shtepi me qera 16/08/2023 12:54 Post ID: 164453


Pagesa

500 Euro

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 98.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 3 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 161,838 Euro
Distanca 1.08 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit
Adresa Rruga Komuna e Parisit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 31

Jepet me qira, Kati i tretë i vilës.

Në një zonë të qetë dhe me facilitete ofrohet per qira kati i tretë i një vile.

Apartamenti organizohet : sallon plus kuzhinë, dy dhoma gjumi, tualet dhe verandë. Sip totale e ambientit të banimit 118.2 m2.

Preferohen familjar.

Për një vizitë në pronë na kontaktoni!