Kopshti ofron Balet, Muzik, Anglisht, Udhetime te ndryshme dhe Aktivitete fizike ne natyre Tirane

Sherbime formimi dhe edukimi 25/08/2023 08:31 Post ID: 80673


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Nikolla Jorga, Tirana, Albania - Harta
Lexime 350

Me nje eksperience shumevjecare, kopshti jone ofron komoditetin e duhur dhe gjithcka qe ben femijet tuaj te gezuar. 

Produktet dhe sherbimet qe ofrojme: 

📖Anglisht 

💃Balet 

⛹️‍♀️Aktivitete fizike ne natyre

✍️ Hapesire rekreacioni 

🎶Muzik

🌴Udhetime te ndryshme 


Ofrojme per te gjithe femijet tuaj mbeshtetje, harmoni, ngrohtesi dhe shume dashuri ne nje mjedis te sigurt dhe edukues. 


📍 Adresa: Rruga Nikolla Jorga, Tirane

📞📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: 


shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje kopsht privat ne tirane sherbime profesionale per edukatore ne cerdhe kopshte private liqeni i thate kopsht ne don bosko kopshtet private ne kombinat kopesht italian kopshte private kopsht per femij shkolle stilimi ne tirane kopshtet private tirane cerdhe private ne tirane kopesht privat divjake sherbime formimi dhe edukimi ne tirane