Shtepi me qera Apartament ne Tirane, Garsoniere, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 350 Euro. Tirane

Shtepi me qera 27/02/2024 21:02 Post ID: 102561


Pagesa

350 Euro

Ambjenti Garsoniere, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 33.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 5 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 107,056 Euro
Distanca 0.43 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Ali Dem - Kompleksi Mangalem - Harta
Lexime 28416

Jepet me Qera Luxury Studio Apartment * Akull i Ri ( Ndertim i 2021** - Kompleksi MANGALEM) - Ali Dem - Arreduar me Arkitekt -- Stil Bashkekohor, cdo hapsire e menduar ne detaje! - Totalisht i Mobiluar & Investuar, me marka cilesore! 

 *** Jo per studenta *** 

Q4527

Karakteristikat: 

- Siperfaqe: 33m2 

- Sip NETO: 29m2

- Kati 5-te 

- Kompleksi MANGALEM- Ali Dem

- Ndertim i vitit 2021***  Pallat i Ri 

- Me ASHENSOR 6 vendesh 


- Nje apartament Akull i Ri***  

- Arreduar me Arkitekt,  Cdo Hapsire e menduar per tu shfrytezuar ne maksimum 

- Stil Bashkekohor, me Investime cilesore me vlere 12,000 Euro 


- Shtruar me Parket AC4

- Pajisur me KONDICIONER Inverter Ekonomik 

- Sistemi i ndricimit, me spote me LED & tavan i Varur 

- Dritaret me Alumin termik perbehen nga dopio xhamo dhe grilla -  izolim akustik & Termik & mbrojtje ndaj lageshtirez 

- Izolim perfekt termik, veshur me lesh guri ( izolim i zhurmave & temp. e fresket ne vere & temp. e ngrohte ne dimer) 


- Kuzhina e RE dhe Pajisjet Elektroshtepiake Akoma ne Qese ---- Te reja 

( Frigorifer 2 Katesh, Pianure, Furre, Aspirator "Beko") 

- Tualeti i Ri, veshur me pllake cilesore 


Kompleksi MANGALEM*** - Ali Dem 

- Nje nga Komplekset me ndertimet me Cilesore ne Tirane. Projektuar nga Studio ark OMA ( Hollande) dhe ndertuar nga Kontakt Shpk

- Ndertime cilesore,  projektuar per te perballuar termete deri ne 10 ballw 

- Apartamente me Ventilim te Pavarur, 0 qarkullim tr aromave te gatimit 

- Me hapsira te Gjelberuara, Park/kend lojrash per femije ne cdo Bllok pallatesh 

- Fasilitetet brenda kompleksit jane shtuar ( pasticeri, Market- Fruta perime,  Farmaci, Lokale) 

- Kopshtet/ Shkollar dhe Institucionet e tjera jane shume prane KompleksitÇmimi: 350 Euro / Muaj

Paradhenie: 3 Muaj

Tel ose WhatsApp: