Qendra Xhesond Education ofron Kurse individuale per Matematike dhe Fizike Tirane

Sherbime formimi dhe edukimi 11/03/2024 14:20 Post ID: 86775


Pagesa

1,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania - Harta
Lexime 437

🏫 Qendra Xhesond Education 


βœ… Ofron:

πŸ’  Kurse individuale per Matematike dhe Fizike, per ciklet fillore dhe te mesem.

⏲️ Cdo dite nga ora 15:00 - 21:00


πŸ“ Adresa: Rruga 5 Maji, Tirane

πŸ“²πŸ“© Per me shume informacione ose per regjistrime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

Ju mirepresim!