Ofroj sherbime graphic design dhe Social Media Marketing Tirana

IT and Marketing Services 06/02/2021 15:07 Post ID: 26231

Payment

100 Euro

City - Zone Tirana - Don Bosko
Address Rruga Don Bosko, Tirana, Albania - Maps
Reads 287
File list: outstanding-social-media-campaigns-5f60d3e4bb13b.png, outstanding-social-media-campaigns-5f60d3e4bb13b.png,

✅ Me eksperienc mbi 4 vjecare ne treg dhe me nja staf profesionist ne ofrojme per te gjithe klientet sherbime si:

🔖Graphic design

🖥️Social media marketing.


📞📲Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit: