Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 30,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 10/09/2023 23:20 Post ID: 169679


Pagesa

30,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 75.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 2
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 60,615 Euro
Distanca 2.26 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Fuat Toptani Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 6622

Jepet shtepi me qera 1 + 1 e mobiluar , me nje siperfaqe te bolldhme prej 75 m ² E pershtatshme per familjar dhe studente .kati I pare I dyte dhe I tret
Stacioni I bussit eshte fiks tek porta e shtepise
Adresa siper vilave gjermane rruga "Fuat Toptani"