Klinike Dentare My Smile ofron sherbime per Heqje dhembi/dhemballe, Implante dhe Ura Zirkon dhe Porcelan Tirana

Health and Beauty Services 19/05/2020 05:59 Post ID: 9595


Payment

By Agreement

City - Zone Tirana - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Address Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania - Maps
Reads 377

🦷Klinike Dentare "My Smile" 🦷

👉Buzeqeshja juaj, kenaqesia jone ! 

✅ Ofron sherbime :

💠 Heqje dhembi/dhemballe

💠 Implante dentare

💠 Ura Zirkon dhe Porcelan


📍Adresa: Rruga Sotir Caci, Tirana, Albania 

📲Per me teper informacion ose per rezervime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!