Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 2+1, Ambjenti Pjeserisht e mobiluar, Pagesa 25,000 Leke. Tirane

Shtepi me qera 19/11/2023 13:53 Post ID: 194808


Pagesa

25,000 Leke Zero Komision

Ambjenti 2+1, Pjeserisht   (Per 4 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 77.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 4
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 56,352 Euro
Distanca 0.42 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Bajram Curri Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 2759

Jepet me qera apartamenti 2+1 siperfaqe 77m2 kati pallat ekzistues 5 katesh, i mdohur ndermjet Selites dhe Pallatit me Shigjeta te Diplomat 2,
Ofohet bosh vetem me Kundra bufe