Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 270 Euro. Tirane

Shtepi me qera 09/04/2023 17:17 Post ID: 117472


Pagesa

270 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 8 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 69,358 Euro
Distanca 3.85 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Thoma Koxhaj - Harta
Lexime 2001

๐—๐—ฒ๐—ฝ๐—ฒ๐˜ ๐—บ๐—ฒ ๐—ค๐—ฒ๐—ฟ๐—ฎ ๐—”๐—ฝ๐—ฎ๐—ฟ๐˜๐—ฎ๐—บ๐—ฒ๐—ป๐˜ ๐Ÿญ+๐Ÿญ ๐—ป๐—ฒ ๐—ฌ๐˜‡๐—ฏ๐—ฒ๐—ฟ๐—ถ๐˜€๐—ต๐˜ .
๐Ÿ’ถ ๐—ฐฬง๐—บ๐—ถ๐—บ๐—ถ ๐Ÿฎ๐Ÿณ๐Ÿฌ โ‚ฌ
๐Ÿ“Sipรซrfaqja e shtepise 70 mยฒ
๐Ÿ”˜ Organizimi โคต๏ธ
๐Ÿ› 1 Dhome gjumi
๐Ÿฝ 1 kuzhine
๐Ÿ›‹ 1 sallon
๐Ÿ› 1 WC
๐ŸŒ… 1 Ballkon
๐Ÿ“Vendndodhja: Yzberisht ,Rruga Thoma Koxhaj
Jepet me Qera Apartament 1+1 ,kati 8 me ashensor me super mobilim ne Yzberisht. Apartamenti jepet pรซr here te pare me qera ,pasi deri tani kane jetuar vet pronaret. Ka njรซ super mobilim siรง shihet edhe ne foto. Eshte i organizuar ne 2 ambiente ,ka sallon ndenje dhe ambient gatimi ,dhome gjumi matrimoniale ,pozicioni lindje-perรซndim. Jepet pรซr familjar.