Shtepi ne shitje ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 142,200 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 08/12/2023 16:40 Post ID: 64332


Pagesa

142,200 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 79.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 668 Euro
Distanca 1.88 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3766

Disponojmë Apartament 1+1 për shitje, pozicionuar te Rruga 5 Maj,Emerald Center,një godinë e projektuar që në katet e para të saj te funksionoje si një qender tregtare.
Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe 79.2 m 2 • Kati 4 banim Orientimi Jug
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes • Ambienti i gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • Ballkoni i cili komunikon me sallonin edhe dhomën e gjumit
Cilësi të tjera:
• Perdorimi i disa elementeve në kombinim si fasada ventiluar , sistemi kapot, shiritat akustik, xhama tripleks me gaz argon dhe risi të tjera bën të mundur izolim termik dhe akustik të objektit duke siguruar kushte ideale jetese.
• Sistem I ashensoreve të teknologjise së fundit. Eficent në levizje dhe të sigurt në çdo aspekt. Siguri dhe thjeshtësi e shtuar nëpërmjet shenjes së gishtit.
•Sistem antizjarr , dyer anti panik dhe anti zjarr. Dyert kryesore të apartamenteve plotesojnë të gjithë standartat e sigurisë në një residence banimi dhe gjithashtu kanë një pamje elegante.Dyert e brendshme janë dyer druri tamburat.
•Projekti elektrik zbatohet sipas të gjitha standarteve për ndriçimin, energjinë, linjat e telefonisë, antenave televizive, rrjetit me fiber optike per internetin etj. Ai krijohet duke u bazuar dhe ne projektin e studiuar te mobilimit per cdo ambient konform me kerkesat dhe nevojat e klienteve. Projektimi i tualeteve ka per qëllim sigurimin e dritës dhe ajrosjes natyrale dhe krijimin e hapësirave funksionale. Materialet e perdorura janë të çertifikuara dhe sigurojnë jetëgjatësi maksimale, duke u përzgjedhur nga linjat e fundit të dizajnit bashkëkohor.
• Kubature e rregullt
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!