Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 3+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 700 Euro. Tirane

Shtepi me qera 21/09/2023 13:24 Post ID: 102561


Pagesa

700 Euro

Ambjenti 3+1, E mobiluar   (Per 6 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 110.00 m2 me 2 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 198,905 Euro
Distanca 0.69 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Prokop Myzeqari - Harta
Lexime 21043

3+1+Kzh Me Vete+2wc (Rr. Fortuzi -Afer Prokurorise | 2min ne Kembe nga FSHN ) **Vend Parkimi Personal -- Kuzh. e Kompletuar +1Dh. me PARKET & Gila Persiane (Qetesi & Gjelberim) - Ndriçim Natyral Dhe Qetësi Absolute 


**** i Pershtatshem per 4 Studente


Q3969


Te Dhenat E Ndarjes:


- 2 Dhomë Gjumi 

- 1 Sallon

- 2 Tualet 

- 1 Ballkon

- 1 Korridor 

- 1 Kuzhinë


- M2 Total:  110m2

- M2 (Neto):   110m²

- Sipërfaqe Në Çertifikatë : 86.00m²

- Sipërfaqe Shtese : 24m² E Cila Është E Pa Legalizuar Por Është Ndërtuar Mbi Pronën Private Të Pronarit Dhe Nuk Ka Rrezik Të Prishet.

- Kati: 2

- Katet E Pallatit: 5

- Pallat  :   Ekzistues 

- Viti I Ndertimit: 

- Ashensor: Jo  


Karakteristika: 


- Apartament Me Vendodhje Shum Të Mirë Në Një Zonë Të Qetë Dhe Të Pastër

- Vend Parkimi  Parkimi Para Shtëpisë.


- Apartament Me Planimetri Perfekte

- Organizohet Nga Korridori I Cili Është Lidhës Me 2 Dhomat E Gjumit,  Sallonin, Dhe Tualetin.

- Dhoma E Gjumit E Shtruar Me Parket Cilësor Gjerman 100% Dru

- Dyer Të Brendshme 100% Dru

-  Kuzhinë Më Vete  100 % Dru Dhe E Kompletuar Me Elektroshtëpiake

- Kondicioner 18-Ësh Inverter Midea Në Dhomën E Ndenjes, Dhe 12-Ësh Inverter Midea Në Dhomën E Gjumit

- Vetrata Plastike Dopioxham Gjermane 

- Grila Persiane

- Ballkon Me Gjelbërim, Qetësi Absolute Dhe Ajër I Pastër.

- Tualet Me Hidrosanitare Cilësore Dhe Të Dy Me Dritare AspirimiÇmimi : 700 Euro  ( I Diskutueshëm )


Tel Ose Whatsapp: