Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 2+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 650 Euro. Tirane

Shtepi me qera 04/02/2023 17:02 Post ID: 96541


Pagesa

650 Euro Zero Komision

Ambjenti 2+1, E mobiluar   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 130.00 m2 me 2 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 203,167 Euro
Distanca 1.80 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Gramoz Pashko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 2067

🏡Jepet me qera hyrje 2+1 te Qytet Studenti kati i 3 i nje vile private

▶️Organizohet

✅2 dhoma gjumi

✅2 banjo

✅1 sallon

✅1 ballkon 

✅Kuzhine me vete

🔵E kompletuar me te gjitha kushtet si: 👉termoizolim,👉panel diellor, 👉ngrohje, dhe parkim

💸Cmimi 650 euro

📌📍Adresa:Rruga Gramos Pashko, Qytet Studenti