Shtepi ne shitje ne Tirane, 1+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 80,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 12/11/2023 23:13 Post ID: 62756


Pagesa

80,000 Euro

Ambjenti 1+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 78.00 m2 me 1 Tualete
Kati Kati 4 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 341 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Ne Astir - Harta
Lexime 1755

id 4111394

Ne Astir, prane Alfa Bank, shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 78,14 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 4 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell.

Pallati sapo ka perfunduar dhe eshte ne fazen e vendosjes se dyerve, dritareve, dhe hidrosanitereve.

Shitet 80000 euro