Shtepi me qera Shtepi Private ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 210 Euro. Tirane

Shtepi me qera 24/09/2023 23:15 Post ID: 174503


Pagesa

210 Euro Zero Komision

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 3 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 65.00 m2 me 1 Tualete
Kati Shtepi Private Kati 3
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 64,573 Euro
Distanca 1.17 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Adresa Rruga Pjeter Budi Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 676

Kerkoj nje vajze per ndarje qeraje. Vajza duhet te jete studente dhe e rregullt. Jemi dy goca dhe kerkojm nje te trete. Cmimi mujor ne total eshte 210€, qe me ndarje i bie nga 70 secila, perfshire sherbimin e ujit. Shtepia eshte ne gjendje te re/shume te mire.
(Ne fillim duhet te paguaj garancine qe kerkon shtepia, muajin e pare (tetorin) dhe te fundit).