Shtepi me qera Apartament ne Tirane, 1+1, Ambjenti E mobiluar, Pagesa 380 Euro. Tirane

Shtepi me qera 17/09/2023 20:47 Post ID: 173016


Pagesa

380 Euro

Ambjenti 1+1, E mobiluar   (Per 2 persona maksimalisht).
Siperfaqa neto 60.00 m2 me 1 Tualete
Kati Apartament Kati 9 me 1 Ashensor
Property Invest Te tilla prona shiten rreth: 110,697 Euro
Distanca 1.47 km nga qendra
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa dibres - Harta
Lexime 3472

Apartament 1+1 per qira ne Rrugen e Dibres!
Apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati te ndertuar ne vitin 2007 me ashensor.

Ka nje siperfaqe te brendshme prej 72 m2 dhe organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje korridor nje tualet dhe dy ballkone.