Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 70,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 10/02/2023 10:51 Post ID: 83525


Pagesa

70,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 70.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 290 Euro
Distanca 3.15 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Xhanfize Keko ne Rezidencen Porcelani 2 - Harta
Lexime 285

ID : 4111459


Ne rrugen Xhanfize Keko ne Rezidencen Porcelani 2, shitet apartament 1+1, siperfaqja totale 69.46 m² (59.46 m² neto), kati 4 ne nje pallat te ri (ne faze perfundimi te suvatimeve), me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme me ambient gatimi dhe ballkon, nje dhome gjumi, tualet, koridor. Disponon dokumentacion te rregullt nga firma e ndertimit.

Cmimi 70000 Euro