🏡 rruga fadil rada

🕵 Online 197 lexues | ⏳ 53 njoftime ne pritje     Print

157,000 Euro - Rezidenca “porta Tirana E Re”, Prane Xhamise Se Vjeter Sauk, Shitet 2+1+2, 157,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (3.33 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Rezidenca  “porta tirana e re” ndodhet ne zonen e saukut, prane xhamise se vjeter dhe perbehet  nga 2 godina banimi dhe sherbimi 5 kate me 1 kat parkim nentoke dhe 3 banesa individuale...
📅 Date: 26/02/2024 16:54

220,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Kopshti Botanik, Tiranë. Cmimi 220.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 3+1, kopshti botanik, tiranë.informacion mbi apartamentin: •sipërfaqe: 140 m2 bruto. • kati 2. • ndërtim i ri. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 3 dh...
📅 Date: 27/02/2024 11:30

110,000 Euro - Super Okazion ** 870€/m2: 3+1+2wc ( Univers City - Qtu, Autostrad ) Kati 6, Ndertim Premium - Faze Rafiniture

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 3+1+2 wc + 2 ballkone  - rezidenca univers city - pranë qtu - tiranë  - autostrada tiranë durrës - planimetri perfekte - ndriçim natyral - ndërtim super cilëso...
📅 Date: 27/02/2024 12:01

78,100 Euro - 🏡 Shiten Opsione 1+1, 2+1 Dhe 3+1 Astir, Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shiten opsione apartamentesh 1+1 , 2+1 dhe 3+1 astir,  yzberisht tek llanaj ndertim,  rruga rexhep shala 📍ndertim i ri me cilesi e  standart bashkohore, si dhe cmimi konkjruese ...
📅 Date: 27/02/2024 14:40

135,000 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 27/02/2024 15:36

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 27/02/2024 19:05

105,000 Euro - Super Ap 1+1 Ne Xhamllik ( Tito )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap 1+1📌te xhamlliku(në krah te furrit tito)sip neto 69’4msip bruto76m mundesi per tu ndar në 2+1( shitet bosh)kati 3 me ashensorpamje jug-lindje cmimi 105’000 euro...
📅 Date: 27/02/2024 19:44

125,000 Euro - Shitet: 1+1 ( 61 M2 ) 📍komuna E Parisit - Botaniku **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet: 1+1 ( 61 m2 ) 📍komuna e parisit - botaniku  **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 125,000€ ( i padisk.) nxitoni 🔥q4523- sip: 61 m2 to...
📅 Date: 27/02/2024 21:30

115,000 Euro - Ne Astir, Tek 2 Palmat Shitet Apartament 2+1 Me Çmim Okazion 930 Euro/m²

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Ne astir, tek 2 palmat shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe çmim super okazion, vetem 930 euro/m2. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor dhe ka orientim lindje...
📅 Date: 27/02/2024 22:21

330,000 Euro - Penthouse 2+1+2wc & Verande ( Golem - Liburna Residence ) Vetem 100m Nga Deti, Me Pamje

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGolem 8.19 Km nga qendra
Penthose(kati i fundit panoramik) 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
192.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet penthouse 2+1+2 wc + verandë shume i vecante  ne golem ne nje pallat te ri ne ndertim, teper cilesor me standarte europiane. me nje pamje fantastike nga deti, privatesi maksimale.- kjo pr...
📅Date: 28/02/2024 00:04

63,000 Euro - Shitet(amsh1033)apartament 1+1 Tek Kthesa E Kamzës Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 5.45 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Tek kthesa e kamzës,pranë pallateve te verdha, përball casa -italia, shitet apartament 1+1, kati i 1 banim,mbi dyqane, siperfaqe bruto 70 m2, siperfaqe neto 62 m2, bosh/ në fazë për t'u vendosur...
📅Date: 28/02/2024 00:03

66,000 Euro - Okazion 1.375€ M2 Apartament 2+1 Rruga Bill Klinton

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion 1.375€ m2 shes apartament 2+1 rruga bill klinton prane "bar coffee hill"pallat i vitit 2012kati 1 siperfaqe neto 48m2ndertim i vitit 2012 me dokumentacion te rregullt hipotekor shi...
📅Date: 27/02/2024 23:57

118,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🔱apartament 1+1 ne shitje perbal kristal center (komuna e parisit)📍rr. rrapo hekali 👉1+1+ballkon  85 m²  kati 2.☑️pallat i ri me orientim jug-perendim  💶 118....
📅Date: 27/02/2024 23:54

280,000 Euro - Shitet Apartament Te Bulevardi Zogu I Pare Perballe Ministrise Se Drejtesis | 85 M2 | 280000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
Tualete
Apartament 3+1, 2 dhoma gjumi , living room , kuzhine 1 , tualet 1 , 2 ballkone me pamje nga qendra , mundesi ndarje ne dy apartamente, 85 m2, 4 ambjente, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 dhoma g...
📅Date: 27/02/2024 23:53

85,002 Euro - Shitet Apartament 1+1+ambient Gatimi +ballkon 85 000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet super apartament 1+1+ambient gatimi vecan+ballkonmobilie te reja sapo eshte investuar kati 3 85 000 euro 56 m2 neto...
📅Date: 27/02/2024 23:52

46,620 Euro - Apartament Ne Shitje 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
📌shitet apartament 1+1siperfaqe totale prej: 62.16m2informacion mbi apartamentin: - dhome ndenje + gatimi- 1 dhome gjumi- 1tualet-  ballkone   ndodhet ne katin 4banim ...
📅Date: 27/02/2024 23:46

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
👉 shitet apartament 1+1 📍fresk, afer restorant freskut, rruga e dajtit☀️ orientim jug-perendim🧗🏼‍♀️kati 4 me ashensot pallat 5 katesh 📐siperfaq 66,33 m2 💶cmi...
📅Date: 27/02/2024 23:37

235,000 Euro - 🏡 Shitet 2+1+2 Tek “ Palladium” Liqeni That

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
📌 shitet apartament 2+1+2tek kompleksi residencial “ palladium “  mbrapa hotel radison, liqen i that📍📌 kompleksi residencial eshte i pozicionuar ne nje nga zonat me te deshiruar te k...
📅 Date: 26/02/2024 11:46

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Afer Farmacise 10 ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim...
📅 Date: 26/02/2024 13:48

148,000 Euro - Shitet: 3+1+ Ballkon I Madh (pas Globe - Ish Parku, Rr. Kavajes ) K5, Pa Ashs. - Tot I Investuar & Kompletuar + Pane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
5 Tualete
Shitet apartament 3+1 pas globe ish parku rruga kavajës ( rruga stavri thembeli) kati 5 pallat i vjetër   - apartamenti Është me hipotekë 117.5 m² me dhoma gjumë të mëdha dhe të la...
📅 Date: 27/02/2024 17:32

100,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në mars 2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor modern  | mundësi e...
📅 Date: 27/02/2024 17:52

105,000 Euro - Super 2+1+verande ( Tufine - Rr. Myslym Keta ) K6, Pllt I Ri - Investim Premium: Mobilim & Elektro A++ | Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 + verande te madhe ndertim i viteve te fundit  me ashensor sapoinvestuar plotesisht i mobiluar me cilesi shum te mire ne rrugen myslym keta ne tufineq4484te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 27/02/2024 18:27

137,000 Euro - Shitet Cmim Kleringu :🔥 1285€/m2🔥 - 2+1+2wc ( Botaniku - Kodra E Diellit 1, Pa Hyre ) K 2 - Ndertim Premium,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
 shitet apartament 2+1+2wc+1 ballkon - ( kopshti botanik , kodra e diellit )  cmim kleringu :🔥 1285€/m2🔥 ( pa hyrë brenda rezidencës kodra e diellit 1) -  suoepr okazion nga c...
📅 Date: 27/02/2024 20:58

226,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & 2 Bllk ( Liqeni, Me Pamje - Hotel Sokrati ) K3, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Italian, Parket &

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone **2 poste parkimi me cmim extra** ( liqeni, me pamje - fiks hotel sokrati ) kati 3, pallat i ri me ashensor | ap i investuar: mobilim italian | me parket, k...
📅 Date: 27/02/2024 22:47

338,000 Euro - 🔥 Shitet: 3+1+2wc +kuzh. Vec ( Petro Nini, Ne Rrugë Kryesore - Nobis ) Mnd Ndarje Ne 3 Apt 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
183.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 3+1+2wc +kuzhinë e veçuar - ( 183 m2 total) nobis ( në krah) petro nini ( në rrugë kryesore) - me mundësi ndarje në: 3 apartamente 1+1  ( ose 2 apartamente 2+1 ) q4507- 1...
📅 Date: 27/02/2024 23:05

180,000 Euro - Apartament 4+1+2 Per Shitje Komuna Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Objekt 5 katesh  prane kristal center kati 4 pa ashensor180 m2 zone e qeteper me shume me kontaktoni...
📅Date: 27/02/2024 23:33

68,000 Euro - Apartament 2+1 (biznes ,banim) Kombinat

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 5.04 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartamenti 2+1kati i 2 pallat ekzistues 3 katesh me tulle te kurvendodhja perball tirana bank ne kombinat  me kasen nga rruga kryesore i pershtshem per banim dhe per biznese te ndryshme s...
📅Date: 27/02/2024 23:29

750,000 Euro - Shitet Vile Residenca Long Hill

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 5.75 Km nga qendra
Vila Luksoze 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
200.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Rezidenca e vilave long hill ofron ambiente intime dhe familjare larg nga zhurma dhe jeta e vrullshme e qytetit.vila 2-katëshe ka 200 m2 sipërfaqe e brendshme dhe 400 m2 oborr e organizuar në:...
📅Date: 27/02/2024 23:26

172,900 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 Liqeni I Thate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje palladium residence, ne zonen e liqenit te thate. informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentiti (bruto) : 115.4 m2 • sipërfaqja e apartam...
📅Date: 27/02/2024 23:25

95,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Kompleks Te Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2ne ndertim faze sovatimesh kati 494m295.000€perballe casa italiacmimi:0696636468...
📅Date: 27/02/2024 23:25

95,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Medreseja (95,000 Euro I Diskutueshem)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 shume prane medresesendodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues te mirembajtur pa ashensor dhe organizohet nga 1 korridor shperndares, 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gju...
📅Date: 27/02/2024 23:09

118,800 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Te Akses Tirana ,ish-dogana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 per shitje te akses tirana ,ish-doganakati 8108 m2ne faze shtrimi pllakashdisponon edhe nje post parkimi me cmim ekstra 15000€...
📅Date: 27/02/2024 23:08

140,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Dinamo Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
• sipërfaqja e apartamentit (bruto): 53 m2 • kati i 4 • orientim lindje apartamenti disponon: • ambient ndenje • ambient gatimi • 1 dhomë gjumi • 1 tualet • 1 ballkon detaje...
📅 Date: 26/02/2024 17:49

43,900 Euro - 🏡shitet: Garsoniere (40 M2) Kinostudio 📍 K5, Pamje E Lire - **cilesi Premium Or. Jug - Lindje **plot Diell + Vetr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🏡shitet: garsoniere (40 m2) kinostudio 📍 49,000€ - k5, pamje e lire - **cilesi premium  or. jug - lindje **plot diell + vetranta te medha- sip totale:40 m2- sip neto: 31 m2- kati: 5- kate...
📅 Date: 27/02/2024 07:33

126,000 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
📢shitet apartament 2+1 📍ne hyrje te don boscos📐71m2organizohet:sallon+kuzhine2 dhoma gjumi1 tualetkati i 4  jo i fundit, pallat ekzistues pa ashensor(shitet  i mobiluar totalis...
📅 Date: 27/02/2024 11:19

175,000 Euro - Shitet Apartament Te Rruga 5 Maji 175.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament shitje2+1kati 4 ashensorei mobiluar i investuardisponon hipoteke175.000€ i didkutueshem📍rruga 5 maji ,qendra esmeralda kompleks i ri i vite e te fundit...
📅 Date: 27/02/2024 15:55

77,000 Euro - ✨shitet Apartament 1+1 Fresk, Afer Restorant Freskut 77 Mije Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
✨shitet apartament 1+1 fresk, afer restorant freskut orientim jug-perendimkati 4 me ashensor pallat 5 katesh siperfaq 66 m2 cmimi 77 mije euro ...
📅 Date: 27/02/2024 21:29

175,000 Euro - Apartament 2+1, Super Cilesor, I Vitit 2020, Cmimi 175.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 2+1, ne rr. panorama, ndertim i 2020, ne zone shume te mire, pak minuta nga blv zogu i. cmimi 175.000 euro....
📅Date: 27/02/2024 23:06

85,000 Euro - Okazion--apatament 2+1 Ne Shitje Ne Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
🔱apartament 2+1 ne shitje te ali demi( behet 3+1 )📍idriz dollaku👉2+1+ballkon me sip neto 100 m2, kati 4.☑️pallat ekzistues me tulla silikat 💶 85.000 euro 📜 me hipoteke✅ ...
📅Date: 27/02/2024 23:03

62,265 Euro - 🌆apartament 1+1 Per Shitje , Mbrapa Viles L Astir 🌆

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
1 Tualete
🌆shitet apartament 1+1 mbrapa viles l ,  astirapartamenti organizohet ne ✅sallon ndenje + ambient gatimi ✅dhome gjumi ✅tualet✅ballkon 📐siperfaqja   59m...
📅Date: 27/02/2024 23:01

83,000 Euro - Shitet Apartament 1+1,astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1,astirapartamenti ka nje siperfaqe prej 76m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensororganizohet neambjent ndenje+gatimi1 dhome gjumi1 tualetballkonapartamenti nd...
📅Date: 27/02/2024 22:56

73,000 Euro - Shitet 1+1 Kati 5 Pallat Egzistues

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1 kati 5 pallat egzistues taraca e regullumetek ish profarama mbrapa rosman lales,59m2...
📅Date: 27/02/2024 22:53

100,000 Euro - Okazion ! Ali Demi, Shesim Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Ali demi, shesim apartament 2+ 1 + 2apartament me nje siperfaqe totale prej 94m2, ndodhet ne katin e 7 jo i fundit te te nje pallati te ri, te sapo perfunduar.ambienti organizohet nga salloni, 2 dhoma...
📅Date: 27/02/2024 22:46

85,000 Euro - Astir, Shitet Apartament 1+1.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir me nje siperfaqe 73m2 bruto,  kati i 4 me ashensor.i organizuar ne :-sallon ndenje + ambient gatimi vec.-1 dhome gjumi-1 tualet-ballkon.me hipotek,per me shume info...
📅Date: 27/02/2024 22:43

85,000 Euro - Okazion Shitet Apartament Ne Astir 85.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
1+176 m2 85.000 eurosallon ndenje, ambjent gatimi, boshkati 4, ashensorpërshkrimdisponon hipoteke76 m2nuk pranohet kredi totali i kateve 7 ambjent gatimi, sallon ndenje, bosh📍astir vila ...
📅 Date: 26/02/2024 10:00

52,000 Euro - Mundesi E Mire Investimi, Apartamente Ne Shitje Tek Ali Demi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamente ne shitje tek ali demi faza kadiu. apartamente te tipologjive 1+1 2+1. siperfaqe duke filluar nga 40 m2 . mundesi super e mire investimi edhe banimi.apartamentet fillojne ndertimin makisim...
📅Date: 27/02/2024 22:42

104,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 ne ali demsiperfaqe totale prej:90 m2apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + dhome gatimi- 2 dhome gjumi- 2 tualetobjekti eshte ne faze ndertimi perfundimtare dhe pri...
📅Date: 27/02/2024 22:34

93,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ne shitje ne yzberisht. apartamenti ka siperfaqe totale 72m2. ndodhet ne katin e dyte banim me ashensor dhe administrim te rregullt. organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenje...
📅Date: 27/02/2024 22:15

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim