KIDS Kopsht dhe cerdhe ofron Cerdhe, Kopesht, Parashkollor, Kurse Pikture dhe Baleti, Sherbim Transporti Tirane

Sherbime formimi dhe edukimi 26/12/2023 14:38 Post ID: 1412


Pagesa

8,000 Leke

Qyteti - Zona Tirane - Fresku/Linze
Adresa Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania - Harta
Lexime 3261

⏩ KIDS Kopsht dhe cerdhe

✔️ Ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje.

➡️ Kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj,

➡️ Trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe staf profesional i kualifikuar, i japin vlere institucionit tone. Investimi në fëmijërinë e hershme (mosha 3-6 vjeç) është investimi më i mirë i edukimit me benefite të mëvonshme.

✅ Lista e sherbimeve:

💠 Cerdhe
💠 Kopsht
💠 Parashkollor
💠 Asistence mjeku pediater
💠 Mesim i gjuhes angleze me video-projektor
💠 Kurse pikture dhe baleti
💠 Sherbim transporti


📍 Adresa: Rruga "Xhanfize Keko", pallatet Colombo2, Porcelan Tirane

📲📩 Per me shume informacione ose per regjistrime na kontaktoni ne numrin tone te telefonit ose ne adresat e e-mail!

e-mail: [email protected] ; [email protected]