🏡 shitet 2+1 reshit petrela

🕵 Online 172 lexues | ⏳ 14 njoftime ne pritje     Print

208,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet  apartament || apartament 2+1 || 📍adresa: rruga " reshit petrela"🏢kati 9, pallat me ashensor🛋hyrja eshte e mobiluar  📐siperfaqe: 120 m2💶 Çmimi : 208000€ detaje rreth prones : zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per...

23/02/2023 12:58

210,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete

🔺️shitet apartament 2+1 🔺 📍adresa : stacion treni rr.reshit petrela 🔹kati 9 🔹siperfaqa : 120 m2 ▫️organizohet: 🔹dhoma 2 🔹tualete 1 🔹 sallon -kuzhine e perbashket 🔹ballkon 1 ▫️ofrohet ...

03/02/2023 11:41

138,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 te rruga reshit petrela, stacioni i trenit. apartamenti 2+1 organizohet në sallon ndenje bashkë me kuzhinën, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. salloni dhe një nga dhomat e gjumit kanë akses në ballkon. totalis...

18/01/2023 14:58

107,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4121611rruga reshit petrela, prane ish stacionit te trenit shitet apartament 2+1+2 tualete, ndodhet ne katin e 11 banim, pallat i ri, pjese kompleksi, ashensor me cip, me siperfaqe totale 117 m², shitet i mobiluar, organizohet ne soxhorno, 2 dhom...

27/07/2021 10:53

85,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit ,tek Xhamia Tabakeve Rruga Shyqyri Ishmi, Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 40m2, 85,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e rruges se elbasanit ,tek xhamia tabakeve rruga shyqyri  ishmi, shitet garsoniere  me siperfaqe  40m2, 85,000 euro garsonieria eshte e sapo rikostruktuar , ka siperfaqe br...
📅 Date: 17/06/2024 16:49

119,500 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 17/06/2024 18:46

95,700 Euro - Okazion **1,140€/m2: Ap 2+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium ** Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 09:37

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 18/06/2024 15:30

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale...
📅 Date: 18/06/2024 18:35

127,500 Euro - Shitet: 1+1 **super Cmim ( Rr. Kosovareve - Liqeni ) Kati 1, Pllt Ekz --- I Mobiluar & Izolim I Ri ** Mnd Investimi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.44 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet 1+1 me super cmim ( afer rruges se kosovareve - 5 minuta ne kembe nga liqenit artificial ) planimetri shume e mire totalisht i mobiluar  | shume i mire per investim | izolimi i shtepise es...
📅 Date: 19/06/2024 00:32

78,000 Euro - 1+1 Ne Shitje Fresku

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament 1+1 me hipoteke te rregullt. apartamenti shitet totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe i mire...
📅Date: 19/06/2024 15:34

108,000 Euro - 3+1 Ne Shitje Fresku

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet me super çmim 729euro/meter katror.tek fresku prane universitetit amerikan shitet apartament 3+1+ 2 tualete+2 ballkone totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri ...
📅Date: 19/06/2024 15:34

108,000 Euro - 3+1 Fresku Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Ne fresk prane universitetit amerikan shitet me çmim okazion  729euro/ metri katror  me hipoteke apartament 3+1 totalisht i mobiluar super modern mobilim i ri dhe bashkohor pallat i ri dhe ...
📅Date: 19/06/2024 15:34

87,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartamenttipologjia 1+1disponon certifikat pronsie siperfaqe totale 71.60 m2siperfaqe certifikate 64 m2 cmimi 87.000 euro aktualisht i dhene me qira ...
📅Date: 19/06/2024 15:28

135,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Barrikadave.tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.61 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje tek rruga e barrikadaveinformacion mbi apartamentin:• kati 4.• sipërfaqe: 57 m2.• kubaturë e rregulltorganizimi :• sallon ndenje dhe ambient gatimi.• 2...
📅Date: 19/06/2024 15:20

175,000 Euro - Okazion. Apartament 3+1 Per Shitje Prane Kopshtit Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Prona ndodhet ne katin e trete te nje objekti te ri prane kopshtit botanik.apartamenti ka nje siperfaqe neto 110.3 m2, bruto 124.6m2 dhe organizohet ne ambient ndenje, ambient gatimi, tre dhoma gjumi,...
📅Date: 19/06/2024 15:19

1,200,000 Euro - Shesim Vile Luksoze Prane Detit, Ne San Pietro Resort.

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit
Vila Luksoze 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
193.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shesim vile luksoze individuale ne san pietrome nje pozicionim shume prane detit dhe e sapo investuar deri ne detaje.vila perbehet nga 2 kate e organizuar:4 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka garder...
📅Date: 19/06/2024 15:19

141,000 Euro - Shitet 2+1+2 Tek Akses Tirana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamenti ndodhet në kompleksin e ri që po ndërtohet prane ish doganes.kompleksi ”akses tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. ai ndodhet vetëm 15 minuta nga qendra e...
📅Date: 19/06/2024 15:19

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 17/06/2024 18:47

97,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 17/06/2024 18:56

218,000 Euro - Shitet Penthouse Gjigand (si Vilë) : 3+1+2wc & Verandë (258m2) +taracë 125m2 | ( 15 Min Nga Green Coast 🌊) �

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
258.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet penthouse perfekt ne orikum qender📍(15 min nga green coast 🌊)  : 3+1+2wc + verande gjigande s: 258m2 - me pamje perallore nga deti & mali (+tarrace te shfrytezueshme 125m2 )&nbsp...
📅 Date: 18/06/2024 20:30

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 18/06/2024 21:54

74,500 Euro - Okazion **1,250€/m2: Ap 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K3 Nga Toka, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium** F

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1( ish  shqiponja - casa italia ) kati 3 nga toka ( k.2 banim), pallat në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit nga "nova cons...
📅 Date: 18/06/2024 21:57

142,000 Euro - Shitet Apt 2+1 ( Don Bosko ) K10 - Pllt Ne Faze Ndertimi -- Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 10, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne katin e fundit ne një pallat ne zonen e don boskos ne fazë ndertimi, i cili mbaron brenda vitit 2024 me cilesi të lartë punimesh. q4660te dhenat e ndarjes:- 2+1 kati ...
📅 Date: 19/06/2024 08:20

117,800 Euro - Shitet: 1+1 ( Rr. Dritan Hoxha - Zoja E Keshillit, Zogu I Zi ) Kati 10, Pllt Ne Proces Ndertimi - Cilesi Premium - Fasad

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 colonnade rezidence - rruga dritan hoxha - përball universitetit zoja këshillit mirë- 480 m nga zogu zi ( unaza) midis dy unazave së shpejti.- në proçes ndërtimi  ( f...
📅 Date: 19/06/2024 13:29

560,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Ne “green Coast”

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreLlogara
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Apartamenti ndodhet në katin e parë dhe organizohet në një ambjent ndenje së bashku me gatimin, verandë, tre dhoma gjumi dhe dy tualete. siperfaqja neto e apartamentit eshte 91 m2 ndersa 83m2 es...
📅Date: 19/06/2024 15:19

110,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Stadiumi

❱ Shtepi ne shitje ❱ PogradecQender 85.05 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 103 m2 neto .pozicionohet ne katin e 7 te nje pallati 8-katesh  te viti 2012 .organizohet ne dhomen ndenje, kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 ballkone , 1 tualet ...
📅Date: 19/06/2024 15:19

90,000 Euro - Garsoniere Ne Shitje, Vlore Prane Marina Bay

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreUji i ftohte 0.17 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
• sipërfaqe neto: 33 m²• sipërfaqe bruto: 39 m²• i investuar• pamje anesore nga deti• ideal për banim ose investim• kati i 2 • për më shumë informacion, na kontaktoni!!...
📅Date: 19/06/2024 15:19

73,000 Euro - Shitet Apart5ament 1+1 Allias 73.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament •1+1•siperfaqe neto 62 m2•kati 3•1 dhome gjumi•tualet •ballkon •pallat parafabrikat•pa ashensor•hipoteke•allias •rruga shyqyri peza•cmimi ...
📅Date: 19/06/2024 15:07

138,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Yzberisht (id B120507) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
132.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Ne yzberisht, prane bar oxygen 2, shitet apartament 2+1, 2 tualete, ballkon, me siperfaqe 132 m2 (117 m2 siperfaqe neto, me hipoteke), kati i 8, i fundit, pallat i ri, me ashensor, bosh. g.t.tarife sh...
📅Date: 19/06/2024 15:07

250,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1+2, Në Liqeni I Thate, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme per shitje apartament 2+1+2, në zonën e liqenit të thatë në tiranë.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqe neto: 95 m²• sipërfaqe bruto: 110 m²• kati i 3organizimi :• sal...
📅Date: 19/06/2024 15:06

115,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Te Oxhaku!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shesim apartament 2+1 te oxhaku!pozicionuar ne katin e 2-te nje pallati 5-katesh te oxhaku , nje zone e zhvilluar mire.apartamenti ofron:-1 sallon ndenje sebashku me kuzhinen-2 dhoma gjumi-1 tualet-1b...
📅Date: 19/06/2024 15:03

157,000 Euro - Okazionn 3+1+2 Plus Verand 120m2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion + veranden me cmim tjeter...
📅 Date: 18/06/2024 18:58

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & 1 Garazh ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & 1 garazh ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | parket...
📅 Date: 18/06/2024 21:11

85,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Pallatet E Vardha (terminali Veriut)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (5.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 pallatet e verdha prane terminalit te veriut ne kthese te kamzes kati 3 orientimi jugme hipotek e mobiluar per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!o...
📅 Date: 19/06/2024 12:28

101,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Unaza E Re. (pro+25360)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje ne zonen e unazes se re, prane viles l. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja e apartamentit : 106.74 m2 (bruto) • siperfaqja e apartamentit : 93.57 ...
📅Date: 19/06/2024 14:46

160,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re. Una41769

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+2, për shitjeapartamenti ndodhet prane ozone, unaza e re, tiranë.informacion mbi apartamentin:•kati 6 banim•sipërfaqe bruto: 116,3m2organizimi i brendshëm:•ambient...
📅Date: 19/06/2024 14:46

135,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Barrikadave Pro+41711

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.61 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 per shitje tek rruga e barrikadave informacion mbi apartamentin: • kati 4. • sipërfaqe: 57 m2. • kubaturë e rregullt organizimi : • sa...
📅Date: 19/06/2024 14:46

385,000 Euro - Super OfertË, 3 Apartamente NË Shitje, PranË Stadiumit Dinamo, Id: Billion3507

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
3 Tualete
...
📅Date: 19/06/2024 14:45

105,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim Ne Rrugen Dritan Hoxha

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne ndertim nerrugen dritan hoxhasiperfaqe 70m kati i 6cmimi 1500 euro/m²...
📅Date: 19/06/2024 14:42

220,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Ish Ekspozita !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;- koridor shperndares.- sallon ndenje , - kuzhine gatimi . - 2 dhoma gjumi. - 2 taulete. - 2 ballkone.- kati 9 jo i fundit . - orjentim jug - peren...
📅Date: 19/06/2024 14:36

71,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Fresk !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi pronen:-ndertim i ri-kati 3organizimi-sallon ndenje-ambient gatimi-1 dhoma gjumi-tualet me dritare-ballkon...
📅Date: 19/06/2024 14:26

59,000 Euro - Okazion!! Shitet Shtepi Private Ne Durres, Zona E Plepave 59.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Plepa
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
418.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🎯disponojme shtëpi private, per shitje, durres shtepia private ndodhet ne zonen e plepave, shume prane autostrades durres - kavaje.informacion mbi shtepine private: • 1 kat ndertim i p...
📅 Date: 17/06/2024 17:24

210,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Zogu I Zi, Tiranë. Area41040

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje. apartamenti ndodhet prane zogut te zi, tirane informacion mbi apartamentin: • kati 7 • sipërfaqja e apartamentit : 95 m² apartamenti ...
📅 Date: 18/06/2024 13:29

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1+parkim Univers City,qtu 100.000 Euro, I Perfunduar !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Kati 2 banim 90m2 plus parkimi ne -1...
📅 Date: 18/06/2024 13:41

159,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Mine Peza, Prane Kafe Flores Ne Tirane (id 4129465)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Id : 4129465,ne rrugen mine peza, prane kafe flores, shitet apartament 2+1, siperfaqe 73 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, tualet me drit...
📅 Date: 18/06/2024 15:58

250,000 Euro - Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 I Mobiluar 250.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 18/06/2024 18:42

139,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111838)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111838,ne afersi te shkolles se baletit, ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 63.1 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartam...
📅 Date: 19/06/2024 09:52

136,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Afersi Te Shkolles Se Baletit Ne Rrugen Petro Nini Luarasi, (id 4111837)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111837,ne afersi te shkolles, se baletit ne rrugen petro nini luarasi, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 61 m², kati dyte banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartamen...
📅 Date: 19/06/2024 09:55

175,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Komunen E Parisit, Ne Afersi Te Rrethrrotullimit Te Kikas (id 41211653)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211653,ne komunen e parisit, ne afersi te rrethrrotullimit te kikas, shitet apartamet 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 94.5 m², kati 9 (jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. apar...
📅 Date: 19/06/2024 10:28

128,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Astir, Prane “bohem” Lounge Ne Tirane (id 4131099)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131099,ne astir, prane “bohem” lounge , shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 111 m² (102 m2) me hipoteke, kati 2 me ashensor, koridor,  2 tualete , ballkon, orientimi me diel...
📅 Date: 19/06/2024 10:33

115,000 Euro - Apartament 2+1 +2 Wc +2 Ballkone Ne Shitje Ne Fresk, Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane, 1000 Euro/m2 (id 41211588)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211588,ne fresk, prane restorant qesarakes, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 115 m² (100,2 m2) me hipoteke, bosh, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), 2 ballkone, or...
📅 Date: 19/06/2024 10:40

96,000 Euro - Apartament 2+1 +ballkon Ne Shitje Ne Fresk Prane Restorant Qesarakes Ne Tirane (id 41211608)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211608,ne fresk, prane restorant qesaraka, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 87 m², me hipoteke, kati 3 me ashensor, tualet, ballkon, orientimi me diell.shitet 96000 euro...
📅 Date: 19/06/2024 11:05

180,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Me 2 Tualete Dhe Garazh Ne Shitje Tek Fusha E Ali Demit, Tirane Id 41211629

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211629,ne ali dem, tek fusha, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 95 m² (87 m2) me hipoteke, kati 5 me ashensor (jo i fundit), koridor qe lidhe gjithe dhomat, 2 tualete (njeri me ...
📅 Date: 19/06/2024 11:08

68,475 Euro - Okazzion!! Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Fusha Aviacionit Prane Shkolles “dhora Leka”(id 4111841)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111841tek fusha aviacionit, prane shkolles dhora leka, shitet apartament 1+1, siperfaqe 63 m² (54 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 8 me ashensor (jo i fundit), tualete, ballkon, orie...
📅 Date: 19/06/2024 11:14

160,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Pallat Te Ri Tek Pazari I Ri Ne Tirane (id 41211640)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Property id ...
📅 Date: 19/06/2024 11:18

231,200 Euro - Apartament 3+1 +2 Ne Shitje Tek Kopshti Zoologjik, Prane Liqenit Artificial, Ne Tirane (id 41211604)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
144.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 41211604,tek kopshti zoologjik, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 144,5 m² (128,62 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, koridor, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon, orientimi m...
📅 Date: 19/06/2024 11:25

77,000 Euro - 🔱apartament 1+1 Ne Shitje Te Fusha E Ali Demit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🔱apartament 1+1 ne shitje te fusha e ali demit📍rruga kole popa 💶 77.000€👉1+1 me sip 63,5m2 , kati 4 🧱pallat ekzistues🔖me hipoteke...
📅 Date: 19/06/2024 12:27

39,500 Euro - Okazion🏙garsoniere Ne Shitje Ne Ali Dem. 39.500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
🏙garsoniere ne shitje ne ali dem. 📍 prane drejtorise se policise 📐 sip. 34 m2🧭 orientim me drite natyrale 💶 39.500 €📜me hipotek...
📅 Date: 19/06/2024 15:37

140,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartment 2+1+2 per shitje kodra e diellit 2 zgjerimi!!pamje nga tirana! ndertim i 2024kati 1 banimfaze perfundimi140.000 euro...
📅Date: 19/06/2024 14:26

62,000 Euro - 🏡 Shitet Apartament 1+1 Faze Perfundimtare📍univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 4.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
📌 disponojme per shitje opsione 1+1, 2+1, 3+1 me cmime kleringu tek 📍 univers city , ne faze perfundimtare !👉🏽 shitet apartament 1+1 me sip 56.40 m2 kati 4 banim me pamje nga lindja, ne fa...
📅Date: 19/06/2024 14:25

165,000 Euro - Shitet Apartament 3+1 Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 1.20 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament  3+1rr aleksandri i madh astirsip 141m brutosip 126 m netoapartamenti i mobiluar me 2 tualete me dritare 2 ballkone sistem kaldaje me gaz + kondicioner; panel diellorkati 5cmimi...
📅Date: 19/06/2024 14:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim