Perkthime anglisht shqip- shqip anglisht Tirana

Professional Services 02/05/2024 10:03 Post ID: 79653


Payment

20,000 Leke

City - Zone Tirana - Liqeni i thate/Kopshti botanik
Address Liqeni Thate, Tirana, Albania - Maps
Reads 433

πŸ“‘  Ofrohen perkthime Anglisht-Shqip dhe anasjelltas:

β–ͺ  365 fjale faqja, fillon nga 700 leke faqja deri ne 2500 per faqe .

β–ͺ  Varet pagesa nga materiali qe do te perkthehet, medical, psychological, law, noterial etc.

β–ͺ  Anglishte e thjeshte,

β–ͺ  Nuk pranohen poezit, kenget.

β–ͺ Puna fillon pas pagese paraprake me 20 000 te reja parapagim, ku perfshihet aktmarreveshja tek noteri 

πŸ“  Adresa:Liqeni Thate ,Tirane 

πŸ“žPer me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit