Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/03/2023 12:52 Post ID: 111633


Pagesa

350 Euro Zero Komision

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   (Per 8 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 87.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 7 me 2 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 92,429 Euro
Distanca 1.93 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji perballe Concord center - Harta
Lexime 177

I PAMOBILUAR!
ÇMIMI I DISKUTUESHËM!

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne zonen e 5 majit perballe Concord Center. Apartamenti ka nje dhome te madhe cifti dhe nje te vogel per femije. Ndodhet 7 minuta ne kembe nga stacioni i autobuzit te unazes. I pozicionuar ne nje zone mjaft strategjike prane shume sherbimesh dhe zone e ndricuar. Orientimi jug lindje. Apartamenti eshte i pamobiluar, por sigurisht kuzhina e gatimit eshte e kompletuar. Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje pallat te ri me shume ndricim si dhe i parrethuar me pallate te tjera pra nuk ka bllokime pallatesh.