🏡 dental clinic tirana

🕵 Online 2 visitors | ⏳ 0 pending ADV
Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👁klinika e syrit “internacional”👁👉ne klinike nuk ofrojme vetem zgjidhjen e cdo problemi kirurgjikal te syrit por mendojme dhe per te gjithe pacientet qe kane nevoje per syze madje dhe per...
18/03/2023 19:48

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
📣fizioterapi kineze ne tirane📣👉ne qendren tone  #taichicenter  ofrohet fizioterapi kineze. đŸ”čofrojme trajtim me rezultate tĂ« kĂ«naqshme trajtojme:1. dhimbjet e mesit (si pasoje e hernie...
15/03/2023 20:20

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
đŸŠ·klinika dentare "xholi"đŸŠ·đŸ‘‰nje game sherbimesh dentare cilesore qe ofrohen ne kliniken tone✅sherbimedhenbsp;stomatologjike nga mbushja deri ne kirurgji komplekse(implante),etc💠 mbushjedhe...
15/03/2023 19:34

Zona: Qender
🌾klinika dermatologjike dr. xhilda pesha 🌾💼te kesh nje lekure te shendetshme dhe te bukur , nuk eshte thjesht enderr dhe tek klinika jone ,nen drejtimin e dr. xhilda pesha, do te gjeni mbesht...
15/03/2023 12:57

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
đŸ©ș klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikĂ«s sone Ă«shtĂ« t’i shĂ«rbejĂ«, diagnostikojĂ« dhe trajtojĂ« gruan gjatĂ« gjithĂ« jetĂ«s sĂ« saj ...
14/03/2023 16:40

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
đŸ©ș klinikĂ« mjekĂ«sore san luca⏩ tĂ« obliguar pĂ«r tĂ« dhĂ«nĂ« kujdesin mĂ« tĂ« mirĂ«!🔾 klinika san luca, e pozicionuar nĂ« zemĂ«r tĂ« qytetit tĂ« tiranĂ«s, ju ofron njĂ« gamĂ« tĂ« gjerĂ« shĂ«r...
14/03/2023 16:39

Zona: Qender
⏩ instituti beauty healthy ofron:sherbime relaksi , masazhi , trajtim per trupin dhe fytyrenđŸŒș instituti beauty healthy eshte nje qender estetike ne durres e cila ka mbi 11 vite eksperience. ne o...
11/03/2023 03:19

Zona: Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
đŸ©ș klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
10/03/2023 12:22

Zona: Blloku/Liqeni Artificial
Harmony dermo care është një alternativë e jashtëzakonshme për të gjithë ata që duan të kujdesen për fytyren dhe trupin nëpërmjet trajtimeve jo invazive, pa nevojën e ndërhyrjeve kirurg...
09/03/2023 20:10

Klinik Gjinekologjike Ofron Sherbime Per Ndjekje Shtatezanise, Procedura Kirurgjikale Mini-invazive Dhe Procedura Te Vecanta

Tirana | Stacioni trenit/Rruga e Dibres đŸ©ș klinika gjinekologjike lindi➡ mbeshtetja e gruas ne periudha te ndryshme te jetes se saj qe nga puberteti deri ne menopauze✔ me mjeke me eksperience mbi 20 vjecare, prane nesh do te gjeni per...
23/03/2023 10:43

Zona: Qender
đŸ©ș klinika mjekesore kristi, korceâžĄïž klinika mjekĂ«sore "kristi" Ă«shtĂ« njĂ« klinikĂ« multidisiplinare me njĂ« eksperiencĂ« tĂ« gjatĂ« nĂ« dhenien e kujdesit shendetesor parĂ«sor dhe atij tĂ«dh...
08/03/2023 14:32

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
đŸ©șklinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
07/03/2023 18:01

Zona: Qender
✅ qender estetike ne durres ofron 20% ulje ne depilimet totale te meshkujve dhe femrave .ju mirpresim . ...
07/03/2023 17:46

Zona: Qender
🔬klinika albrus👁👉klinika ofronđŸ”čdiagnoze precize - ekzaminimet periodike te syrit jane nje pjese e rendesishme e kujdesit shendetesor. shume probleme te syrit dhe te shikimit nuk kane shenj...
07/03/2023 14:56

Zona: Zone Periferike
💟dhenbsp;klinika kardiologjike austriakedhenbsp; mbajmË zemrËn tuaj tË shËndetshmedhenbsp;✅dhenbsp;sĂ« bashku do tĂ« kujdesemi pĂ«r shĂ«ndetin kardiak duke kryer çdo kontroll apo analizĂ« dh...
07/03/2023 09:19

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
👉linda dent ➡ju sjell sherbim profesional dhe metoda te avancuara italiane dhe europiane✔ klinika dentare ka nje eksperience me shume se 10 vite ne fushen e kirurgjise stomatologjike ✅ ofro...
04/03/2023 10:47

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👉depo dentare technodental👉ne besojmĂ« se pĂ«rgjegjĂ«sia jonĂ« e parĂ« nuk Ă«shtĂ« vetĂ«m pĂ«r mjekĂ«t, por edhe infermierĂ«t, pacientĂ«t, pĂ«r tĂ« gjithĂ« ata qĂ« pĂ«rdorin produktet tona. nĂ« ...
02/03/2023 21:04

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
⏩chimera klinike eshte nje klinike e fokusuar ne nderhyrjet estetike duke ofruar trajtime te flokeve,trupit dhe fytyres.dhenbsp;ndĂ«rhyrjet estetike dheamp; plastike synojne pĂ«rmiresimin e pjesĂ«ve...
02/03/2023 14:27

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✹derma bless aesthetics, gjithnjĂ« e mĂ« shumĂ« i kushton rĂ«ndĂ«si tĂ« bukurĂ«s, shĂ«ndetit, mirĂ«qenies fizike dhe shpirtĂ«rore.me eksperiencĂ« disa vjeçare ia kemi arritur tĂ« pĂ«rmbushim me suk...
02/03/2023 14:22

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres
⏩laborator intermedica, krijuar nĂ« qershor tĂ« vitit 1996, Ă«shtĂ« njĂ« ndĂ«r laboratorĂ«t mĂ« tĂ« mĂ«dhenj nĂ« shqipĂ«ri, duke qenĂ« i pari nĂ« llojin e tij i cili i Ă«shtĂ« nĂ«nshtruar kushteve ...
02/03/2023 09:33

Zona: Zone Periferike
đŸ„laborator mjeksore ne roskovec💉 klinika bio logos✔teknologjia inovative ne sherbimin tuaj✅ ofron:💠kryerjen e te gjithe games se analizave laboratorike💠klinik dentare me te gjitha s...
01/03/2023 08:35

Do you get anything for sell or rent ?

Sell your products and services online FOR FREE. Its easier than you think !
Submit New