Shtepi ne shitje Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Bosh, pa mobiluar, Pagesa 122,000 Euro. Tirane

Shtepi ne shitje 15/05/2023 10:41 Post ID: 132512


Pagesa

122,000 Euro

Ambjenti 2+1, Bosh, pa mobiluar   
Siperfaqa neto 81.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona jepen me qera mujore rreth: 521 Euro
Qyteti - Zona Tirane - Kamez/Paskuqan/Babrru
Adresa selite e vjeter - Harta
Lexime 28

ULET ÇMIMI
NGA 150.000 euro ----- NË 122.000 euro
SHITET APARTAMENT 2+1, PRANË KOPSHTIT BOTANIK TIRANË

Sipërfaqja : 81.9 m ²

Vendndodhja: Rruga Selitë e vjetër.

Çmimi: 122.000 Euro

Apartamenti organizohet nga korridori I cili ben shpërndarjen në 2 në dhomat e gjumit , më pas ne ambientin e ndenjes + gatimit me dalje në ballkon dhe tualetin e përbashkët.

Tipologjia 2+1
1 Ambjent ndenje + ambjent gatimi
2 Dhomë gjumi
1 Ballkon
1 Korridor
1 Tualet

Apartamenti ndodhet në katin e 2-të banimit.

Zona në të cilen ndodhet apartamenti ështe një zone goxha e kërkuar për një jetese komode dhe të qetë.

Infrastruktura e zonës është shumë e zhvilluar dhe ka aksesë shumë të lehtë në Unazën e Re, me Liqenin e Tiranës, autostradën Tiranë-Elbasan dhe është vetem 15 minuta larg qendrës së Tiranës gjë që e bën më të preferuar këtë vendndodhje.

Për më shumë detaje mund të kontaktoni:
🏷️Çmimi: 720Euro/m2
📐 Sipërfaqe: 85.47 m2 total

📍Vendndodhja: Rruga Gryka e Kacanikut, Tiranë

🔴Univers City është qyteza më e re që po ndërtohet në Tiranë.
🔴Vendndodhja e kësaj qyteze është e atillë që të lejon të jesh si pranë shërbimeve kryesore, por edhe po aq në distancë nga zhurma dhe kaosi i zakonshëm i metropolit.
🔴Kompleksi ndodhet vetëm 2 minuta nga qendra tregtare QTU dhe në një distancë prej 10 minuta nga Sheshi “Skënderbej”. Lehtësisht i aksesueshëm nga çdo drejtim, me transport të vazhdueshëm Qendër – QTU – Univers City.
🔴Kompleksi ofron cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës.

🔴Tipologjia 2+1+2
☑️1 Ambient ndenje+ Kuzhinë
☑️2 Dhoma gjumi
☑️2 Tualete
☑️1 Ballkon

🔴Apartamenti ndodhet në katin e 6 të banimit.ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
𝐀𝐧𝐢𝐬𝐚 𝐉𝐚𝐮𝐩𝐢
☎️