🏡 mobilier ne tirane

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

Tirane - Kompani Qe Operon Ne Treg Ne Sektorin E Aksesoreve Te Ndryshem Te Mobilierise ,dyerve,dritareve.

❱ Sherbime mobilerie ❱ Tirane

| ✨geral shpk eshte kompani e cila operon ne treg nga viti 2009 ne sektorin e aksesoreve te ndryshem te mobilierise,dyerve,dritareve etj.ne me shume se 160 vende prezente me me shumese 6000 punonjes dhe diku rreth 160000 kliente ne tere boten.✅ofron me nje cilesi te larte produ...
09.04.2024 (12:51)

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
26/05/2024 10:57

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✅ ofrojme lyerje per :▪dhenbsp; dhenbsp;dyer te vjetra,▪dhenbsp; kuzhina,▪dhenbsp; dhoma gjumi.📌cmimi ne baze te cilesise se bojes.📍adresa:tirane,albania ...
24/05/2024 08:54

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
21/05/2024 20:35

Zona: Zone Periferike/Aeroport
⏩dhenbsp; lesna shpk është fabrika më e madhe në rajon për prodhimin e dyerve dhe dritareve te drurit dhe plastikes, e cila filloi aktivitetin e saj 50 vite më parë dhe që nga atëherë, bre...
18/05/2024 20:25

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
17/05/2024 10:42

Zona: Vore
🛋️ eurobicaku ✅ firme prestigjoze ne prodhimin e💠 dyerve te brendeshme 💠 mobiljeve 💠 kuzhinave💠 kanatave 💠 elementeve te tjere shtese si kapake, fashatura, kasa, panele per ...
16/05/2024 01:31

Zona: Zone Periferike
✨ fabrike dyshekesh🛏 erv2flex eshte nje linje prodhimi per dysheke me nje cilesi te larte europiane. ✔ pelhura e dyshekut eshte pambuk me trajtim transpirante ku mundeson ajrosjen e rregullt...
14/05/2024 21:38

Zona: Zone Periferike
mobileri niku shumicë dhe pakicë!!✅ofron:prodhim cilësor te mobiljeve, te të gjitha llojeve. plotësimin e kërkesave te klientelës me mobilje klasike dhe të linjës moderne. produkte ...
14/05/2024 06:58

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
08/05/2024 16:44

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme:💥dhenbsp;kende divanesh me cmim duke filluar nga 32000dhenbsp;📌 bejme dhe me porosi sipas deshires suaj( cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore )✨ shumellojshmeri ngjyrash 📞p...
06/05/2024 14:25

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
06/05/2024 11:39

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
27/04/2024 21:56

Zona: Qender
✨ofrohen mobilje me porosi: -dhoma gjumi për të rritur dhe fëmijë-kuzhina-mbajtëse tv të ndryshme-portomonto-biblioteka-parkete etjdhenbsp;dhenbsp;📍adresa :durres📞per me shume kontaktoni...
27/04/2024 16:43

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🔷 intermetal shpk – dyer te blinduara fierintermetal “sh.p.k” fier albania me një eksperiencë 15- vjecare në fushën e prodhimit të dyerve të blinduara e cila ka ndjekur me përpikmëri...
26/04/2024 15:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Mobileri mondialdhenbsp;ofron te gjitha llojet e mobilieve qe deshironi per shtepine tuaj.✅ne ju ofrojme :•shpejtesi •korrektesi •cilesi 📍dhenbsp; dhenbsp;adresa : rruga jordan misja,tirane...
25/04/2024 18:31

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Kerkoj te punesoj puntor me ose pa eksperjencemosha e pershtatshme per kte pune nga 25-55 vjecorari i punes esht 08:00-17:00dhenbsp;per cdo informacion me teper ju lutem na kontaktoni faleminderit...
25/04/2024 18:26

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Shiten mobilje per dhome gjumi....
25/04/2024 18:24

Zona: Vore
✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
23/04/2024 12:00

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Kerkohet puntor me ose pa eksperience pagesa e diskutueshmeusta mobileri pagesa e diskutueshme...
21/04/2024 16:55

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
⚡altini duralumin eshte firme private, me nje eksperience 17 vjecare ne treg✔dhenbsp; aktivitetet kryesore te kompanise perfshijne:♦dhenbsp; dhenbsp;punimet e duraluminit♦dhenbsp; dhenbsp;prod...
18/04/2024 12:56

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim